İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Dövmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Dövmek

Bazı rüyalar, görünürde olumsuz gibi anlaşılsa da, aslında son derece olumlu mesajlar içerebilir. Rüyada birini dövmek genel hatlarıyla olumlu bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüyada kişinin kimi dövdüğü de son derece önemlidir.

Rüyada Dövmek

Rüyada birisini dövmek farklı bir türdür. Rüya sahibi, rüyasında dövdüğü kişiye gerçek hayatta maddi veya manevi büyük bir yardım yapacaktır. Bu rüya, rüyayı gören kişi için de, rüyada dövdüğünü gördüğü kişi için de yakında ortaya çıkacak hayırlı gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Kişinin rüyasında dövdüğü kişi, gerçek hayatta hiç tanımadığı birisi ise bu rüya güzel bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi yakın gelecekte daha evvelden tanımadığı birinden büyük bir iyilik görecektir. Kendisi için umulmadık bir anda umulmadık hayır kapıları açılacaktır. Yine rüya sahibi yapacağı bir işle fark etmeden tanımadığı kimselere yararlı olacaktır. Rüyada birini dövmek eğer bu kişi rüya sahibinin gerçek hayattaki çocuğu ise çocuğunu iyi yetiştirdiği mesajını taşır. Rüya sahibi ilerleyen zamanlarda evladından büyük faydalar görecek ve gurur duyacaktır. Rüya sahibinin henüz bir evladı yoksa, ileride hayırlı bir evlada sahip olacağı anlamını taşır. Hem vatana millete, hem de ana babasına yararlı bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyasında eşini dövdüğünü gören kişi gerçek hayatta da evliyse, bu rüya güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibi, eşiyle arasında var olan tüm sorunları en kısa sürede çözecektir. Evlilik hayatında mutluluğu ve arzu ettiği huzuru yakalar. Yani rüyada birini dövmek eğer dövülen gerçek hayattaki eş ise rüya aksi şekilde yorumlanır. Tamamen olumlu bir anlam çıkarılır. Rüyayı gören kişi henüz bekarsa, yakın zamanda hayatına onu mutlu edecek biri girer. Bu kişi ile mutlu ve huzurlu bir yuva kurar.

Rüyada Düşman Dövmek

Rüyada birini dövmek genelde tersine yani olumlu olarak yorumlanır. Kişi rüyasında gerçek hayatta ona düşmanlık eden, zarar veren birini dövdüğünü görmüşse, yine hayırlı bir rüya olarak tanımlanabilir. Rüya sahibi, en kısa sürede bu düşmanı ile bir konuda karşı karşıya gelecektir. Bu karşı karşıya gelişin ardından düşmanına üstünlük sağlayacaktır. Bu rüya, düşmana galip gelme, düşmandan onu yenerek kurtulma şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Dövmek

Rüyada kişinin, gerçekte ölmüş birini dövdüğünü görmesi, rüyanın içeriğinin aksine olumlu olarak yorumlanır. Rüya sahibi, bu ölmüş olan kişinin malından veya parasından ummadığı bir şekilde istifade edecektir. Yani rüyasında dövmüş olduğu ölmüş kişinin gerçek hayatta rüya sahibine bir yararı dokunacaktır. Rüya sahibi rüyasındaki kişinin ölmüş biri olduğunu biliyor ve gerçek hayatta bu kişiyi tanımıyorsa, ummadığı bir kapıdan büyük bir şans en kısa sürede ona ulaşır.

Rüyada Kavga Etmek

Tanımadığı birinden bir fayda görür. Şans ve bereket kapıları rüya sahibi için açılır. Rüyada birini dövmek ilk etapta nahoş bir rüya gibi algılansa da, belirttiğim gibi tersine yorumlanan bir rüya türüdür. Rüya sahibi için hayırlı ve şanslı olayların çok net bir habercisidir. Uzman olduğum alanlarda destek almak için bana her zaman cep telefonu numaramdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Adam Dövmek

Rüyalar zıt manaları ile bilinirler ancak her rüyanın görülme biçimi muhakkak aynı yoruma muhteva olacağı anlamına gelmemektedir. Bu yüzden rüyada birini dövmek gibi bir içerik görenler öncelikle rüyalarının hayra yorulması gerektiğini bilmelidirler. Buna ek olarak aslında rüyada birini dövmek o kişiye maddi ya da manevi bazen de her ikisinin birlikte olduğunu bir hayır işleneceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden rüyada döven kişide dövülen kişide aslında ilerde kendilerini hayırlı bir olayın beklediğini bilmelidirler. İlerde olarak adlandırılan bu durum dövülen kişiye bağlı olarak yakın bir gelecekte ya da biraz daha uzak bir gelecekte medyana gelecek olan hayırlı bir olayı işaret eder. Bu yüzden rüya anında dövülen kişinin kim olduğu önemlidir.

Rüyada İş Arkadaşını Dövmek

Kişi rüyasında iş yerinden birilerini dövüyorsa ya da iş yerindeki patronunu dövüyorsa bu iş hayatında kariyer basamaklarını tırmanacağı anlamına ve iyi bir konuma geleceği anlamı taşımaktadır. Rüyada birini dövmek bu yüzden kişiden kişiye farklılık içermektedir. Rüyada dövülen kişi patron ise döven kişi kariyer sahibi olacaktır ya da maaş artışı yaşayacaktır. Ancak rüyada iş yerinden kendisiyle aynı pozisyonda birisini döven kişi rakipleri arasında sıyrılacaktır demektir. Ancak iş yerinde kendi emiri altında çalışan birisini dövmek ise kişinin altında yetiştirdiği elemanlar tarafından sevildiğini ve bu elemanları iyi yetiştirdiği anlamına gelmektedir. Rüyada birini dövmek gibi bir içerik görenler iş yerindeki kendisinden üstün pozisyonda olan birilerini dövdüklerini gördüklerinde ise bu kişiler tarafından takdir aldıklarını ve kendisi hakkında iyi şeyler düşündüklerini gösterir. Bu düşünce ilerde kişi hakkında maaş artışı ya da kariyer artışı olarak geri dönecektir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Dövmek

Rüyada kendi çocuğunu dövmek ilk başlarda ailelerin aklına çocuğun başına bir iş gelecek olarak yorumlanır ancak öyle değildir. Rüyada birini dövmek olarak görülen içerikte yer alan çocuk küçük bir bebek ise ya da daha doğmamış bir bebek ise doğumun hayırlı olacağı, çocuğun ise sağlıklı dünyaya geleceği anlamı taşır. Buna ek olarak çocuk henüz küçükse çocuğun sağlıklı ve hayırlı büyütüleceği anlamına gelir. Ancak rüyada görülen çocuk ergenlik döneminde ise bu çocuğun içinde bulunduğu koşullar arasından sivrileceği anlamına gelir. Çocuk okul sınavlarına hazırlanıyorsa iyi bir okulu ve bölümü kazanacağı anlamı taşır. Buna benzer olarak spor ile uğraşıyor ise müsabakalarda iyi bir derece alacağı anlamı içerir. Ancak rüyada birini dövmek olarak görülen içerikte yer alan çocuk yetişkin birisi ise bu da iş yaşamında kariyer elde edeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca bu kişinin hayatında birisi olabilir ve yakın zamanda sizinde memnun olacağınız bir evlilik gerçekleştirmek istiyor olabilir. Son olarak ise rüyada kendi çocuğunu döven birisi aslında onunla doğru bir ebeveyn ilişkisi içerisindedir demektir.

Kaynak: rüya tabirleri

Yorum Yap

Yorum Yap