Rüyada Ateş Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek kimi zaman ani gelecek haberlere rivayet etmektedir. Rüyada ateş türevi şeyler görmek bazı görüşlere göre ise hem iyiye hem de kötüye yorulmuştur. Rüyada ateş görenlerin nasıl bir sonuç yaşayacağını bu makalemizde detaylıca açıkladık.

Rüyada ateş görmek nedir? İşte cevabı sizler için veriyoruz. İyiye veya kötüye yorulmasının rüyanın görülme şekline göre de değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. O halde ateş ve türevi durumlarda rüyaların neye rivayet ettiğini görelim. Rüyada ateş görmek ilk duyulduğunda kötüye rivayet edeceği düşünülse de aslında kötü bir durumdan kaçış, tövbe etme ve geri çekilme olarak da yorumlanır.

Rüyada ateş görmek gören kişi için ilahi bir ikaz niteliği taşır. Gören kişinin ya uzaklaşmış olduğu maneviyata tekrar yakınlaşması gerektiğine ya da tövbe ve dua ile barışmasına rivayet eder. Ayrıca gören kişinin yakınlarından zarar görmüş veya yakın zamanda zarar görebilecek olmasına, bununla beraber yine bu zarardan dönmek için tövbe ve şükre yönelinmesi gerektiği anlamı taşır.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada Ateş Yakmak; gören kişi için hayatının bir çok alanında atacağı temeli sağlam ve kararlı adımlara rivayet eder. Bu adımların özellikle iş konusunda olacağı anlamını taşır. Cesur bir ilerleme kaydetmesi ve bu ilerlemeden memnun kalacağı anlamına gelir. Gören kişinin çevresinden görebileceği zararlara karşı kararlı duruşundan vazgeçmemesi gerekmektedir.

Rüyada Ateş Södürmek

Rüyada Ateş Söndürmek; bazı yorumlara göre dini arzu ve inanışın azalmasına rivayet eden Rüyada Ateş Söndürmek, bazı yorumlarda ise dallanıp budaklanacak ya da yarıda bırakılacak bir iş veya olayın en başından olaya müdahale edileceği anlamı taşır. Özellikle dini inanış ve arzuda meydana gelecek olan azalmaya karşı gören kişinin buna mütemadiyen maneviyatına yönelmesi öngörülür.

Rüyada Alev Topu Görmek

Rüyada Harlı Ateş, Alev Topu Görmek;  gören kişinin genel anlamda maddi bir ferahlığa erişeceğini, büyük bir mirasa sahip olacağını, ardı arkası gelmeyecek şekilde imkanlarının oluşacağına rivayet eder. Öte yandan uzun süreden beri sıkıntı çektiği işinde tekrardan ivme kazanacağı ve bu ivmeyle aşırı varlık sahibi olacağı anlamını taşır.

Rüyada Ateşe Girmek

Rüyada Ateşe Girmek, Üstünde Yürümek; gören kişinin rakipleri veya düşmanlarıyla ezeli bir rekabete gireceği anlamına gelir. Bu rekabetten zararlı çıkabileceğini, bir şeyler kaybedebileceği olasılığı yüksektir. Rüyada Ateşten Yanmak; gören kişinin sağlığının kötüye gideceğine, önemsemediği bir rahatsızlığın sonucunda büyük bir operasyon geçireceğine ve sıkıntılı günlere yorulur. Başka bir yoruma göre ise gören kişinin hareketlerinden, davranışlarından rahatsız olan çevresindeki sevdiği insanların ondan uzaklaşması ve yok sayması anlamına gelir.

Rüyada Ateşte Isınmak

Rüyada ateşte ısınmak; güzel olarak nitelendirilebilecek rüyalar arasındadır. Rüyada ateş etrafında ısındığını gören kişi iyi ameller işleyecektir. Eğer kış gününde ellerini ateşte ısıttığını görüyor ise; tanınmış, dürüst bir kişi ile tanışılacağına yorumlanır. Rüya sahibi eğer bekar ise yakın bir zaman içerisinde nüfuz sahibi, sözü geçer bir insanla tanışacaktır. Rüyada kışın ateşte ısındığını gören kişi; iyi haberler alacak, iyi insanlarla tanışacak ya da bereketli bir kazanç kapısı elde edecektir.

Yaz günü ateş yakıp da ısındığını gören kişi; kötü bir haber alabilir ya da zorunlu bir yolculuğa çıkabilir. Rüyada ateşte ısındığını ve daha sonra bu ateşi söndürdüğünü gören rüya sahibi; evli değilse kısmetleri açılacak, evli ise de hayırlı evlatlar yetiştirecektir. Rüyada ateşte ısınmak; bir olaydan, bir mirastan ya da bir işten istifade etmek anlamlarına da gelir. Kişi ateşte ısınıyor ve bu ateş etrafına da birilerini topluyor ise; bazı kesimleri etkisi altına alacak demektir. Bu kişi bir konuda sözü geçen bir kimse olacaktır.

Rüyada Ateşe Su Dökmek

Rüyalar hakkında bilinen en eski tarihlerden beri birçok yorumlar ve birçok kitaplar yazılmaktadır. Ancak bunlar incelendiğinde de birçok soru işaretini peşinden getirmektedirler. Medyum Saliha Hoca, oldukça başarılı bir rüya yorumlama üstadıdır. Bu sebepten ötürü de birçok rüya tabiri, konusunda kendisine danışılmaktadır. Bazı durumlarda gördüğümüz rüyalar bizi yanıltabilmektedir. Mesela rüyada ateş görmek birçok farklı şekilde olabildiği için birçok farklı anlama da gelmektedir. Bu sebeple Medyum Saliha Hanım, rüya tabiri yapılırken bunun kişiye özel olarak yapılmasının çok faydalı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ateşe su dökmek ise bambaşka şekillerde yorumlanabilir. Diyelim ki bir kişi rüyada ateş görmek gibi bir durum yaşadı. Medyum Saliha Hanım bunu kişiye özel rüya tabiri yöntemleri ile yorumladı ve bunun sıkıntılı günlere ya da kötü bir akraba sebebiyle iflas gibi durumlara işaret ettiğini buldu. Ancak siz bunun yanında rüyada ateşe su dökmek gibi bir eylemde de bulunduysanız işte burada tabir değişmektedir. Rüyada ateşe su dökmek, birçok sıkıntı yaşanacağını ancak bunların ardından büyük bir ferahlık geleceğine işaret eder. Rüyada ateşe su dökmek sizin ya da sizin neslinizden çok yakın olduğunuz birisinin kız bebeği olacağına işaret edebilir. Bu rüya sonucunda eğer ki bir kız bebek dünyaya gelirse çok akıllı ve iyi yetiştirildiği takdirde de hem ailesine hem milletine faydalı olarak yetişir.

Yorum Yap

Yorum Yap