Rüyada Ay Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ay Görmek

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek ne manaya gelir? Rüyada ay gören kimseler ne yapmalıdırlar? Rüyada ay tutulması ne demektir? Bu ve bunlara benzer tüm sorularınıza Medyum Saliha Hoca yazımızda cevap verdi. Rüyada ay görmek hakkında Medyum Saliha Hanım’ın yorumları için aşağı kaydırın.

Rüyada ay görmek ne manaya geliyor? Rüyaların dilinden bizlere haberler veren medyum Saliha Hoca Bu yazımızda da bizlere rüyada ay görmek ne manaya gelmektedir konusunu açıkladı. Rüyada ay görmek hakkında bir çok farklı rüyalar görülebilmektedir. Rüyada ay görmek bu rüyaların görülme şekillerine göre yorumlanabilir. Kimisi rüyada ay tutulması hakkında rüya tabiri isterken kimileri de rüyada aya gittiğini görebilir. Bu duruma göre değişen tabirler de elbette ki olacaktır. Medyum Saliha Hanım, rüyada ay görmek rüyanın görülüş şekline göre olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabilir diye açıklamalar yapmıştır.

Çünkü ay tutulması ile dolunay farklı anlamlar barındırmaktadır. Medyum Saliha Hanım rüya tabirleri açısından rüyada ay görmek konusunun da çok geniş bir anlatımı olduğunu dile getirmektedir. Rüya tabircileri bu tarz rüyaları tabir etiklerinde eğer anlatılmaması şeklinde bir uyarıda bulundularsa buna uymak son derece önemlidir. Medyum Saliha Hoca rüyada ay görmek konusunun hastalıklardan tutun da evliliklere kadar bir çok konuyu haber veriyor olabileceğine değinmektedir. Önemli olan ise rüyanızın nasıl olduğudur. Rüyada ay kucaklamak ya da rüyada ay ve güneşi aynı anda görmek birbirinden farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay görmek konusunun bir çok farklı şekillerde açıklamaları olduğuna değinmiştik. Medyum Saliha Hanım kendisine rüyada ay tutulması görmek konusunda danışan insanların genellikle büyük sıkıntılar yaşadıklarını ifade etmektedir. Rüyada ay tutulması görmek maddi yönden iflas olarak ifade edildiği gibi kısa süreli ekonomik sıkıntı olarak da tabir edilebilir. Rüya tabiri konusunda Medyum Saliha Hanım ile iletişime geçen insanlar hocamızın ne kadar hassas olarak rüya tabiri yaptığına şahitlik etmektedirler. Rüyada ay tutulması görmek ile ilgili olarak yıllardır yapılan bir çok gerek İslami rüya tabirleri gerekse de farklı toplumların rüya tabirleri de dikkate alınmalıdır.

Ancak rüya tabirciliği büyük çoğunluğu maneviyatla alakalı olan bir ilimdir. Bu sebepten dolayı da medyum Saliha hoca yaptığı rüya tabirleri konusunda nam salmış medyumlar arasında yer alır. Rüya tabiri yapmak için medyum olmaya gereke yoktur. Her medyum da rüya tabircisi değildir. Rüya tabiri ilmi için el almak icazet almak gerekmektedir. Rüyada ay tutulması hakkında sayısız kişin derdini çözen medyum Saliha Hoca bu rüyayı gören kimseler hanelerinde bir hastalık ya da korkutucu bir olay ile sınanabilirler demektedir. Bu gibi durumlar için rüya tabircileri bir takım tavsiyeler verebilirler. Bunları dinlemek ve ona göre önlemler almak rüya tabiri yaptıran kimseler için faydalı olacaktır.

Rüyada Ayın Yere İndiğini Görmek

Medyum Saliha Hoca özellikle bir çok kimsenin rüyada ayın yere indiğini görmek hakkında rüyalar ile başvurduklarını ifade etmektedir. Bu rüya çok değerli bir rüyadır. Rüyada ayın yere inmesi tövbe eden kimsenin affedildiği şeklinde yorumlanır. Yine bir kimse rüyada ayın yere indiğini görse bu kişi için hayırlı bir rızık kapısı açılacak demektir. Rüya tabiri bakımından çok değerli olan rüyalar arasındaki rüyada ayın yere inmesi Medyum Saliha Hanım tarafından övgüyle bahsedilen rüyalar arasında yer alır. Rüyada ayın yere indiğini görmek hamile bayanlar için çok tatlı bir kız çocuğu olarak müjdelenmiştir.

Rüyada Ayın Yere İndiğini Görmek
Ayın yeryüzüne indiğini tasvir eden bir fotoğraf görüyorsunuz.

Medyum Saliha hoca gerek İslami rüya tabirleri bakımından gerekse de diğerleri açısından rüyada ayın yere inmesinin çok iyi manalara geldiğini de bildirmektedir. Bu rüya elinde parası olup da iş kurmak isteyen adil kimseler için bereketli ve bol kazanç sağlayacağı bir iş kuracağına ve bunun nesillerce devem edebileceğine işaret etmektedir. Medyum Saliha Hoca bu sebeplerden ötürü rüya tabircileri böyle güzel rüyaların içinde bir fitne ateşi de olabilir dediklerini de dile getirmektedir. Rüyada ayın yere inmesi konusunda net bilgiler almak isteyen kimseler Medyum Saliha Hocamız ile iletişime geçmelidirler. Zira rüyada ay görmek konusu önemsenmesi ve üzerine düşülmesi gereken rüyalardandır. Bu konu hakkında yazılmış bir çok eski kaynaklar da bulunmaktadır.

Rüyada Ay ve Güneşi Aynı Anda Görmek

Medyum Saliha Hoca bir çok kişinin rüyada ay görmek konusunu merak edip araştırdığını bildirirken bunun bir çok farklı tabiri olduğunun da altını çiziyor. Rüyada ay görmek bir çok farklı şekillerde olabilir. Kimisi rüyada ay tutulması görmek hakkında rüya tabiri isterken kimisi de rüyada ay ve güneşi aynı anda görmek hakkında rüya tabirleri istemektedir. Medyum Saliha Hanım ve bir çok rüya tabircisi bu tip rüyalar konusunda çok başarıdır. Rüya tabirleri konusunda en önemli husus iyi bir alimden icazet almakta gizlidir. Medyum Saliha Bu konuda aile büyüklerinin sayesinde çok büyük başarılar elde etmiştir. Özellikle hocamız rüyada ay ve güneşi aynı anda görmek konusunda rüya tabiri isteyen kimselere nokta atışı müjdeler verebilmektedirler.

Rüyada Ay ve Güneşi Aynı Anda Görmek
Bir insanın rüyasında ayı ve güneşi aynı anda gördüğünü anlatıyor.

Rüyada ay ve güneşi aynı anda görmek kişinin hac ile müjdelendiği, genç çiftler için kız ve erkek evladı gibi şekillerde haberler vermektedir. Medyum Saliha Hanım uzun yıllar boyunca insanlara rüya tabirleri konusunda yardımlarda bulunmuş ve dolayısıyla da rüyada ay ve güneşi aynı anda görmek gibi bir çok rüya tabiri de yapmıştır. Sayısız insan bu tabirlerden faydalanmış ve halen de faydalanmaktadır. Medyum Saliha Hocamızın rüya tabirleri dikkate alınması gereken konulardandır. Bu sebeple rüyada ay görmek ya da buna benzer rüyalarınızdaki müjdeleri kaçırmamak ve musibetleri hazırlıklı karşılamak için hocamız ile iletişime geçin.

Yorum Yap

Yorum Yap