Rüyada Altın Bilezik Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, genellikle hayırlı ve mutlu haberlere yorulur. Bu nedenle o gün altın bilezik görenler büyük bir heyecanla uyanır ve hayırlı haberi bekler. Rüyada altın bilezik görmek tabirini merak ediyorsanız yazımızı inceleyin.

Rüyada altın bilezik görmek anlamı rüyayı görenin cinsiyetine, bileziğin şekline ve bileziğin nerede olduğuna göre değişebilir. Herkesin gördüğü rüyanın tabiri değişebilmektedir. Örneğin kolunda bilezik olduğunu gören biri bekar bir kadın ya da evli bir erkek olabilir. Bu durumda tabir cinsiyet ve medeni hal durumunda da değişiyor deriz. Câfer-i Sâdık (r.a.)’a göre rüyada altın bilezik görmek; evlat ve kardeş, reislik, gam ve keder, günah ve hile ile hikmet habercisidir. Bu durumlar bahsettiğimiz gibi rüya vaziyetine ve gören kişiye göre yorumlanır. Rüyada bebek kolunda altın bilezik görmek eve misafir gelmesine yorumlanır. Bu misafirler iyilik, bereket, güzellik ve mutluluk getirir.

Rüyada toprak üzerinde altın bilezik görmek kolay yoldan rızk kazanılacağına işarettir. Kırılmış veya yamuk bilezik ise rüya sahibine bir sınavda ya da bir performansta başarısızlık getirir. Kişi kendini mutsuz veya rezil olmuş hissedebilir. Rüyada bebek kolunda altın bilezik görmek eve misafir gelmesine yorumlanır. Bu misafirler iyilik, bereket, güzellik ve mutluluk getirir. Rüyada toprak üzerinde altın bilezik görmek kolay yoldan rızk kazanılacağına işarettir. Kırılmış veya yamuk bilezik ise rüya sahibine bir sınavda ya da bir performansta başarısızlık getirir. Kişi kendini mutsuz veya rezil olmuş hissedebilir.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik taktığını görmek her yaştan kadın ve erkek için hayırlı haber belirtisidir. Rüya sahibinin hayatında biri yoksa birinin olacağına, sevgilisi olan ya da evli olan kişiler için de eşinin onu el üstünde tutacağına işarettir. Rüya sahibinin eksiklikleri tamamlanır, hayırlı haberler alır ve mutlu olur.

Rüyada altın bilezik takan kişinin kız çocuğu olacağının da belirtisi olur. Kaç tane altın bilezik görürsen o kadar kız çocuğun olur denilir. Bir kadının rüyasında altın bilezik takması çok hayırlı haberler alacağına yorulur.

Rüyada Altın Bileziğin Kırılması

Rüyada altın bilezik görmek çoğunlukla olumlu yorumlansa da rüyada bilezik kırılması olumlu yorumlanmaz. Rüya sahibi eğer altın bileziğinin kırıldığını görürse bu kişiye hastalık getirir. Rüyayı gören kişi tedavisi olan ve ölümcül olmayan uzun bir hastalık dönemi geçirecektir. Bu kişinin maddi şekilde zarar göreceği de delalet olur.

Rüyada Başka Birine Bilezik Takmak

Rüyada birinin koluna altın bilezik takmak o kişiye maddi bir yardım yapmak demektir. O kişinin hayrına olan bir durum için yapılacak işlerdir. O kişiye güç vermek, hayatına pozitif anlamda etki etmek ve para yardımı yapmak anlamlarına gelir. Birinin koluna burma bilezik takmak o kişiyi gururlandırmaktır. Rüyayı gören kişi için de şerefli ve onurlu bir hareket yapmaktır. Beyaz altın bilezik takmak ise rüya sahibinin dedikodusunun yapılmasına işarettir. Kişinin çevresindekilerin rüya sahibi hakkında zan yapması, yanlış sözler konuşması fakat kısa süre sonra da pişman olması demektir. Rüyada başka birinin koluna sahte bilezik takmak beyaz yalanlar söylemek demektir. Fakat bu beyaz yalanların altında masum istekler vardır.

Rüyada Bilezik Takmak
Bun resimde bileğine bilezik tanmış biri görünüyor.

Eğer rüyanızda bir akrabanız kolunuza altın bilezik takıyorsa bu kişi sizin zor zamanlarınızda yanınızda olacaktır. En ihtiyacınız olduğu anda size umut ve teselli verecektir. Rüyanızda eğer anneniz size bilezik takıyorsa, anneniz tarafından tecrübelerin size aktarılacağı anlamına gelir. Bu rüya anneniz tarafından çok kıymetli ve doğru aktarımlar alacağınızı belirtir. Rüyanızda babanız tarafından altın bilezik takılırsa bu da babanızın soy adına, şanına, ailesine ve şerefine dair bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir. Babanızdan çok güzel nasihatler alacaksınız demektir.

Rüyada Altın Bilezik Çaldırmak

Rüyada altın bileziğinizi çaldırmak güvendiğiniz birinden darbe yiyeceğinize delalet eder. Rüya sahibi kişi kendi hatasının olacağı bir durum yaşayacaktır. Altın bilezik seti çaldırmak büyük bir birikimi kaybetmek veya iflas etmek demektir.

Rüyada Altın Bilezik Düşürmek

Rüyada altın bilezik düşürmek gelir kaybı demektir. Bu kişi eğer ticarete atılacaksa bu işte başarısız olacak anlamına gelir. Eğer bilezik evde düşürülürse sorun hızlı bir şekilde halledilecektir. Dışarıda düşürülürse hatanın telafisi zor olur. Altın bilezik düşürmek ve sonradan bulmak, yapılan hatalardan ders almaktır.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyasında yolda altın bilezik bulduğunu görmek hayırlı kısmet olarak yorulur. Rüyada ister erkek olsun ister kadın olsun altın bilezik bulduğunu gören kimsenin hayatında artık, yalnızlık döneminin sona ereceğine ve de hayırlısıyla evlilik hayalinin gerçekleşeceği günlerin yaklaştığına delalet eden bir rüya olarak karşımıza çıkıyor.

Rüyada Altın Bilezik Saklamak

Rüyayı gören kişinin birikimlerini yatırıma dönüştüreceğine fakat bundan anne babası dahil olmak üzere hiç kimseye kesinlikle bahsetmeyeceğine işaret eden rüyadır. Bu yönüyle rüya sahibinin ketum birisi olacağına ve yatırım konusunda kimseye hiçbir şekilde sır açıklamayacağına işaret eden rüya olarak karşımıza çıkar. Bu yönüyle değerlendirilirse rüya sahibinin gerçekten de ekonomik açıdan sır saklama konusunda son derece hassas olacağına ve yatırımını katlamak adına da son zamanlarda daha çok meşgul olacağına işaret edilen rüya olarak yorulur. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman her anlamda mutlak surette rüyayı gören kişinin son derece varlıklı, yatırımının fazlaca olmasına ve bunlarla imtihan edilecek kişi olacağına işaret edilen rüya olarak karşımıza çıkar.

Rüyada Altın Bilezik Satın Almak

Bazı rüyalar insan için çok büyük müjdeler içinde barındırmaktadırlar. Medyum Saliha Hoca, bu rüyalardan birisinin de rüyada altın bilezik satın almak olduğunu söylemektedir. Bu rüya kişiye özel yorumlandığında birçok farklı manalara gelebilmektedir. Ancak her birisi hayır ve bereketli manalara gelmektedir. Medyum Saliha Hanım, bu gibi rüyada altın bilezik satın almak rüyalarının iyi bir rüya tabiri üstadı tarafından yorumlanmasının ve sizi bu konuda aydınlatmasının önemine dikkat çekmekte. Zira bazen olması muhtemel olayları haber veren rüyalar işinin ehli biri tarafından rüya yorumu yapılmadığında fırsatların kaçıp gittiği çok olmaktadır.

Rüyada Bilezik Almak
Bilezik alıp koluna takan bir kişinin fotoğrafı.

Medyum Saliha, birisi rüyada altın bilezik satın almak ile ilgili bir rüya görürse genel manası ile kendi işini kurmaya delalet eder demektedir. Bir diğer yorumlamasında da rüyada altın bilezik satın almak bereketli ve helal kazanca, yapacağı bir alış veriş işinde çok büyük kar elde edeceğine de delalet eder demektedir. Ayrıca birçok rüya yorumcusu bu rüya ile ilgili olarak Allah’ın hoşuna gidecek işler yapılacak olmasına da dikkat çekmektedirler. Medyum Saliha Hoca ise bir kimse rüyada altın bilezik satın almak gibi bir rüya sonucunda hayırlı bir evlat sahibi ya da hayırlı bir torun sahibi olabilir demektedir. Rüyada altın bilezik görmek konusu çok derin ve birçok manaya gebe rüyalar içindedir. Bu tarz rüyaların en iyi medyumlar tarafından rüya tabiri yapılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap