1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Büyü Görmek

Rüyada Büyü Görmek

Medyum Saliha Hoca en tehlikeli rüyalardan birisinin rüyada büyü görmek olduğunu söylemektedir. Büyüler rüyalara fark ettirmeden sirayet etmekte olsalar bile bazen direk etkilerini gösterebilirler. Bunun yanında rüyada büyü görmek Medyum Saliha Hanım’a göre kötü olayların habercisi olarak da bilinmektedir. Medyum Saliha tarafından rüyada büyü görmek konusundaki bilgilendirmelere yazımızda ulaşabilirsiniz.


Rüyada büyü görmek hakkında ilk makalemiz sizlerle. Rüya insanın olması muhtemel olaylara hazırlanması için bir haber olduğu gibi hiçbir manaya da gelmeyebilir. Ancak rüyada büyü görmek her koşulda çok tehlikeli bir rüyadır. Medyum Saliha Hoca sihir ve büyünün rüyada karşımıza çıkmasının tehlikeleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur demektedir. Bu sebepten ötürü de bu rüyalar rüya tabiri yapılırken özellikle büyü konusunda kişisel bakım yapılması da gerekmektedir. Rüyada büyü görmek bazı durumlarda da çok büyük bir ceza sebebiyle hapse atılacağınıza da delalet eder. Bazen de rüyada büyü görmek eşiniz tarafından ihanete uğrayacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır.

Fakat bunların her birisi özellikle yapılacak rüya tabirleri ve büyüler ile ilgili yapılacak bakımlar sonucunda anlaşılabilir. Medyum Saliha Hanım bu tip rüyalar kesinlikle önemsenmeli diyor. Çünkü bu rüyalar ya bir büyü habercisi ya da olması muhtemel olan bir geleceğin habercisidir. Büyü bozma konusunda en iyi medyumlar arasında olan medyum Saliha Hoca bu konuda sizlere sonuna kadar yardımcı olacaktır. En önemli husus ise Hocamızın verdiği talimatlara uymak ve rüya yorumu hakkında kimseye söz etmemenizdir.

Rüyada Büyü Malzemeleri Görmek

Medyum Saliha Hanım bir önceki yazımızda rüyada büyü görmek hakkında bizleri uyarmıştı. Bu yazımızda da rüyada büyü malzemeleri görmek hususunda sizleri aydınlatacağız. Normal insanlar birçok büyü malzemesini görse asla tanıyamayacaktır. Çünkü iksirleri tanımak ve büyü malzemeleri ile ilgili ham hammaddeleri tanımak sadece uzmanlık alanı bunlar olan kişilerin bileceği konulardır. Fakat rüyada büyü malzemeleri görmek konusu çok ince ayrıntılar içermektedir. Bir kişi rüyada büyü malzemesi görüyorsa bu gerçektir. Çünkü rüyada bunları tanımanız doğaldır. Medyum Saliha Hoca özellikle bu tip rüyalarda size gösterilen malzemeleri hatırlamanızın da çok nemli olduğuna değinmektedir. Medyum Saliha rüyada görülen büyü malzemeleri iyi tarif edilebilirse size yapılan büyünün de ne büyüsü olduğunun anlaşılabileceğini ifade etmektedir.

Rüyada büyü görmek konusu çok derin bir konudur. Çünkü birçok kara büyü insanları öyle bir etkisine almaktadır ki kısa sürede büyü bozma işlemi yapılmayacak olursa hayatınızın en kötü günlerini yaşamanız muhtemeldir. Medyum Saliha Hanım bu durumun rüya tabiri sonucuna göre yapılan analizler ile çözüleceğine, sonunda da büyü bozma işlemleri ile papaz büyüsü de olsa kendisi tarafından bozulabileceğine sizi temin etmektedir. Özellikle de rüyada büyü malzemeleri görmek konusunda yapılan rüya yorumları iyi bir rüya tabircisi tarafından yapılmazsa başınıza gelebilecek belalardan korunmanız imkânsız bir hal alabilmektedir.

Rüyada Büyü Yapıldığının Söylenmesi

Medyum Saliha Hoca kendisine rüyada büyü görmek konusunda danışan insanların birçoğunun da rüyada büyü yapıldığının söylenmesi ile ilgili rüya tabiri istediklerini ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca bu tip rüyaların bir kişinin size büyü yapıldığını söylemesi ya da bir sesin rüyada büyü yapıldığını söylemesi şeklinde görüldüğünü ifade etmektedir. Bu sebepten dolayı yapılan rüya tabirleri olumlu değildir. Medyum Saliha bu tip rüyaların sonucunda büyük önlemler alınması gerektiğinin altını çizmektedir. Eski rüya tabirleri kaynakları ve İslami rüya tabirleri bu konuda rüyada büyü görmek hususunda az ve öz bilgi vermektedir. Rüya yorumlama konusunda kendisi ön plana çıkan isimlerden olan hocamız da Özellikle büyüler konusunda rüya gören kimselerin çok dikkatli olmasını tavsiye etmektedir. Medyum Saliha Hoca bu tür konuların büyü ilminin alanına girdiğini ve rüyada büyü yapıldığının söylenmesi hususunda kendisinden başka eşinize ve evlatlarınıza bile bilgi vermemeniz gerektiğini söylemektedir. Çünkü rüyada görülen büyüler çok hassas konulardır. Kimin yaptırdığı ve ne amaçla yapıldığı anlaşılıp çözülene kadar kimsenin bu konuda bilgi sahibi olmaması sizin acınızdan en sağlıklı olanıdır. Medyum Saliha bu konuların çok ciddi olarak değerlendirilmesine de dikkatleri çekmektedir. Rüyada büyü yapıldığının söylenmesi bazı durumlarda da başınıza gelecek bir kazaya ya da yaşam tarzınız sebebiyle büyük bir iftiraya uğrayacağınız ve çaresiz kalacağınız şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmek birçok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Medyum Saliha Hoca özellikle rüyada eşine büyü yapıldığını görmek konusunun birçok farklı yönden ele alınması gerektiğine işaret ediyor. Medyum Saliha Hanım bu durumda yapılacak rüya tabiri ve büyü bakımında kişinin kendisine eşi ya da eşinin haberi olmadan eşinin bir yakını tarafından büyü yaptırıldığı da çıkabilmektedir. Medyum Saliha rüyada eşine büyü yapıldığını görmek konusunun gerek rüya tabiri açısından gerekse de yapılacak bakımlar sonucunda doğru olması da muhtemeldir diyor. Çünkü eşinize büyü yapılması size de rüyalar ile bildirilebilir.

Bu konuda yine kimseye bilgi vermemek ve eşinize de bu konuyu açmamak en doğrusudur. Cinler ve yapılan büyünün etkisi ile size saldırması ya da hakaretler etmesi zorunuza gidebilir. Medyum Saliha bu durumda özellikle eşinize aşk büyüsü yapılmış olabileceğini ya da ayırma büyüsü olabileceğini de sözlerine eklemektedir. Rüyada eşine büyü yapıldığını görmek rüya tabircileri tarafından papaz büyüsü ve ya domuz büyüsü gibi kara büyüler olarak da yorumlandığı biliniyor. Bu sebepten dolayı size kimlerin büyü yaptığını tahmin etmeye çalışmak da size zarar verebilir. En doğru karar medyum Saliha ile iletişime geçerek onun bu büyüler konusunda size yardımcı olmasını istemektir. Rüyada görülen büyüler hem sizin hem de ailenizin korunması için dikkate almanız gereken olayları anlatıyor olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap