1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak her zaman hayırlara yorulan bir rüyadır. Rüyada abdest almak çok iyidir. Rüya sahibinin her sıkıntıların giderilmesine, borçlu ise borçlarından tez zamanda kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak bekarsa evleneceğine evli ise bebeğinin olacağına delalet eder. Rüyada abdest almak iyiliğe güzelliğe selamete delalet eder. Rüyada abdest almak, rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına ve zor durumda ise bulunduğu zor durumdan kurtulacağına da yorumlanır. Rüyada abdest almak, kişinin hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılı ise feraha çıkacağına ve korkuyorsa korkularından eminde olacağına delalet eder. Rüyada cami de abdest aldığını görmek dini bütün olmaya ve ibadetini güzel yerine getirmeye delalet eder. Rüyada abdest suyunu içmek; hayıra güzelliğe, müjdeli habere, hastaysa şifaya, korkudan emniyete işaret eder. Rüyada evinde abdest aldığını gören kişinin, evine huzur bereket huzur ve bol rızk girmesine de işaret eder. Rüyada abdest alırken serinlediğini görmek, feraha ve sıkıntıdan bolluğa girmeye işaret eder. Rüyada abdest almak din konusunda ehli imana da delalet eder.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti  almak rüya sahibinin huzura erişeceğine  yaptığı yanlışlardan dönüp yaptığı hatalardan af dilemesine ve sıkıntılarının hepsinin gideceğine delalet eder. Rüyada gusül abdesti almak hayatı boyunca mutlu bir hayat yaşayacağına, hayatında hep olumlu olaylar yaşayacağına ve emellerini gerçekleştireceğine delalet eder. Rüyada gusül abdesti alan kişi üzüntüden kurtulacağına dileklerinin kabulüne ve yaptığı günahlardan pişman olup af dileyeceğine işaret eder. Rüyada gusül abdesti alan kişinin feraha kavuşacağına, huzur bulacağına hayatta yapmak istediklerine de yorulur. Rüyada bir kimsenin temiz su ile abdest aldığını görmesi hastaysa sağlığa kavuşacağına, borçlu ise borçlarını eda etmesine, rahata huzura ve mutluluğa erişeceğine de yorulur. Aynı zamanda rüyada gusül abdesti almak iman ve amel güzelliğine çevresindekilerle güzel geçinmeye ve üzüntüde ise mutluluğa ve tembellikten kurtulmaya delalet eder. Rüyada gusül abdest almaya başlamak ama tamamlamadığını gören arzu edilen şeyin tamamının gerçekleşmeyeceğine de işaret eder. İbn-i Sirin’in yorumuna göre; rüyasında nehirde gusül abdest aldığını görmesi keder ve üzüntülerinden emin olmaya delalet eder.

Rüyada Abdestin Bozulması

Rüyada abdestin bozulması hayatının bir döneminin sıkıntılı geçeceğine işaret eder. Rüyada abdestin bozulması ve sonrasında tekrar abdest alan kişi hatalarını düzeltir sıkıntılarından kurtulur güzel bir hayat yaşar ve de bozulan işlerini tekrardan düzeltir. Rüyada abdestinin bozulduğunu gören rüya sahibi yaptığı işleri yarıda bırakacağına ve tekrardan onları düzelteceğine delalet eder. Rüyada abdest bozulması zenginse zekat vermeye belada ise kurtulmaya ve hasta ise şifa bulacağına da delalet eder. Rüyasında bilerek kendisinden kuru bir şey çıkarak abdest bozduğunu gören kişi malını afiyeti ve rahatı için harcayacağına işaret de etmektedir. Rüyada abdest bozulması kişinin bilerek ve istemeyerek de olsa yanlış yapacağına ve bu yanlışlarını tekrardan düzelteceğine de delalet eder.

Rüyada Temiz Su ile Abdest Almak

Rüyada temiz su ile abdest almak rüya sahibinin su gibi temiz ve duru bir hayat süreceğine dertlerinden kurtulacağına afiyet bulacağına delalet eder. Rüyada temiz su ile abdest almak kişinin borçlarından kurtulacağına, günahlarından af dileyeceğine, inançlı ve güzel bir hayat yaşayacağına da işaret eder. Ayrıca temiz su ile abdest alanın yüksek mevki ve makama erişeceğine ve zengin bir insan olacağına da işaret eder. Aynı zaman da temiz su arınmayı, temizlenmeyi iyiliği ve güzelliği temsil ettiğinden rüya sahibinin de güzel bir hayat yaşayacağına da yorulur.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak, kişinin üzüntü ve kederlerinden kurtulacağına delalet eder. Rüyada abdest alıp namaz kılan kişinin dilekleri kabul olur ve günahkar ise tövbe eder saadete kavuşur. Rüyada abdest alıp namaz kılmak kişi hastaysa şifa bulur, işlerini yoluna kor, sermayesi artar zekatını öder ve iyi tarafı artar. Tüccar olan kişi rüyasında abdest aldığını gördüyse malının artacağına, helal kazanca ve sermayesinin artacağına delalet eder. Rüyada abdest alıp namaz kılan kişi hayra sevince, zordaysa genişliğe kaygıda ise kaygılarından emin olacağına delalet eder. Rüyada abdest alıp namaz kılmak ayrıca hayatı boyunca güzel ve salih ameller işleyeceğine ve de güzel işler yapacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyasında namaz kılmak üzere caminin şadırvanında abdest aldığını gören kişinin arzu ettiği bir muradının gerçekleşeceğine delalet eder. Yine bu arzu edilen muradın gerçekleşmesinin mutlaka üzerine vermesi vacip olan sadakanın verilmesinin gerekliliğine delalet etmektedir.

Rüyada Teyemmüm Abdesti Almak

Rüyasında su olmadığı zaman abdest yerine geçen toprağa elleri vurarak gerçekleşen abdest şekli teyemmüm alınması çaresiz kalınacak bir zamanda hiç ummadık bir anda kişiye kol kanat gerecek kimsenin olacağına işaret eden hayırlı bir rüyadır. Bu nedenle rüya sahibinin darda kalarak darlıkla imtihan edileceğine ancak bu zor gününde imdadına mutlaka Hızır aleyhi selam gibi birinin yetişerek maddi zorluk durumundan kurtaracağına işaret ediyor. Bu yönüyle düşünüldüğü zaman rüyayı gören kişinin gerçekten de günlük yaşamında ettiği iyiliklerin karşılığını alarak kendisinin de kötü gününde destekçisi olacağına işaret eden hayırlı bir rüyadır. Bu darlık döneminin de teyemmümün alınmasıyla birlikte sona ererek rüyayı görenin darlıkla imtihanda gerçekten de başarı sağladığına delalet eden hayırlı bir rüya olarak iyi olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Abdest Almak İstemek

Rüyalar bizler için alemlere açılan bir yoldur. Medyum Saliha Hoca, insan uyku halindeyken ruh bedeni kısa süre için terk eder ve bu alemlere dalar demektedir. Rüyada abdest almak istemek de ruhun bu yolculuklarında gördüğü bir durumdur. Bu çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişiye göre yorumlandığı için ayrıntılara girmeden analiz edildiğinde karşımıza bu sonuç çıkmaktadır. Rüyada abdest almak istemek, başınızdaki belaların artık son bulduğuna ve bereketli günlerin artık çok yakın olduğuna işaret etmektedir. Rüyada abdest almak istemek ve rüyada abdest almak her uzuv yıkandıkça maddi manevi kirlerden kurtulmaya işarettir. Bu sayede kişi manevi olarak huzura kavuşma yolunda ilerleyecek şeklinde yorumlanabilir.

Medyum Saliha Hoca, birçok kişinin rüyada abdest almak istemek ile ilgili rüyasının ardından iyi bir iş sahibi olarak borçlarından kurtulduğuna da dikkatleri çekmektedir. Rüya alemi çok derin ve karmaşık bir alemdir. Ruh bu alemde başı boş ve kendi arzusuna göre hareket ettiğinden dolayı bedenin herhangi bir müdahalesi söz konusu değildir. Bu sebeple de rüyada istediğimiz şeyleri değil ruhun gördüklerinin yansımasını görürüz. Rüyada abdest almak istemek kişinin gayret gösterdiğine ve eğer bekarsa yakında bir evlilik kararı vereceğine de yorumlanır. Medyum Saliha Hoca, insanların rüyada abdest almak istemek ile ilgili değişik deneyimleri olduğunu da belirterek bu konunun ayrıntılı araştırılması gerektiğini de işaret etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap