1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak hayra yorumlanır. Rüyada asker olduğunu gören kişinin güç ve kudret kazanacağına işaret ederken rüya sahibinin kendisine koyduğu hedefleri bir bir gerçekleştirip başarılı sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak işte şu manalara gelmektedir. Rüya sahibi iş hayatında çok iyi yerlere gelebilir. Eğer ki rüya sahibi bir iş sahibiyse bu işte büyük makamlara gelip birçok kişiyi emri altında çalıştırabilir. Ayrıca insanlar tarafından işinde sevgi görüp saygı duyulup iyi bir lider olma özelliği gösterir. Ek olarak rüyada asker olmak özellikle maneviyat olarak iyi adımların başlangıcını yapacağınızı ve bu adımların meyvesini alacağınız da habercisidir. Rüyada asker olmak farklı yorumlanır. Eğer ki gördüğünüz asker normal bir erse kişinin hayatındaki kötülük ve tehditler karşısında dışarıdan gelen bir destekle korunacağını,hayatının bu kısmından sonra bol kazanç elde edeceğini ve mutlu bir yaşam süreceğini işaret eder.

Rüyada Rütbeli Asker Görmek

Fakat gördüğünüz asker yüksek rütbeli bir askerse işte o zaman rüya sahibinin şan ve şöhret sahibi olacağına işarettir. Yani eğer rüyanızda asker görürseniz her türlü iyi bir habere işaret eder diyebiliriz. Rüyada komutan olduğunu görmek rüya sahibinin kontrol etmesinin zor olacağı bir maddi güce sahip olacağını veya yüksek bir mevkiye geleceğinin habercisidir. Rüya sahibi bu zorlu yük karşısında ilk başlarda biraz olsun şaşıracak ve ne yapacağını bilemeyecektir. Fakat zaman geçtikçe bu duruma alışarak gücünü kontrol edebilecek ve çevresindeki insanlara da yardım ederek iyi bir lider özelliği gösterecektir.

Rüyada Askerde Savaşmak

Rüyada askerde savaşmak kişinin maddi bir buhrana gireceğini veya zaten bu buhranın içinde olduğunun habercisidir. Bir diğer yorum da iş yerinde rekabeti simgelediğidir. Eğer ki rüya sahibi iş yerindeki bu rekabette dik durup direnç gösterirse rekabetten kazanan olarak çıkıp rakibine üstünlük sağlar. Fakat aynı zamanda rekabeti kazandığı rakibiyle ilerde iyi bir birliktelik yaşayıp iyi bir arkadaş olacakları da söylenir. Ayrıca eğer kişinin çevresinde rakip olarak gördüğü kişi veya kişiler varsa bu kişilerin kendisinden çok çekindiğinin ve korktuğunun da habercisidir.

Rüyada askerden kaçtığınızı görmüşseniz mağlubiyet alacağınızın habercisidir. Hayatınızda büyük bir sıkıntı yaşayacağınızı ve bu sıkıntıdan korkup üstüne gitmeyerek sıkıntıyı çözemeyip mağlup olacağınızı söyleyebiliriz. Eğer ki şu anda mevcut bir sıkıntınız varsa ve bundan kaçıyorsanız üstüne giderek kazanmayı denemelisiniz. Eğer ki rüya sahibi bir kadınsa bu kadının eşiyle büyük sıkıntılar yaşadığı anlamına gelir. Bu sıkıntıları ikisi de çözemese de dışarıdan gelen bir yardımla eşiyle olan sıkıntısının çözüleceğinin habercisidir.

Rüyada Gazi Görmek

Rüyada gazi görmek rüya sahibinin çok iyi niyetli bir insan olduğunun işaretidir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara gereğinden fazla inanıp,güvendiğini bunun sonucunda da bazen hayal kırıklığına uğradığını söyleyebiliriz. Bunu fark eden çevresindeki kişilerin rüya sahibinin bu iyi niyetini suistimal ettiğinin fakat rüya sahibinin bu suistimali görmediğini anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin insan ilişkilerinde biraz daha şüpheci yaklaşmasında fayda vardır.

Eğer ki rüyada bir savaşa katılıp gazi olduğunuzu görmüşseniz de hayatınızda mutluluğun üstün olacağı bir yaşam yaşayacağınızı evlilik aşamasında iseniz de mutlu bir evlilik hayatınızın olacağını müjdeler. Ayriyeten gazi madalyası görmüşseniz de hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızdaki çabalarınızın karşılığını alacağınızın habercisidir. Hayatınızda gelişecek bu olumlu haberleri siz bile beklemiyor olacaksınız.

Rüyada Şehit Olmak

Rüyada şehit olmak kimilerine göre bir uyarıdır. Bu uyarı kişinin maddi hayat ile çok uğraştığını ve maneviyatı ikinci plana attığını hatırlatır. Rüya sahibi son zamanlarda yapması gereken henüz yapmadığı veya unuttuğu için bu rüyayı gördüğünü söyleyebiliriz. Bir diğer yoruma göre de rüyada şehit olmak kişinin çok hayırlı bir işe imza attığının da habercisidir. Rüya sahibinin bu hayırlı işinin Allah katına ulaştığının müjdeleyicisidir. Rüya sahibinin bu hayırlı işlere devam ederek ahireti için iyi hazırlık yapmasını da haber verir. Rüyada askere çağrılmak eğer kişi askerlik görevini zaten yapmışsa ve bu rüyayı görmüşse öz güveni konusunda sıkıntı yaşadığının habercisidir. Rüya sahibi hedefleri için gerekli çabayı göstermediği ve hayattan beklentisinin gittikçe azaldığını işaret eder. Fakat eğer kişi bunu fark edip sorunlarının üstüne giderse bu sıkıntılardan kolay ve kısa bir sürede kurtulacak ve başarılı bir hayat elde edecektir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada askere çağrılmanın hem iyi hem de kötü yorumlanma şekilleri bulunmaktadır. Unutulmaması gereken ise rüyanın iyi niyetle yorumlanması gerektiğidir. Rüyada askere çağrılmanın anlamı eğer rüyayı gören kişi erkekse ve askerliğini yapmış ise bu kişinin kendine olan inancının ve öz güveninin düştüğüdür.

Aynı zamanda rüya sahibinin çok önemli bir konu üzerinde karar vermesi gerektiği olarak da yorumlanır. Ancak rüya sahibinin öz güveninin düşük olması dolayısıyla karar almakta ve uygulamakta zorlanacağı olarak da yorumlanır. Bazı rüya yorumların da ise askere çağrılmak rüya sahibinin hedeflerine ve emellerine ulaşamayacağı olarak geçmektedir.

Rüya da askere çağrılmak bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin iyi bir projenin başına geçileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada askere çağrılmanın bir diğer yorumu ise zorlukların kısa zaman içerinde aşılacağı şeklindedir. Bu zorluklar özellikle sağlık sorunları olarak görülmektedir. Rüya da askere çağrılmak bazı yorumcular için rüya sahibinin mutlu bir evlilik ile hayatını geçireceği anlamına da gelmektedir. Rüya da askere çağrılmanın son yorumlanma şekli ise rüya sahibinin büyük bir zenginliğe kavuşması olmaktadır.

Rüyada Asker Olmak ve Silah Görmek

Medyum Saliha Hoca, birçok insanın rüyada asker olmak ve silah görmek ile ilgili yanlış korkuları olduğunu ifade etmektedir. Akıllarda uyandırdığı intiba aksine rüyada asker olmak ve silah görmek büyük bir güce ve büyük bir kudrete erişilebileceğine işarettir. Aslında hayra yorulan bu rüyada kişi karşısına çıkan fırsatları değerlendirmezse bunlar da uçar gider. Bu sebeple rüya yorumları kadar sonrasında da danışarak bilgi almak çok önemlidir. Hocamız, rüyada asker olmak ve silah görmek ile ilgili çok güzel yorumlar yapmıştır. Biri insan bu rüyayı görmüşse kesinlikle borcu varsa yakın zamanda son bulacaktır.

Rüyada silah görmek de güç ve kudret demektir. Bu sayede Medyum Saliha hocaya başvuran birçok insan doğru yönlendirmeler ile fırsatları kaçırmayarak bu güce kavuşmuşlardır. Rüyada asker olmak ve silah görmek aynı zamanda bir iş kurma girişiminin başarı ile sonuçlanmasına ve tüm ipleri eline alarak iyi bir lider olunacağına işaret eder. Birçok rüya tabircisi tarafından da hayır olarak görülen bu rüya sahibi için adeta bir fırsattır ve iyi değerlendirmelidir. Rüyada asker olmak ve silah görmek kudretinizin büyüklüğüne ve sizin gücünüze bir işaret etmektedir. Bu güç sadece sahibine münhasırdır. Rüyada asker olmak ve silah görmek büyük başarıların anahtarlıkları olan her fırsatı iyi değerlendirdiğinizde gerçek olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap