1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek tabiri nedir? Bu sorunun cevabını Rüyada bit görmek konusu bu yazımızda açıkladık. Rüyamda bit gördüm diyenler için gerçek açıklama nedir? Rüyada bit görmek tabirini en iyi kim verir? İşte Rüyada bit görmek makalemizin detayı.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek kötülük ve kibir anlamına gelir. Ayrıca bitlenmek; bol paraya, bol rızka ve çevrenizdeki iyi insanların sizin ile arkadaşlık edeceğine delalet eder. Üzerinizden bit dökülmesi malınızın bir bölümünü kaybedeceğinize ve afiyetiniz için; sermayenizi harcayacağınız şeklinde de ifade edilir. Bir hayli çok bit; mirasa da delalet eder. Saçında bitlerin gezdiğini gören eline büyük para geçer. Rüyada yeni aldığı bir kıyafetin içinde bit olduğunu gören zengin bir kimse ile evlenir. Şayet eski bir kıyafetin üstünde bit olduğunu gören borçlanacağına delalet eder. Evinde bitlerin olduğunu gören; evinde nazar olduğuna ve çevresindekiler tarafından kıskanıldığına işaret eder.

Rüyamda Bit Gördüm

Bir başka rivayete göre de rüyasında bit gören kişi uzun bir yolculuğa çıkar ve orada iyi insanlarla tanışır. Beyaz bit gören kimse sıkıntılarından kurtulur ve borçlarından kurtulur. Siyah bit gören ise; çevresinden biri ile kavga eder. Rüyada bit görmek; yeni bir iş yapmaya o işinde sermayesini arttırmaya ve de zengin olacağına işaret eder. Rüyada vücudunda bit olduğunu gören nimete berekete, bol paraya ve üzüntülerinden kurtulmasına delalet eder. Rüyasında üzerinde bit dolaştığını gören rüya sahibi hasta olur ve fakirliğe düşer. Rüyada bit yemek; çevresindeki düşmanlarını yenmesine, galip gelmesine işaret eder. Rüyada bitler tarafından ısırıldığını gören iftiraya uğrayabilir. Bitleri yakarak öldürdüğünü gören rüya sahibi; dertlerinden ve sıkıntılarından tez zamanda kurtulacağı yönünde yorumlanabilir.

Rüyada Bit Görmek İyi Midir?

Rüyada bit görmek iyi midir derseniz; rüya tabircileri tarafından genellikle hayra yorulmuştur. Rüyada bit görmek nefis mertebesine, çirkin huylarından kurtulmaya, ahlahlıklı biri olmaya delalet eder. Yine rüyada bit görmek kazancın artmasına, gayrimenkullerin çoğalacağına, yeni bir araba almaya işaret edilir. Ayrıca bit görmek; yakınınıza kötü davranacağınız anlamına da gelebilir. Bit sirkesi görmek; kibire, kin ve düşmanlığa da yorulur. Yemeğinde bit gören rüya sahibi rızkı artar ve hanesine huzur, bereket girer.

Rüyada bit gören kişi eğer erkek ise; evlenir, evli ise; bir oğlan çocuğu olur. Rüyayı gören kişi şayet bir kadın ise; yeni bir kimse ile tanışır ve onun ile güzel bir dostluk kurar. Rüyada bit görmek iyi midir derseniz bunu etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Eğer bit üzerinizde dolaşmakta ise malınızı değersiz şekilde harcayacağınız anlamına gelir. Fakat bit başkasının üzerinde dolaşmakta ise o kişinin size bir faydası dokunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bit Görmek Anlamı

Rüyada bit görmek ne anlama gelir diye merak ediyor iseniz bunu açıklamak pek kolay değildir. Bu rüyanın ne zaman ve nasıl görüldüğü rüyanın yorumlanmasını direkt olarak etkilemektedir. Eğer son zamanlarda bit ile ilgili durumlar yaşadı iseniz; bu bir bilinçaltı etkisi olabilir.

Rüyada bitler gördüğünü ve onlardan kurtulmaya çalıştığını gören düşmanlarını def eder. Ayrıca rüyada görülen bit; seyahat etmeye, yeni yerler keşfetmeye ve zengin olmaya işaret eder. Siyah bit gören kişi uğursuz haber olarak da bazı kesimler tarafından yorumlandığı olmuştur. Ancak rüyada bit görmek genel anlamda iyidir. Rüyada bit görüp de bunlardan kurtulmak için yıkanan kişi tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Yatakta Bit Görmek

Rüyada yatakta bit görmek; rüya sahibinin evine dost görünen bir düşmana işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiye karşı dikkatli olması ve sırrını vermemesi gerekmektedir. Döşeğinde bit gören rüya sahibi kederlerinden kurtulur. Rüyada bit gören kişi ticaret ile uğraşıyor ise yeni işler alabilir, işini büyütebilir ve sermayesine sermaye katabilir. Rüyada yatakta bit gören kişi sıkıntılı bir dönemden geçer ve o bitleri temizlediğini gören kişi dert ve kederlerinden kurtulur. Eğer rüyayı gece uykusunda gördüyseniz bu rüya genel olarak hayırla yorumlanır.

Rüyada bitleri arabasında gören uzun bir  yolculuğa çıkabilir. Rüyada biti çiçeğin ya da saksının üstünde gören rüya sahibi saygınlığı artar, çevresindekiler tarafından sevilir. Rüyada bit hareket ediyor ise; yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşları tarafından bir fayda sağlayacağına işaret eder. Rüyasında ayakkabısında bit gören rüya sahibi dünya turuna çıkabilir ve çevresindeki kişiler tarafından kıskanılır. Çocuğunun saçında bit gören kişi ise çocuğunun başarılı olduğunu görür. Fakat yine de hayatınızı rüyalara göre şekillendirmemelisiniz. Çünkü rüyalar ile amel edilmez.

Rüyada Biti Yere Atmak

Rüyasında biti canlı bir şekilde yere attığını gören bir kimse sünnete aykırı bir şey yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada bit öldürmek rüyayı gören kişinin bir yakınına kötülük yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bitler Tarafından Sarıldığını Görmek

Rüyasında her tarafının bitler tarafından sarıldığını gören kimsenin sermayesinin artacağı olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin her geçen gün daha iyi bir konuma geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Üzerinden Bitlerin Dökülmesi

Rüyada rüya sahibinin üzerinden dökülen bitler çok para olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çok parası olacağı için de çevresinin arkadaşlar ile sarılacağı olarak da yoruma devam edilmektedir. Bitlerin sayısı ne kadar fazla olursa sahip olunacak para da o kadar fazla olacaktır.

Rüyada Üzerine Bit Düştüğünün Görülmesi

Rüyada kişinin üzerine bit düştüğünü görünmesi çevresindekilerin rüya sahibinden faydalandığı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bit eski bir elbisenin üzerine düştüğü görülürse o zaman rüya sahibinin borçları yüzünden aranacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyasında bit öldürdüğünü gören kişi sünnete aykırı bir harekette bulunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasında Bit Görmek

Medyum Saliha Hoca, bazen görülen rüyaların anlamsızmış gibi görünse de sizi bir şeye hazırlamak amacıyla gösterilen işaretler de olabileceğine dikkat çekmektedir. Örneğin rüyada bir görmek bereket ve bolluk ile alakalı olarak yorumlanmaktadır. Ancak rüyada başkasında bit görmek gibi rüyalar gören insanlar için bu yorum değişiklik göstermektedir. Rüyada başkasında bit görmek, bir kişinin ondan yardım isteyeceğine ya da karşısına yardıma muhtaç birisinin çıkacağına işaret eder. Rüyada başkasında bit görmek rüya sahibinin bu ondan yardım isteyen ya da direk karşısına çıkacak muhtaç kişiye yardım etmesi sonucunda çok büyük bir dua alacağına, bu duanın da duaların kabul olduğu o mübarek saatte yapıldığı için kabul göreceğine işaret eder.

Rüyada başkasında bit görmek, kendisine edilen duanın tutmasıyla büyük servete ve rahatlığa kavuşulacağını işaret etmektedir. Medyum Saliha Hoca, kendisine ulaşarak rüyada bit görmek ile alakalı yorum isteyen insanlardan tüm ayrıntıları duyarak kişiye özel rüya yorumlaması yapmaktadır. Genel manada rüyada başkasında bit görmek çok iyi bir durumdur ki, bu sayede rüya sahibi yapacağı bir iyilik ile çok büyük servet kazanacak demektir. Medyum Saliha Hanım, rüya yorumu yaptıran kişilerin kesinlikle rüyalarını başkalarına anlatmamalarına da özen gösterilmesini istemektedir. Başkasına anlatılan ve üstün körü rüya yorumu yapılan rüyalar tutmayacaktır. Rüyada başkasında bit görmek de hocamıza yorumlattığınızda başkasına da yorumlatırsanız kötü yorum yapanın lehine sonuçlanacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap