1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak tabiri nedir? İşte bu soruyu arayan ve rüyamda ağladım diyenler için hazırladığımız bu makalemizde, Rüyada ağlamak konusunu açıkladık. Medyum Saliha Hoca tarafından özenle hazırlanan Rüyada Ağlamak makalemizi keyifle okuyabilir ve soru sorabilirsiniz.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak iyiye delalettir. Ağlamak, üzüntü duyduğumuz bir şey hakkında duygularımıza hâkim olamadığımız zamanlarda duygularımızın dışa vurmuş halidir. Bilinenin aksine rüyada ağlamak gerçek hayatta tam tersine sevinmek anlamına gelir. Fakat rüyada ağladığınızı, üzüldüğünüzü görmeniz bilinçaltında biriktirdiğiniz kötü düşüncelerle beraber kederli ve hüzünlü olmanızla alakalı bir durum olabilir. Bazen de gerçekten ağlamak kederli, üzüntülü, hayal kırıklığı içinde olduğunuzu gösterir. Şimdi Rüyada ağlamakla ilgili farklı yorumlarımızı inceleyelim.

Rüyada Ağlamak Tabiri

Rüya Sahibi rüyasında normal bir ağlıyorsa sevinecek haberler yakında kendisine ulaşacak şeklinde yorumlanmaktadır. Keder, gam, tasa ,kaygı ,ümitsizlik ile ilgili tüm olumsuzluklar geride kalacak kişi feraha erecektir. Rüyasında kendini kederli bir şekilde ağlayarak gören kişi çok yakında hayalini kurduğu haberi alacak, rüyasında uyandığında gözlerinden yaş gelip yastığında ıslaklık gören bir kimsenin tüm gamı tasası hüznü dökülen göz yaşı gibi akıp gidecektir. Rüyasında sessiz bir şekilde ağladığını gören kimse sakin ve dingin bir şekilde huzuru yakalayacaktır.

Rüyada Nefes Almadan Ağlamak

Rüyasında ağlamaktan nefes alamamak kişinin gerçek hayatta zor günler geçirdiğine yakın dostlarından dolayı zarara uğrayacağına delalettir. Rüya Sahibi gerçek hayatta kendine zarar verecek kişilerle araya mesafe koymalıdır. Kişi rüyada ağlayarak konuştuğunu görüyorsa mutlu edecek haberler çok yakındır. Iş hayatında istediği başarıları yakalayarak herkesin gıpta ile bakacağı bir kişi haline gelecektir.

Rüyada Sesli Ağlamak

Kişi rüyasında sesli ağladığını görüyorsa ve şiddeti ne kadar fazla ise o kadar derecede sevindirici haber alacak demektir. Kişi başarıdan başarıya koşacaktır. iş hayatında gerçek mutluluğu yakalayacaktır. Rüya Sahibi bu süreçte kendinden destek bekleyen insanları göz ardı etmemelidir. Rüyada tövbe edip hıçkıra hıçkıra ağladığını gören kişi huzura kavuşup muradına erecektir. Tam tersi rüyada sessiz ağlamak ise rüya sahinin isteklerinin, dualarının kısa zamanda sessiz sedasız bir şekilde kabul olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüya Sahibi gerçek hayatta dert ettiği sorunlarından bir an önce kurtulacaktır. Kişi kendini üzmemelidir. Çünkü mutlu günler çok yakındır. Bunun yanı sıra kişi kendi iç dünyasında birtakım sorunlar yaşıyor olabilir. Bu durumu kafasına takarak kendini zor durumlara sokabilir. Böylelikle içselleştirdiği bir takım olaylar bilinçaltına kaydedilerek kişinin rüyadan ağlayarak uyanmasına nail olabilir.

Rüyada Başkası için Ağlamak

Rüyasında bir başkası için ağladığını gören kimse uzun zamandan beri hayalini kurduğu çalışmalarının neticesini alacaktır. Rüyada Allah için ağlamak son derece hayırlı ve manevi olarak büyük anlamlar taşımaktadır. Kişi Allah’ın rahmetiyle nail olunacaktır.

Rüyada Ağlayan Bebek

Rüyada ağlayan bebek görmek ilerleyen zamanlarda elinize geçecek bir miktar para demektir. Ağlayan bebek erkekse bu erkek sizin hayatınızda olan size yardımı dokunacak biridir. Bu kişi Ağlayan bebek kız ise yakın bir dostunuzla bir takım sorunlar yüzünden  aranız açılacaktır. Ağlayan bebek görmek sevdiğiniz bir erkeğe yardım etmeniz anlamına da gelir. Bu kişi sizi çok seviyor ve bulunduğu her ortamda sizden övgüyle bahsediyor.

Rüyada Ağlayan Erkek

Rüyada ağlayan erkek görmek rüya sahibinin babasına olan düşkünlüğünü simgeler niteliktedir. Kişinin içinde bulunduğu zor durumlarından kötü niyetli insanlardan uzak duracaktır. İyi niyetli, şefkatli kimseler sizi koruyacaktır. Rüyada ağlayan erkek görmek oldukça hayırlıdır. Sizi seven kişiler tarafından devamlı dua altında olduğunuz ve o kişilerce korunduğunuz anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlayan Kadın

Rüyada ağlayan kadın görmek sizden yardım isteyen çok sevdiğiniz yakın kişiyi tarif etmektedir. Bu kişi sizden yardım istiyor olabilir. Aynı kişi ilerleyen zamanlarda sizin yardımınıza koşacaktır. Rüyada ağlayan kadın görmek yakın zamanda yeni bir arkadaş grubuyla tanışabilir ve dostluk kurabilirsiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Ağlaması

Rüyayı gören kişi ölen kişiyi tanıyorsa demek oluyor ki, sizden hayır duası beklenmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek hane içinde huzursuzluğa, hoşgörüsüzlüğe delalettir. Bazı Hayallerinizi gerçekleştirememek sizi oldukça üzmüş. Bu aralar hayat tecrübesi Yüksek olan kişilerden fikir alarak, içinizdeki durumdan bir an önce doğru şekilde kurtulmayı göz önüne almalısınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağlama Sesi

Rüyada ağlama sesini duyan herkimse ettiği dualar yakın zamanda kabul olacaktır. Başka rüya yorumcularına göre ise rüyada duyulan ses çocuk sesi ise kişiyi mutsuz edecek haberler doğacaktır. Ağlama sesini duyan kişi arkadaşlarından yana hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyada Mutluluktan Ağlamak

Rüyada mutluluktan ağlamak rüya sahibinin huzurlu bir hayatının olduğuna işarettir. Rüya sahibinin çevresi tarafından sözünü tutan bir kişi olarak görüldüğüne bu nedenle sevgi gören bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Eğer kişi ilişkisindeki sevginin doğal olup olmadığını düşünüyorsa partnerinin onu ciddi anlamda sevdiğini söylemek mümkün olacaktır. Ayrıca rüya sahibinin ev hayatında da huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin temiz kalpli bir insan olduğu için bu sıralar istediği şeylerin tek tek gerçekleşeceğine bu sebepten dolayı da hayatında hep güzel bir şekilde anacağı bir zaman aralığına girebileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca rüya sahibinin kazancı da bir hayli artacaktır.

Bu kazanç bu zamana kadar göstermiş olduğu emeklerin bir meyvesi olacaktır. Rüya sahibi eğer ki bir işte çalışıyorsa bu işte hak etmiş olduğu terfiyi alarak hem maddi olarak hem de güç olarak rahatlayacağı bir döneme girecektir. Eğer ki rüya sahibi kendi işini kurmuş bir kişiyse de bu işte başarılı bir şekilde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Bir kimse rüyada hıçkırarak ağladığını görüyorsa bu olay ayrıntılarıyla incelenmelidir. Çünkü duruma göre farklı yorumlama gerektirmektedir. Rüya yorumcusu olan Medyum Saliha Hoca, kişiye özel rüya yorumu yapılması gerektiğine değinmektedir.

Ancak genel manada bir yorumlama yapmak gerektiğinde ise rüyada hıçkırarak ağlamak pişmanlığa dalalet eden bir durumdur. Bir insan kendini rüyada hıçkırarak ağlamak gibi bir durumda görürse bu onun tüm kirlerinden ve günahlarından arınacağı manasına gelmektedir. Bunun yanında da rüyada hıçkırarak ağlamak, insanın üzerindeki yüklerden kurtulacağı ve dertlerinin kederlerinin son bulacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada hıçkırarak ağlamak bazı durumlarda da taşınmakta olan büyük bir sırrın insana çok ağır geldiğine ve bunun yükünden dolayı ruhun ızdırap çektiğine delalet etmektedir. Medyum Saliha Hanım, rüya yorumlarken kişinin bazı bilgilerinden yola çıkılması gerektiğinin altını çiziyor. Rüya bir ilimdir ve bu ilim sadece kendisine verilenler tarafından kullanılabilir. Genel tabirler çok yüzeysel kalmaktadır.

Bu sebeple rüyada hıçkırarak ağlamak da erkeklerde ayrı, kadınlarda ayrı hatta yaş gruplarına ve kişilerin burçlarına ve yükselenlerine göre bile ayrı yorumlanabilmektedir. Değerli hocamız Medyum Saliha, insanların rüyada hıçkırarak ağlamak konusunda farklı farklı yorumlar duyduklarını da ifade etmektedir. Önemli olan ise güvendiğiniz bir rüya yorumcusu ile istişare etmeniz ve rüyanın hayra çıkması için elinizden geleni yapmanızdır. Medyum Saliha Hoca, rüyada hıçkırarak ağlamak konusunda en isabetli yorumları size özel yapabilecek bir rüya yorumcusu ve ilim insanıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap