1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek pek çok ünlü rüya tabircisine göre oldukça güzel bir biçimde yorumlanmış, daha çok da devlet başkanlarına, devlet reislerine işaret edilmiştir. Medyum Saliha sizler için Rüyada Aslan Görmek tabirini açıklıyor.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek özellikle de güçlü ve başarılı bir kişiye, oldukça büyük ve zengin mal varlıklarına delalet edilmiştir. İmam Nablusi’ye göre ise rüyada aslan görmek, rüya sahibinin güç ve kudret konusunda ve zenginlik ölçüsünde yüksek makamlarda bulunan bir kişi tarafından övüleceğine ve takdir edileceğine işaret edilmektedir. Bu sayede rüya sahibinin ekonomik olarak rahatlayacağı ve aldığı övgülerle de iyi yerlere geleceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada asanın saldırdığını görmek, daha çok rüya sahibinin rüya içindeki bu saldırıdaki kazanç ya da kaybına bakılarak yorumlanmıştır.

Eğer rüya sahibi aslan saldırısından bir yara ya da herhangi bir zarar görmüşse bu duru daha çok otoritesi yüksek bir kişi tarafından kullanılacağınıza işaret etmektedir. Aynı zamanda topluluk önünde küçük düşürülmeye, masum olmanıza rağmen işlemediğiniz bir suç yüzünden suçlanacağınıza ve bazen de size verilen sorumlulukları yerinize getiremeyeceğinize işaret edilmiştir. Eğer rüyada aslan tarafından ısırılmışsanız ya da herhangi bir uzuv kaybınız olmuşsa, düşmanlarınız tarafından büyük zararlara uğratılacağına yorumlanmıştır. Ama rüyada aslan saldırıyor ancak bir zarara uğramıyor ya da ısırmıyorsa bu aile içindeki yükünüzün artacağına, yakın akrabalarınızla çeşitli sıkıntılar yaşayacağınıza işaret edilmiştir.

Rüyada Aslan Saldırısı

Rüyadan aslan kovalaması, genel olarak yaşanılacak olan korku duygusu ile yorumlanmıştır. Esasında rüyada bir aslan tarafından kovalanmak daha çok bir başkası tarafından tuzağa düşürülecek olmaya işaret edilmiştir.

Rüyada aslan tarafından kovalanmak aynı zamanda yasal olmayan işler yüzünden hükümet ile yüz yüze gelecek olmak anlamalarında gelmektedir. Eğer ki rüya sahibi, rüyasında aslan tarafından kovalandığını ama ondan kaçmayı başardığını görmüşse bu durum rüya tabircileri tarafından korkularının üstesinden geleceğine, korkulu işin hayırla sonuçlanacağına, üzerindeki sıkıntı, stres ve yüklerden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüyada aslan beslediğini görmek, çok da hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamıştır. Daha çok rüya sahibinin rüyada aslan beslediğini görmesi, kendisine düşmanlık eden kişinin eline onun hakkında büyük bir koz geçeceğine dair yorumlanmıştır.

Aslında rüya sahibinin yapacağı küçük bir hata, olumsuz davranış büyük zararlara yol açacağına işaret edilmektedir. Bu işaretlerin ardında iş hayatının sonlanacağı, büyük maddi kayıplar yaşayacağı ya da sıkıntılı bir sürece gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek rüya tabirlerince erkek çocuğa işaret edilmiştir. Daha çok evli kişiler için erkek bir evlada sahip olmaya yorumlanır. Eğer rüyayı gören kadın, aslan yavrusunu emzirirken görürse bu durum daha çok yaşça daha büyük birine sün annelik yapacağı anlamına yorumlanmıştır.

Ancak aslan yavrusunu beslediğini gören kişi bir erkekse, o da bir yere görevlendirilen bir amir olacağına dair yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu kişi merhametli, güzel yürekli, iyi bir adam olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada aslan sevmek, rüya tabircileri tarafından güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüyada aslan sevdiğini gören rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde anlayış ve iyi yürekli bir kişi ile hayırlı bir iş yapacağına, güzel bir ortaklık kuracağına işaret edilmiştir.

Bazen de sorunlu ve stresli olan bir ilişkinin sona erdirileceğine dair yorumlanmıştır. İş hayatında terfi alıp bir üst makama çıkacağına, geçmişte bir şekilde yaşanmış olan maddi, manevi kaybın yakın bir zamanda telafisinin yapılacağına, hataların hoşgörü ile karşılanacağına delalet edilmiştir.

Rüyada sadece bir değil birden fazla aslanı sevdiğini görmek ise aynı anda hem iş hayatında hem de özel hayatta birçok güzelliğe ulaşmaya işaret edilmiştir. Yine bu durum hem okul hayatı hem de aile hayatında başarılar getireceği gibi anlamlara da gelebilmektedir. Aynı anda birden çok kazanç elde etmekle genel olarak yorumlanmaktadır. Birden fazla işle uğraşmaya, hepsinden de başarılı olmaya alamet edilmiş, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek büyük başarı olarak yorumlanmıştır. Güzel ve hayırlı rüyalardan biri olarak kabul edilmektedir. Kazancın kat be kat artması, okul hayatının yüksek dereceler ile geçmesi, girdiği her işten zaferle çıkması ve beklenmedik anda gelen mutlu ve güzel bir habere işaret etmektedir.

Rüyada Aslan ile Boğuşmak

Aslan ile boğuştuğunu gören kimsenin gireceği savaşları kazanacağına delalet edilir. Ayrıca sırtın aslana dayandığının görülmesi ise kayıp ve üzüntü olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Aslana Dokunmak

Rüya aslan sevmek yardımlaşma olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen aslanın sevilmesi ayrıca başarıya ulaşılacağına ve yüksek mevkilere gelineceğine de işaret etmektedir. Bu da kişinin ileri ki yaşamını olumlu şekilde etkilemektedir.

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyasında aslan öldüren kişinin hayatının her alanında büyük başarılar yakalayacağı şeklinde yorumlanmaktır.

Rüyada Aslandan Korkmak

Rüyasında aslan ile karşılaştığını ve bu karşılaşmadan korktuğunu gören kimsenin rüyası maceralı bir işten kazançla çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin önemli bir kişi ile dost olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer rüyada görülen aslan kafes içerisinde ise o zaman da rüya sahibinin bir dostunun zor durumda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada Aslan Başı Bulmak

Eğer rüyada bir aslan başı bulunursa ve bu baştan et yenilirse rüya sahibinin rütbesinin ve malının artacağına işaret eder.

Rüyada Aslan Yavrusu Emzirmek

Rüyasında bir aslan yavrusunu emzirdiğini gören kadın büyük bir adamın süt annesi olacağını işaret eder.

Yorum Yap

Yorum Yap