1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Deprem Görmek

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek neyin habercisidir? Rüyada deprem bizler için hayırlı mıdır? Medyum Saliha Hoca bu yazımızda sizler için bu ve benzeri soruları yanıtladı. Rüyada deprem görmek kişiye göre farklı manalara gelebildiği gibi genel manada da anlamları bulunabilmektedir. Medyum Saliha Hoca’nın rüya tabirleri yazımızın devamında sizlerle.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek konusunda detayları yazdık. Rüyalar bizlere anlattıkları itibari ile çok büyük önem arz etmektedirler. Bize bazı felaketleri ya da birçok güzellikleri önceden haber verebilirler. Ancak bunlar olacağı değil olmasının muhtemel olduğu anlamını taşımaktadır. Medyum Saliha Hoca, bu yazımızda sizlere rüyada deprem görmek ne manaya gelmekte ve sizin için ne ifade etmekte konularına değinecektir. Medyum Saliha Hoca, bazı rüyaların bizler için iç karartıcı olmasının umut olmadığı ya da bu rüya bizi mahvedecek demek olmadığını hatırlatıyor. Rüyada deprem görmek başınıza bazı kötü şeylerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada deprem nadir durumlarda ve bazı kişiye özel bakımlarda iyi çıksa da özünde kötü bir rüyadır. Rüyada deprem görmek sizin hiç beklemediğiniz bir üzüntü yaşayacağınız ve bunun sizi çok yıpratacağını ifade etmektedir. Medyum Saliha Hanım, birçok kişinin rüyada deprem görmek konusunda tecrübeleri olduğunu ancak bunların alınacak bir dizi özel önlemler ile atlatılabileceğini de hatırlatmaktadır. Rüyada deprem bizlerin hayatlarında oluşacak değişiklikler hakkında bazı ipuçları taşımaktadır. Rüya tabiri yapılırken tüm ayrıntılar iyice incelenmelidir. Medyum Saliha Hoca rüyada deprem görmek ile ilgili birçok rüya yorumu yapmış ve danışanlarını aldığı tedbirler ile zor durumlara düşmekten alıkoymuştur.

Rüyada Depremde Sallanmak

Medyum Saliha Hoca, karanlık rüyalar arasında yer alan rüyada deprem görme hususunda ayrıntıların önemine değinmektedir. Çünkü ayrıntılar başımıza gelmesi muhtemel olaylar hakkında da ip uçları taşımaktadır. Rüyada depremde sallanmak ve kurtulmak sizin bir felaket yaşayacağınız ancak bunun ardından yeniden doğmuş gibi başlayacağınız anlamına gelir. Rüyada deprem ne kadar kötü rüya tabiri olarak anılsa da rüyada depremde sallanmak ve kurtulmak da o kadar iyi şans demektir. Birçok kişiyi etkileyen hatta zarar veren bir durumun içinden sizin kolaylıkla ve zarar almadan çıkabileceğiniz manasını da taşır. Medyum Saliha Hanım, bazı durumlarda rüyada deprem bizleri üzerinde büyü olduğuna işarettir demektedir.

Rüyada depremde sallanmak ve kurtulmak bizlere yapılmış olan büyüler olduğunu ancak iyi bir medyum sayesinde bunu atlatacağımızı da simgeler. Tüm bunlar kişiye özel yorumlardan çıkmaktadır. Rüyalar bir nevi geleceğin kodlaması gibidir. Rüyada depremde sallanmak ve kurtulmak da kötüye giden şansın döneceği ve bizlerin hayatında güzel değişikliklerin olacağı şeklinde yorumlanabilir. Rüya yorumu yapmak oldukça dikkat isteyen bir iştir ve yanlış kişilere rüya tabiri yaptırmak her şeyin sarpa sarması ya da rüya tabiri içinde anlatılanın anlaşılamaması demektir. Medyum Saliha, sizler için rüyada depremde sallanmak ve kurtulmak konusunda kişiye özel rüya tabiri hizmeti de vermektedir.

Rüyada Depremde Yıkılmadığını Görmek

Rüyada deprem ne kadar kötü manalara gelse de kendinizi rehavete kaptırmamanız gerekmektedir. Rüyada deprem görmek hakkında rüya tabirleri sayfalarca sürebilir. Ancak Medyum Saliha Hoca olayın önemini kavrayabilmemiz adına sadece bir kaçını paylaşmayı yeterli görmektedir. Rüya yorumu yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Medyum Saliha Hanım, yıllardan beri birçok danışanına rüya tabiri konusunda hizmet vermesinin yanında onlara bir yol haritası çizmede de yardımcı olmaktadır. Örneğin rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek direk olarak rüyada deprem ile alakalı şekilde yorumlanamaz. Bir kişi bu şekilde bir rüya gördüğünde muhakkak ki Medyum Saliha gibi çok iyi bir rüya tabircisi ile iletişime geçmeli ve rüya tabirini ona yaptırmalıdır.

Çünkü rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek bazen iyi bazen de kötü manalara gelebilir. Çünkü bazen yıkılmamak yenilenmenin ve daha iyinin önünü kapatacaktır. Medyum Saliha Hoca, bu minvalde ele alındığı zaman kişiye özel rüya tabiri konusunun önemini de sözlerine eklemektedir. Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek bazen gelecek bazı toplu felaketlerden zarar görmeden çıkılacağı anlamını taşımaktadır. Gördüğünüz rüyalar bu şekildeyse maddi yönden büyük sıkıntıların olacağı bir dönemde alacağınız doğru kararların hem sizi hem işlerinizi hem de ilişkinizi ayakta tutabileceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Depremde Dua Etmek

Medyum Saliha Hanım, sizlere daha önce de söylediği gibi bazı şer gibi görünen rüyaların ayrıntıları aslında büyük güzellikler içermektedir. Rüyada deprem ne kadar kötü olarak yorumlansa da rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek de o kadar iyi yorumlanmaktadır. Medyum Saliha Hoca, ilimler içerisinde rüya tabiri ilminin çok ayrı bir yeri olduğuna değiniyor. Çünkü rüya yorumu çok değişken ve birçok ayrıntının kişiye göre incelenmesinden çıkmaktadır. Bu yönden baktığımızda rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek sizlerin hem maddi yönden hem de manevi yönden rahata kavuşacağınız manasına gelebilir. Bunun yanında sizlerin toplum içinde örnek olarak gösterilecek bir konuma geleceğinize de işaret eder.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek sizlerin başınıza gelmesi muhtemel olaylara sabrettiğiniz takdirde büyük sevap ve ecir kazanacağınız şeklinde de yorumlanır. Medyum Saliha Hoca, aynı zamanda bir kimse rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek ile meşgul olduğunu görse bunu rüya tabiri konusunda uzman birisine tabir ettirmelidir. Zira bu rüyanın ayrıntılarında neler olduğunu manevi olarak da incelemek gerekebilir. Rüyada deprem görmek kötüye yorumlansa da bu şekildeki bazı ayrıntılar o rüyanın hayırla bittiğini de bize anlatıyor olabilir. Medyum Saliha Hoca uzun yıllardan beri sizlere rüya tabiri ve rüyalar konusunda yardımcı olmakta ve hizmetlerini bu gün de devam ettirmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap