İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Araba Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Araba Görmek

Rüyalar hem haberci hem de müjdeci olabilir. Önemli olan rüyanın nasıl yorumlandığıdır. Uzun yıllardır yaptığım medyumluk mesleğimde birçok tecrübem oldu. Binlerce farklı rüya yorumladım. Yorumladığım rüyalarda hep haklı olmanın gururunu yaşıyorum.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek birçok şekilde yorumlanabilir. Arabayı nerede ve nasıl gördüğünüzü detaylı bir şekilde anlatırsanız size daha fazla yorum yapabilirim. Ama genel anlamda rüyada araba görmek maddi kayıplar anlamına gelir. Para ya da mal kaybı yaşayabilirsiniz. Birikiminiz var ise dikkatli olun derim. Yeni yatımlar yapacaksanız da bir süre bekleyin. Eğer rüyada araba anahtarı gördüyseniz ebeveynlerinizin sizin için ettiği dualar karşılık buluyor demektir. Hayatınıza sihirli bir çubuk değmesi an meselesidir. Darda iseniz feraha kavuşacağınız ya da aile içinde kırgınlık varsa her şeyin düzeleceğini simgeler. Rüyada araba görmek ile alakalı daha geniş yorumlarım için aşağıdaki yazıları okuyabilirsiniz.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada araba görmek ve rüyada arabaya binmek tamamen birbirine zıt olarak yorumlanır. Rüyada araba görmek maddi kayıp ve rüyada arabaya binmek ise maddi kazanç olarak yorumlanır. Kendi işinizin patronu iseniz işinizde büyük kazançlar sağlayacağınız anlamına gelir. İş yeri sizin değil ise çalıştığınız yerde mevki atlaması yaşayabilirsiniz. Çünkü rüyada arabaya binmek yükselme ve kazancın habercisidir. Devlet kapısında bekleyen maddi kaynaklı bir işiniz var ise bu işiniz olumlu sonuçlanabilir. Rüyada arabaya binmek tatil anlamına da gelir. Uzun bir yolculuk ya da dinlendiren bir tatil sizi bekliyor olabilir. Rüyada arabadan indiğinizi gördüyseniz bu bazı maddi kayıplar yaşayacağınız anlamına gelir. İşinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Şimdiden önlem almanız gerekebilir.

Rüyada Arabadan Düşmek

Rüyada arabadan düştüğünüzü görmek iş hayatında iyi sayılmaz. Bir işte çalışıyorsanız işten çıkarılma ya da mevkii düşürülme anlamına gelir. Eğer iş arıyorsanız ya da iş başvurusu yaptıysanız bu rüya olumsuz sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada kaza yaptığını ya da kaza yapan araba gören kişi hemen rehavete düşer. Rüyanın kötü anlama geleceğini düşünür. Aksine rüyada kaza yapan araba görmek iyi olayların habercisidir. Çalışıyorsanız mevki atlayabilirsiniz. Rüyada araba altında kaldığını gören kişi bunu iyiye yorsun. Çünkü zengin olmanız an meselesidir. Hiç beklemediğiniz bir yerden size miras kalmış olabilir.

Rüyada At Arabası Sürmek

Rüyada at arabası görmek uzun zamandır uğraştığınız işlerde başarılı olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, yeni bir şirket kurduysanız işlerinizin yolunda gideceği ya da iş başvurusu yaptıysanız olumlu sonuçlanacağını bildirir. Rüyada gördüğünüz at arabası ile yolculuk yapmanız ise araba sahibi olmak istiyorsanız bunun olumsuz sonuçlanacağını söyler. Bazen de rüyanın detaylarına göre at arabası görmek hastalık anlamanı da gelir. Eğer rüyada at arabası sürdüğünüzü gördüyseniz büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğinizi ifade eder. Hayatınızda stres yaptığınız ne varsa sizi terk edecektir. Hayırlı kapıların açılacağı bu kapılardan büyük kazançlar sağlayacağınız anlamına gelir. Başka bir durum ise dünya evine girebileceğinizdir. Hayırlı bir eş ve hayırlı bir evlilik anlamına gelebilir. Sizde rüya görüp ne anlama geldiğini en tecrübeli ağızdan dinlemek istiyorsanız 7/24 günün her saati beni iletişim numarandan arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Yazılarınızı büyük bir beğeniyle takip ediyorum. Hocam, rüyamda kullandığım araçla birlikte uçurumdan aşağıya yuvarlanıyordum. Uyandığımda resmen şoke olmuştum. Bu ne anlama geliyor hocam?

  2. Merhaba Saliha hocam… Rüyada araba görmekle ilgili çok doğru tespitlerde bulunmuşsunuz. Geçen sene bende rüyamda 2. el bir otomobil aldığımı görmüştüm. 2 hafta sonra bir baktım, eşim bana sormadan sürpriz olsun diye araba almış. Rüyalar gerçek olur diye boşuna demiyorlarmış.