İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Çikolata Yemek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada Çikolata Yemek nedir açıklıyoruz. Rüya yorumları genelde, rüyada görülen tek bir nesne ve imge üzerinden değil, genel olarak yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz bir nesnenin etrafındakileri de hatırlarsanız, rüyanızın daha güçlü bir yorumlamaya açık olduğu anlaşılır.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek genel anlamda hayır ile yorumlanır. Çünkü çikolata temel bir ihtiyaç olmadığı için hayata genel ekstra güzellikleri ve mutlulukları işaret eder. Rüyasında yediği çikolatadan mutluluk duyan kişi hayatına gelecek olan bu güzellikleri bekliyor demektir. Kısacası rüyada çikolata yemek çok istenilen bir duanın kabulüne delalet eder. Rüyasında çikolata yediğini gören bir kişi aynı zamanda rüyanın diğer detaylarını hatırladığı takdirde çok daha ayrıntılı bir bilgiye sahip olabilir. Bu yüzden yenilen çikolatanın büyüklüğü, tadı, tek başına mı yoksa birlikte mi yenildiğine dair detaylar kişilere rüyanın gerçek yorumu hakkında bilgi vermektedir. Ancak ebetteki en doğru rüya yorumcusu tarafından kişiye özel olarak yapılmaktadır.

Rüyada Çikolatalı Şeyler Yemek

Rüyada çikolatalı bir şeyler yemek kişinin aradığı mutluluğu başka yerlerde bulacağı anlamına gelmektedir. Kişinin ettiği dua hiç beklenmedik bir yerden kabul görecek ve beklenmedik bir şekilde kendisini gösterecek demektir. Rüyada çikolata yemek ve bu pasta, tatlı ya da yemekte olduğunu görmek kişinin tek bir yere odaklanmamasını, hayatındaki başka alanlarda bakmasına delalet eder. Örneğin kişi duasında zenginlik istemiştir ancak Allah ona maddi zenginlik değil manevi zenginlik nasip etmiştir. Herkes tarafından çok sevilen, mutlu bir ailesinin olduğunu sosyal bir hayat nasip etmiş olabilir. Rüyada çikolata yemek ancak bunu pis bir yerden yediğimi görmek ise kişinin harama karıştığını gösterir. Kişi elde etmek istediği mutluluğu helal yoldan değilde haram yoldan elde etmeye kalkmış olabilir. Örneğin iş sahibi olmak istiyordur ama bunu bir başkasını işinden ederek elde etmeye kalkmış olabilir. Rüyada pis yerden çikolata yediğini gören ya da yediği çikolatanın pis olduğunu gören birisi rüyasında bu durumda memnun ise haram yoldan bir şeyler elde ettiğini farkında değil demektir. Bu yüzden hayatında elde ettiği faydaları gözden geçirmesinde fayda vardır. Ancak kişi pis yerden yediği çikolatayı yerken mutsuz ise aslında birilerinin hakkına girdiğinin farkındadır. Bu yüzden bilerek isteyerek girdiği hakkın faydasını görmeyecek demektir.

Rüyada Çikolata Dökülmesi

Rüyasında üzerine çikolata döküldüğünü gören birisi başkalarının kendisi hakkında hayırlı düşünceleri olduğuna delalet eder. Rüyada çikolata yemek ya da üzerine çikolata döküldüğünü görmek kişinin hakkında iyi düşünceler olduğunu gösterir. Böyle bir durumda kişi birisiyle evlendirilmek isteniyor olabilir ya da çalışıyor ise terfi alması konusunda patronları arasında adı geçiyor demektir. Rüyada üzerine dökülen çikolatadan memnun olmadığını gören kimse hakkında alınacak olan kararlarından memnun olmayacak demektir. Bu yüzden evlendirilmesi için kendisine gösterilecek olan kişiyi beğenmeyecek olabilir ya da yeni işini sevmeyecek olabilir. Ancak tekrar altını çizmekte fayda var ki doğru bir yorum için kişinin rüyasını bizzat rüya yorumcusuna anlatması gerekecektir. Böylece en kesin bilgiye ulaşılmış olacaktır. Rüyada çikolata yemek şu manaya gelmektedir: Rüyalarda nesneler tek başlarına görülmez, başka nesneler ile ilişkiler içinde görülür bu yüzden, tek bir nesne üzerine yoğunlaşmak yerine rüyadaki nesnenin ne biçimde karşınıza çıktığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Rüyada çikolata yemek kişilerin eski olumsuzluklarını unutacağına, rahatlığa kavuşacaklarına ve hayatlarında şifa bulacağına yorumlanır. Rüyada çikolata yemek kişiler günlük hayatlarında oldukça sağlıklı kişilerdir. Çikolata gerçek hayatta mutluluk hormonunu vücuda salgılatan besinlerden biridir. Bu nedenle rüyada çikolata görülmesi de oldukça iyi anlamlara gelmektedir. Rüyasında çikolata yediğini gören kişileri uzun ve mutlu hayatlar sürecek demektir. Bu mutlu hayatlarında karşılarına çok fazla hayırlı aday, kısmet çıkacak ve çok mutlu bir birliktelik yaşayacakları anlamında yorumlanabilir.

Rüyada Çikolata Almak

Rüya sahibi gördüğü rüyadan birkaç farklı anlam çıkartabilir, fakat çıkartılması gereken en güçlü anlam ise kısmet ve şans anlamıdır. Rüya sahibinin gelecek zamanlarda karşısına çıkacak olan fırsatlar, şanslar hayatını değiştirecektir. Rüyada çikolata yemek veya almak rüya sahibinin ilerleyen zamanlarında refahlık ve hayat enerjisi verici olaylar ve ilerlemeler yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer ticaret ile uğraşıyor ise hayırlı sonuçları olacak bir girişimde bulunacağı anlamına gelmektedir.

Çikolata İkram Etmek

Rüyada çikolata yemek ve ikram etmek imgeleri incelendiğinde, biraz olumsuz yorumlanmaktadır. Rüya, çikolata yiyen kişiye mutluluk ve şans getirecek iken başkasına sunulması halinde karşıdaki kişinin duygularından vazgeçeceği, eskisi kadar göstermeyeceği anlamına gelmektedir. İkram edilen bu çikolatayı yiyen birisini görmek ise bu çikolatayı yiyen kişinin duygularını ve hareketlerini saplantı haline getirdiği anlamına gelir. Rüyada bir arkadaşınızı, akrabanızı ya da tanıdığınız herhangi birini ikram edilen çikolatayı yediği şekilde görürseniz, uyarmanız için bir işaret aldığınızı anlamalısınız. İkram çikolatayı yiyen kişiyi uygun bir dille uyarmalı ve duygularının frenlenmesi gerektiği konusunda desteklemelisiniz.

Rüyada Çikolata Hediye Etmek

Çikolata mutluluk hormonu salgılattığı için rüyada birisine hediye edildiği zaman karşı tarafa hislerini açmak olarak da anlamlandırılabilir. Rüyada bir kutu çikolatayı birisine hediye eden kişi, artık platonik olarak beslediği hislerini açmanın vakti geldiğini anlamalıdır. Rüyasında pek çok sayıda çikolata gören kişiler için ise aynı olumlu yorum yapılmaz. Çok sayıda görülen çikolata, kişilerin hırslarına yenik düştüğünü göstermektedir. Hırslarının kişiyi zamanla daha da kötüye götüreceği anlamına gelen bu çok sayıda çikolata görmek rüya sahibine bir uyarıdır. Hırslarından arınması gereken rüya sahibi, zaman içinde huzura kavuşacaktır. Rüyalarda görülen çikolata imgesi, psikolojik açıdan incelendiğinde ise karşımıza farklı sonuçlar çıkartmaktadır. Rüyaların yorumlanmasında etraftaki etken maddelerden yardım alınmalı ve çikolatanın hangi nesneler ile ilişki içinde olduğu açığa çıkartılmalıdır. Çikolatanın rüyalarda görülen farklı halleri, farklı olaylara işaret etmektedir. Rüyalarda görülen çikolata imgesi, pek çok farklı açıdan yorumlanabilmektedir. Rüyada çikolata yemek hırslı ve saplantılı bir kişiliğe ve kontrol dışı duygulara da işaret etmektedir. Rüyanızda siz de çikolata imgesini daha farklı şekillerde gördüyseniz cep telefonumdan benimle 7/24 iletişim halinde olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çocuğum uzun zamandır çikolata müzesine gitmek istiyor. Artık onun etkisinde mi kaldım bilmiyorum ama rüyamda çikolata havuzunda yüzüyordum. Saliha hocam acaba bu ne anlama geliyor?