İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Resimle Büyü
Trendlerdeki Yazı

Resimle Büyü

İnsanlar eskiden beri manevi boyutlarla ilgilenmiş ve konular hakkında bilgi sahibi olmak istemişlerdir. Bu konulardan biri de büyüdür. Büyü geçmişten günümüze sürekli olarak geçerliliğini koruyan ve şu anda da tercih edilen bir olgudur.

Resimle Büyü

Resimle büyü nasıl yapılır merka edenler burada. İnsanlar büyü aracılığıyla aslında yapamadıkları maddi güçlerinin yetmediği birçok işi yapmaktadırlar. Pek tabi olarak büyü yapmanın da kendisine göre farklılıkları ve özellikleri mevcuttur. Ne konu hakkında yapıldığının önemi kadar nasıl ve ne ile yapıldığı da önemlidir. Çünkü bazen büyüler için objeler veya nesneler büyük önem taşıyabilir. İşte ben de size resimle büyü nasıl yapılır sorusunu cevaplandırmaya çalışacağım.

Resimle Büyü Nedir?

Büyü insanoğlunun gerek iyi anlamda gerekse de kötü anlamda kullandığı manevi bir silahtır. Çünkü insanlar bazen ellerinden geldiği ile sonuca ulaşamayabilirler. Ve en sonunda yardım amaçlı bu büyü yoluna başvurabilirler. Tabi bu iş ile uğraşan birçok insan ve medyum vardır. Bu büyülerin yapılış tarzları da en az konuları kadar farklıdır. Kimisi resimle nasıl büyü yapılır sorusuna cevap olarak resim ile yapar kimisi de başka bir nesne veya obje kullanır. Farklı konularda yapılan büyüler insanların yaşamlarına belli ölçüde etki ettiğinde bundan faydalanmak isterler. Büyü aslında insanın yapamadıklarını manevi yardım alarak yapmasıdır.

Resimli Büyü Neden Yapılır?

Büyünün neden yapıldığını aslında az çok değindiğim elde etme arzusundan anlayabilirsiniz. Çünkü insan bazı şeyleri ele geçiremeyince hırs yapabilir ve bunun için farklı yollar tercih edebilir. Bu yollardan biri olan büyü pek çok insanın günümüzde başvurduğu bir destektir. Dini inanışlarımız da yönlendirmesiyle bu yolu eskiden beri sürekli kullanırız. Bazen sevdiği insanı elde etmek için bazen de sevilmeyen bir insana kötülük olsun diye yapabiliriz. Yapılma nedeni konudan konuya ve insandan insana değişkenlik gösterir.

Resim Büyüsü Objeleri

Büyü ile uğraşan insanlar eğer büyü yapacaklarsa bazen yapılacak kişinin eşyası üzerine büyü yapabilir. Veya başka bir eşyanın üzerine yapabilirler. Önemli olan nasıl ve nereye yapıldığı değil etkisi ve tesiridir. Çünkü insanların büyüyü yaptırırken istedikleri tek şey isteklerinin meydana gelmesidir. Söylenen her eşya büyü yapılanın eşyası olduğu gibi yeni alabileceği bir eşya da olabilir. Mesela resimle nasıl büyü yapılır derken yapılan büyü resim üzerine de yapılabilir.

Resimle Nasıl Yapılır?

Söz konusu olan resimle büyü nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmek için medyumların nasıl yaptığına bakmak lazım gelir. Genellikle bağlama büyüsü ile bağdaştırılan bir büyü tarzıdır. Büyü yapmak istediğiniz kişinin kesinlikle düzgün bir fotoğrafı yanınızda bulunmalıdır. Böyle bir durumda şartları sağlayabiliriz. Bazı insanlar sevdikleri ile beraber olmak isterler. Hiç ayrı kalmak istemeyen bu çiftler birbirine bağlama büyüsü yapabilir. Yapılan büyü ile kişiyi bağlayabilirsiniz. Peki, resimle büyü nasıl yapılır sorusu neden bu kadar sık sorulmaktadır.

Resim Büyüsü Etkileri

Büyü yapmak istediğiniz kişinin resmi kesinlikle yanınızda bulunmalıdır. Yanınızda bulunan net resme, alanında uzman ve belli bir bilgi birikimine sahip bir medyum tarafından büyü yapılır. Değindiğim gibi genellikle bağlama büyüsü olarak kullanılan bu büyü gençler tarafından çok tercih edilir. Bu konuda bana 7/24 iletişim numaramdan ulaşabilir ve yardım istediğiniz konuyla ilgili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Resimle Büyü Nasıl Yapılır?

Büyülerin tesir edebilmesi için kimi zaman objelere ve resimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Resimle büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında resimde olan kişi ya da durum ve olaya etki etmektir. Örneğin birisinin kısmetini açmak için kimi zaman o kişinin resminin kullanılması gerekir. Başka bir örnek olarak hedeflediği hayatın resmini gösteren birisi için o resim üzerinden bağlama büyüsü yapılabilir.

Resimle Büyü Tesiri

Medyum Saliha hoca resim ile büyü yaparken hedef olaran resimde olan kişi ya da durum ve olayı tanımlamaktadır. Böylece resimle büyü nasıl yapılır diye merak edenler için resmin büyünü tutması gereken esnan kişi ya da durumu temsil etmektedir diyebiliriz.

Resimle büyü sadece ve sadece büyü ehli hocalar tarafından yapılabilen bir büyüdür. Özellikle medyum Saliha hocanın çok sık danışmanlık verdiği resimle büyü hizmetinde kişiler resmi gösterilen kişi ya da durum için istedikleri her şeyi talep edebilirler. Örneğin bir kişi sevdiği adamın resmini vererek bu kişi için aşk büyüsü yapılmasını talep edebilir. Bu durumdan çok daha farklı bir büyü için ise kişi hayal ettiği hayatın resmini getirerek bu hayata kavuşmak için medyum Saliha hocadan yardım talep edebilir.

Resimle büyü talebi için gelenler sadece pozitif büyüler talep etmek zorunda değillerdir. Örneğin bir çifte ait düğün fotoğrafını getirirek bu mutlu ailenin bozulması için ayrılma büyüsü talep edebilir. Aynı şekilde bir kişiye ait bir resim getirebilir ve bu kişinin hastalığa yakalanması için medyum Saliha hocadan yardım talep edebilirler. Resim ile büyünün en olumlu yanı ise büyünün hedefe kısa sürede ulaşmasıdır. Burada büyünün başka bir kişi ya da durum üzerine kanalize olma gibi şansı bulunmamaktadır.

Resimle Büyü Yapmak

Bağlayıcı büyü çalışmasında en önemli faktör ilgili kişinin görüntüsüne sahip olmaktır. Medyumlar, birçok büyülü operasyonda kullanılacak ekipmanı, en çoğundan en sonuna kadar ileteceklerdir. Büyü, insanların hem iyi hem de kötü anlamda kullandığı manevi bir silahtır. Çünkü bazen insanlar alabilecekleri sonucu elde edemezler. Ve sonunda, bu sihirli yolu yardım etmek için kullanabilirler. Tabii ki, bu işte yer alan birçok insan ve medyum vardır. Bu büyülerin yapılma şekli de eşyalarından farklıdır. Çeşitli nesnelerdeki büyülerin insanların yaşamları üzerinde belli bir etkisi olduğunda faydalanmak isterler. Sihir, manevi yardımla yapamayacağınız şeyi resimle büyü yaparak gelişmenize destek vermektedir.

Bağlayıcı Büyüde Resim

Medyum Saliha Hanım, bu işlemler sırasında yönetilecek ve kendisine karşı yöneltilecek olan varlıkların bir kopyasını sağlamalıdır. Bu işlemlerin yerini ancak tanımlayarak bulmak zordur. Bu nedenle, kullanılacak malzemelerin yanı sıra tamamen bir tılsım yaratan hırs, ancak bu şekilde elde edilebilir. Akıl hocamız, bu konunun ayrıntılarını işlem sırasında size iletecektir. Ancak, resimle büyü bir zorunluluk halinde kendini gösterir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yazınızı büyük bir şaşkınlıkla okudum. Yeni ev aldık ve fesat akrabalarımdan birisi ev hediyesi olarak tablo getirmişti. Bende çok şaşırdım fakat şimdi sizin yazınızı okuyunca bunda bir iş olabilir diye düşünüyorum. Bu tabloyu atmalı mıyım yoksa yakayım mı hocam?