1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada Ciğer Görmek

Her rüyanın olmasa bile çoğu rüyanın özel anlamları vardır. Rüyada ciğer görmek de bu özel rüyalar arasında yer alır. Medyum Saliha Hoca bizlere rüyada ciğer görmek konusunu ayrıntılarıyla anlatıyor. Rüyada hayvan ciğeri görmek gibi konuların da yer aldığı yazımız Medyum Saliha’nın verdiği bilgilerle aşağıda sizi bekliyor.

Rüyada ciğer görmek insanın huzura kavuşacağına işarettir. Rüyalarımız bize birçok konuda farklı bilgiler verebilmektedir. Medyum Saliha Hoca rüyada ciğer görmek konusunun detaylarını ele aldığımız bu yazıdaki bilgilerin de önemini özellikle vurguluyor. Rüyada ciğer görmek farklı şekillerde olabilir. Kimi rüyada akciğer görmek ne manaya gelir sorusuyla gelirken kimisi de rüyada karaciğer görmek hakkında sorular ile karşımıza çıkabilir. Bazı insanlar rüyada hayvan ciğeri görmek ve yemek ile ilgili sorular da sorabilir. Her biri ayrı şekillerde değerlendirilmesi gereken konulardır. Medyum Saliha Hanım bu sebepten ötürü rüya görüp kendisine başvuran kişileri iyice dinleyip kişiye özel rüya tabiri yapmaktadır.

Rüyada ciğer görmek kimileri için sağlık kimileri için ölüm demektir. Rüya tabirleri rüyanın görülüş şekline göre farklı anlamlar içermektedir. Rüyada ciğer görmek hazır gelecek mala işaret ettiği gibi bazen de mutlu ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Medyum Saliha bir çok kimseden gelen rüyada ciğer yemek gibi soruların da her birisinin ayrı değerlendirilmesi gereken konular olduğuna işaret ediyor. Rüyada ciğer görmek hakkında olumlu ya da olumsuz rüya tabiri yapabilmek için rüya tabircileri kişiye özel yorumlama yöntemini uygulamalıdır.

Rüyada Ciğer Doğradığını Görmek

İnsanlar gördükleri rüyaların manasını hep merak etmiştir. Çünkü görülen rüyaların manaları tecrübeyle sabittir ki bir şeyler anlatmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu yazımızda rüyada ciğer görmek konusunda görülen değişik rüyalara yapılan tabirler hakkında bilgiler vermektedir. Rüyada hayvan ciğeri doğradığını görmek ne manaya gelir sorusu da sıkça sorulanlar arasında yer alıyor. Medyum Saliha Hanım bu rüya için olumlu ve olumsuz yorumlar olduğunun altını çizmektedir.

Rüyada inek ve koyun gibi hayvanların ciğerini doğramak zenginlik işareti olarak ifade edilir. Rüyada hayvan ciğeri doğradığını görmek hakkında İslami rüya tabirleri ve klasik rüya tabirleri aynı yorumlarda birleşmektedir. Rüyada hayvan ciğeri doğramak malınızın çoğalacağı ve kolay zenginleşeceğinizin habercisi olabilir. Medyum Saliha Hoca rüya tabirleri konusunda insanların yanılmamalarının yolunun da kişiye özel rüya tabiri olduğunu ifade etmektedir. Çünkü her nesne her kişi için aynı şeyi ifade etmez.

Nasıl insan karakterleri farklıysa nasıl ki bakış açılarımız farklıysa rüyalarda da farklı özellikler olacaktır. Bunu ancak rüya tabiri ilmi olan kimseler tarif edebilir. Bu sebeple rüya tabircileri rüyada hayvan ciğeri doğradığını görmek konusunda çok hassas davranmaktadırlar. Çünkü rüyada domuz ciğeri doğramak ya da rüyada köpek ciğeri doğramak gibi durumlar da mümkündür. Bu durumlar üzerinize olan ya da size yapılacak olan bir büyü olduğuna işaret ediyor olabilir.

Rüyada Başkasının Ciğer Doğraması

Medyum Saliha Hoca, birçok farklı şekillerde görülen rüyalar hakkında insanlara yardımcı olmaktadır. Yazımızda da ele aldığımız rüyada ciğer görmek konusunun bile onlarca faklı şekli bulunabilir. Bunlardan birisi de rüyada başkasının ciğer doğradığını görmek hakkındaki rüyadır. Rüya tabirleri insanoğlu açısından en eski ilimler arasında yer almaktadır. Rüya tabiri denildiğinde hem binlerce yıllık tecrübeler hem de çok kuvvetli manevi bir bakış açısı gerekmektedir. Medyum Saliha Hanım bu sebepten ötürü herkesin rüya tabiri konusunda başarılı olamayacağını ancak rüya tabiri kitaplarından yüzeysel rüya yorumları yapabileceklerini ifade etmektedir.

Rüyada başkasının ciğer doğraması hakkında Medyum Saliha Hanım güzel ifadeler kullanmaktadır. Rüyada başkasının ciğer doğradığını görmek sizin zora düşeceğiniz bir anda başkası tarafından kurtarılacağınız şeklinde yorumlanabilir. Hocamız bu konuda sizin de o kişinin de bu işten çok fayda göreceğine işaret eder. Aynı zamanda medyum Saliha hoca rüyada başkasının ciğer doğradığını görmek doğranan ciğerin nasıl bir ciğer olduğuna göre de değişir demektedir.

Rüyada başkasının mundar hayvan ciğeri doğrayarak size ikram etmesi kötüye yorumlanır. Bu kişi rüyadaki kişi değildir ancak gerçek hayatta size büyü yapıldığı ve yemeğinize katılarak yedirildiği şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada başkasının ciğer doğradığını görmek hususu bu meselenin özüne vakıf olmak açısından kişiye özel olarak incelenmesi gereken rüyalardan biridir.

Rüyada Ciğer Tükürmek

Medyum Saliha Hoca ana konumuz olan rüyada ciğer görmek konusunun çok önemli olduğunu söylüyor. Zira bu konu dini rüya tabirleri için de çok önem arz etmektedir. İslami rüya tabiri kitapları bazı ciltlerinde rüyada ciğer görmek ve rüyada ciğer tükürmek konularına yer vermektedir. Medyum Saliha Hanım da icazetli bir rüya tabircisi olarak hem geçmişin tecrübelerinden hem de bu konudaki bilgilerinden yola çıkarak rüya tabirleri yapmaktadır. Rüyada ciğer tükürmek konusu da çok hassas bir konudur. Genellikle iyiye yorulan rüyalar arasında yer almaktadır. Medyum Saliha, bu konuyla alakalı olarak yapılan rüya yorumlarının farklılıklar arz ettiğine de dikkat çekmektedir. Rüyada ciğer tükürmek kesin bu manadadır demek için kişiye özel rüya tabiri yapmak en doğrusu olacaktır.

Rüyada ciğer tükürmek başta işlerin kötüye sarması ancak daha sonra hesapta olmayan bir toplu para ya da hesapta olmayan bir elin yapacağı yardım sayesinde işleri toparlamak ve uzun süre huzurlu yaşamak manalarını taşımaktadır. Medyum Saliha Hanım rüyalar ile ilgili yapılan araştırmaların her birisinin kesinlik arz etmeyen ifadeler içerdiğini fakat bunun sebebinin de insanların farklı fıtratlarda olmasından kaynaklandığını söylemektedir. Rüyada ciğer tükürmek evliler için farklı bekarlar için farklı yorumlanabilmektedir. Rüyada ciğer görmek konusu da kişilere göre farklı anlamlar ifade eder. Medyum Saliha Hocamız kimisi için evlat kimisi için para kimisi için de ölüm manalarına gelen bu rüyalar için rüya tabircisi olarak kendisine başvuran insanlara yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap