Rüyada Aldatılmak
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Aldatılmak

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada aldatılan kişinin Allah’ın yardımına mazhar olacağı, Allah tarafından her kula nasip olmayan bir şans, kısmet ve berekete nail olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aldatılmak rüya sahibinin gerçek hayatta her yolunun huzura, hayırlı kazançlara çıkacağına işarettir. Rüya sahibinin çok yüksek mevkilerden bir yardım göreceğine, etrafının kudretli insanlar tarafından çevrileceğine ve korunacağına inanılır.

Rüya sahibinin sevgilisi veya eşi tarafından aldatıldığını görmek, yakınlarının aksine çalışma hayatından veya arkadaş ortamından biri ile arasının bozulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada aldatılmanın gerçek hayatta güvensiz bir durumda olduğu, rüya sahibini huzursuz eden bir şeylerin bulunduğu ve durumun aile ilişkilerinde de huzursuzluğa yol açabileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdikleri Tarafından Aldatılmak

Sevdiği kişiler tarafından yalan söylenerek kendisinin kandırıldığını görmek, gerçekler ile en kısa zamanda karşılaşacağına, kendisinden saklanılan bir durum var ise ortaya çıkacağına ve hakikatler ile yüzleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Eşi tarafından aldatıldığı görmek, yaşanılan olumsuz bir olayın olduğu ancak bu olumsuz durumun dışarıdan bir kişiden kaynaklandığı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında eşi tarafından aldatıldığını gören kişi, eşinden bir haksızlık veya olumsuzluk görür. Rüya sahibinin en güvendiği kişi veya kişiler tarafından bir haksızlığa uğrayacağına veya yarı yolda bırakılacağına inanılır. Kişinin bildiği doğruların güvenilmez ve yalan olduğu, inandığı ve güvendiği kişilerin sahtekar ve yalancı olduğuna işaret eder.

Aile bağlarını bozacak veya zarar verecek bir olayın yaşanacağına, kendisinden beklemediği bir kişi tarafından çok üzüleceğine ve hayal kırıklığına uğratılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Haksızlığa uğradığı kişi için harcadığı emeklerin boşa çıkacağına delalet eder.

Psikolojin anlamı ile bakıldığında ise, sevdiklerine karşı yaşanılan bir güvensizliğin olduğu, aldatılma korkusu yaşadığı ve endişe içinde bulunduğunun göstergesidir. Bazı yorumculara göre ise, rüyada eşinin kendisini aldattığını görmek, karşılıklı sevgi bağının güçleneceğine, olumsuz düşüncelerin ortadan kalkacağına ve mutlu bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Bir Topluluğu Aldatmak

Rüyada bir topluluğu aldatmak pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyasında bir topluluğu sözleri ya da yaptıkları ile aldattığını gören kişi; bir günah işler. Bu günah kul hakkı olarak nitelendirebilir. Kişi rüyasında büyük bir topluluk önünde konuşarak insanları kandırdığını görmüş ise; kişinin çevresine bir zararı olabileceği şeklinde tabir edilmiştir. Rüyasında bir topluluğu, bir kişi aldattığını gören kişi; bir günah işler, bir hata yapar ya da bir yalan söyler. Ancak sonucunda bu kişi çok pişman olarak hatasından dönmeye çalışır. Bu rüya bir anlamda da pişmanlık demektir.

Kişi yaptıklarından ya da gelecekte yapacaklarından pişmanlık duyacaktır. Kişi hayatını boş uğraşlarla geçiriyor olabilir. Rüya sahibi yaşamına artık özenli davranmalı, kul hakkına girecek davranışlardan kaçınmalıdır. Rüyada bir topluluğu aldatmak ve bunu kendi çıkarları uğruna yapmak demek; kişinin hayırsız işlerle meşgul olması demektir. Rüya sahibinin bir topluluğu lafları ile etkisi altına almak ve bunu dürüst bir şekilde yapmak; kişinin sözü geçen, yönetici bir kişi olduğuna işarettir.

Rüyada Kocanın Aldatması

Medyum Saliha Hoca, bayanlardan en çok gelen rüya yorumu isteklerinin başında rüyada kocanın aldatması geldiğini söylemektedir. Bir kimse eğer ki böyle bir durum ile karşılaşırsa ve bu durum tekrar etmeye başlarsa mutlaka yoruma muhtaç bir hale gelir. Medyum Saliha Hoca, birçok bayanın bu sebeple eşinden soğuduğuna da dikkat çekmektedir.

Rüyada kocanın aldatması onun sizi normal hayatta da aldatması demek değildir. Fakat bu sizlere yapılan bir kötülük olduğuna da işaret edebilir. Medyum Saliha Hanım birçok ailenin bu gibi rüyaları takıntı yapmak sebebiyle yıkıldığını da belirtiyor. Bir bayan rüyada kocanın aldatması gibi bir durum görürse burada birkaç yorum yapılabilir. Genel itibari ile aranızda sevginin ve aşkın olduğuna ancak sizi bir arada istemeyen yakın kimseler tarafından da sizinle uğraşıldığına işaret eder.

Medyum Saliha Hoca, bir diğer rüyada kocanın aldatması yorumunda da, eğer ki kocanız bir bayanla aldatıyorsa bu sizin kendinize güvenmediğiniz ve eşinize bazen ilgisiz olduğunuz anlamına gelir. Eğer ki eşiniz sizi bir erkek ile aldatıyorsa da evinizde bereketin kalkacağına ve büyük bir sıkıntı yaşayacağınıza delalettir. Medyum Saliha hoca, bir bayan rüyada kocanın aldatması gibi şeyler gördüğünde kesinlikle eşine kötü davranmamalıdır der. Çünkü rüyalar şifreli olarak gösterilir. Bundan göründüğü gibi mana çıkarmak yanlıştır.

Rüyada aldatılmak her ne kadar da gerçekçi olsa sizlerin yapacağı şey zorluklara karşı eşinize destek vermektir. Rüyada kocanın aldatması hakkında kişiye özel yorumlarda ise birçok şeye ulaşılması mümkündür.

Yorum Yap

Yorum Yap