Rüyada Diş Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Diş Görmek

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek rüyalarının birçok anlamı vardır. Bunlardan birisi hastalığa işaret eder. Rüyasında diş gören kişiler yakın zamanda sağlıklarında bir sıkıntı yaşayıp hastalık sahibi olabilirler. Ayrıca eğer rüyanızda dişlerinizin döküldüğünü görmüşseniz bu da yakında kendiniz veya yakınlarınız için kötü bir haber alacağınıza habercidir.

Rüyada diş görmek sadece kötü haberlere de işaret etmez. Eğer ki rüyanızda ön dişlerinizin olması gerekenden daha uzun bir şekilde görmüşseniz ve dişlerinizi beyazsa amcanız veya babanız her anlamda güçlenecek demektir. Ayrıca bazı rüya tabirlerine göre de diş görmek erkek çocuğun olacağına da işaret etmektedir. Dişlerin farklı şekillerde uzadığını görmek de aile bireylerinizle aranızın açılacağını gösterir. Eğer ki rüyanızda dişlerinizi siyah ve çürük bir şekilde görürseniz de büyük bir dert edineceğinizi fakat bu dertleri tüm zorluklara rağmen aşacağınıza işarettir biraz sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz.

Rüyada diş görmek rüya sahibinin çok yakın bir zamanda  yeni insanlarla tanışacağınıza işarettir. Bu insanlara dikkat etmelisiniz. Bu insanlar sizin hayatınıza girmeye çalışacak kötü kimselerdir. Sizin yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirecek bu kimselerin ayrıca sizin malınız, mülkünüzde de gözü vardır. Bu insanlardan tamamiyle uzak durmalı ve hiçbir şekilde hayatınıza almamalısınız. Rüyada diş teli görmek birçok anlama çıkar. Eğer rüyada diş teli taktığını gören yaşlı biriyse bu kişinin sağlık sıkıntıları gittikçe artacak elden ayaktan düştükten sonra da maalesef hayatının geri kalanında yatağa bağlı kalacağına işaret eder.

Rüyada Diş Takmak

Eğer ki rüyada diş teli taktığını gören kişi genç bir bireyse bu da onun özgürlüğünün kısıtlanacağına işarettir. Bu kişi hayatında artık kendi kararlarını alabileceğini düşündüğü zamanda ailesi tarafından engellenecek ve özgür bir şekilde yaşamasına izin verilmeyecektir. Rüyada diş teli çıkardığınızı görmek ise sizin için hayırlı haberlerin geleceğine işarettir. Rüyada diş telini çıkardığını gören kişi tamamiyle özgürleşecek hayatına istediği gibi devam edecek adımları kısa sürede atacaktır. Hedeflenen hayat rüyasında diş teli gören kişiler için oldukça yakındır.

Rüyada Diş Görmek Ne Demek?

Eğer ki rüyada diş görmek ne demektir diyorsanız bunu yorumları çeşitli olarak yapılabilir. Eğer rüyanızda ağrıyan bir diş gördüyseniz sizin için sıkıntılı günler kapıda demektir. İşin kötü yanı ise bu sıkıntılı günlerin hayatınızda en değer verdiğiniz kişiler tarafından geleceğidir. Rüyada diş ağrısı görmek kişinin hayatında en değer verdiği kişiler tarafından ağır ve kabul edilemez sözler duyacağına işarettir. Ve kişi bu lafları maalesef hiç hak etmediği halde işitmek durumunda kalacaktır.

Eğer ki diş ağrısını siz değil başka biri çekiyorsa bu kişinin yardıma ihtiyacı var demektir ve bu kişinin derdinin ilacı sizdedir. Siz de bu kişinin sıkıntısında yanında duracak ve dertlerini çözerken ona yardım edeceksiniz. Rüyada ağrıyan dişinizi çektiğinizi görmüşseniz de bu hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların artık geride kalacağına işarettir. Artık rüyasında ağrıyan dişini çektiğini gören kişi maddi,manevi sıkıntılarından tamamiyle kurtulacaktır. Ayrıca çevresinde ona rahatsızlık veren her kim varsa da onunla iletişimini tamamiyle bitirecek demektir.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek asosyalliğe işarettir. Rüyayı gören kişinin işini,hayatının akışını engelleyecek şekilde kötü olaylar yaşayacağına ve bu sebepten dolayı da dışarı çıkamayacak kadar kendi içine kapanacağını gösterir. Bu günler maalesef kısa değil biraz uzun sürecektir. Rüyayı gören kişi bu süreç boyunca sürekli kendini mutsuz ve yorgun hissedecek hiç uyumadığı kadar uyuyacaktır. Eğer ki çürük dişi çekerseniz de çevrenizde maddi veya manevi yardıma ihtiyacı olan herhangi bir kişinin yardımına koşacağınıza ve o kişinin derdini sıkıntısını çözeceğine işarettir.

Rüyada çürük dişinizi çektirdiğinizi görüyorsanız da bu tam tersi bir duruma işaret eder. Rüyasında çürük dişini çektiren kişi belli başlı sıkıntılar geçirecektir fakat bu sıkıntılarını çevresindeki bir kişinin de yardımıyla çözülecek rüya sahibi bu sıkıntıları çok başı ağrımadan kolay bir şekilde çözecektir. Rüyada çürük diş kendiliğinden düşerse de bu rüya sahibinin hayatında kendisine ayak bağı olan birisini fark edeceğine ve bu kişiyi hayatından çıkaracağına işarettir. Böylece kişinin önü tamamiyle açılacak ve hayatının en mutlu anlarını geçirmeye başlayacaktır. Rüyada çürük diş kırılmışsa da bu pek hayra yorumlanmaz. Kişinin ailesiyle arasının açılacağına ve sıkıntılarının çıkmaza girip çözüm bulmakta zorlanacağına yorumlanır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyasında diş çektirdiğini gören kimsenin zorluklarla tek başına savaşacağı ve bu savaştan da zafer ile çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu sorunlar genel olarak kariyerinde karşılaştığı problemler olarak yorumlanmaktadır. Eğer rüyada çektirilen diş ağrı yapıyorsa o zaman rüya size acı veren bir durumun sona ereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Dişin Kırıldığını Görmek

Rüyada görülen diş genel olarak kariyer şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında dişinin kırıldığını gören kimse ise kariyerinde yakın bir zaman da zorlayıcı durumlar ile karşılaşacağı durumlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin işi ile ilgili olarak kötü ve sıkıntılı haberler alacağı da belirtilir. Rüyada kırık diş görmenin diğer bir yorumu ise uzun sürecek bir hastalık olmaktadır.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kimsenin hayatından yepyeni tatlar alacağı şeklinde yorumlanır. Diş dökülmesinin diğer bir yorumu ise yaşanılan herhangi bir sıkıntının ya da problemin sona ereceği ve rüya sahibinin rahata kavuşacağı olmaktadır. Rüyasında dişlerinin döküldüğünü ancak yerine yenilerinin çıktığını gören kişi ise iş hayatındaki sorunlarının sona ereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeni Diş Çıkması

Rüyalar öyle bir alemdir ki bu alemin sularında yüzen kişilere de rüya yorumcusu denmektedir. Medyum Saliha Hoca, uzun yıllardan beridir rüya yorumlama ilmini sizlerin faydasına kullanmaktadır. Bu sebeple ele aldığımız konu ise rüyada yeni diş çıkması. Bir kimse uykusunda rüyada yeni diş çıkması ile alakalı bir rüya görürse çok dikkatli olunmalı ve gereken önlemleri acilen almalıdır. Çünkü rüyada yeni diş çıkması demek yeni yeni sorunların sizi beklediğine habercidir. Bu sebeple zaten mevcutta uğraştığınız sorunların üzerine başkaları da eklendiğinde çok zor duruma düşeceksinizdir. Medyum Saliha Hanım, sizlerin kesinlikle rüyada yeni diş çıkması konusunu hafife almamanız gerektiğini söyleyerek uyarılarını yapmaktadır. Çünkü rüyada yeni diş çıkması önemli sağlık problemlerinin de ortaya çıkabileceğine işarettir.

Rüyada yeni diş çıkması ile ilgili her ayrıntı önemlidir. Dişi çıkaranın kimliği ve yaş aralığı bile rüyanın sonucunda olacakları etkileyecek bilgilerdir. Medyum Saliha Hoca, rüyada yeni diş çıkması konusunda bir diğer konunun da sizin başınıza bir durum gelmese bile diş çıkaran kişinin başına geleceği ve sizin de onun acısını paylaşacağınız bir durumun olacağından da şüphelenmektedir. Rüyada yeni diş çıkması aynı zamanda yeniliklerin de işaretçisi olabilmektedir. Bir kimse rüyada diş görmek ile alakalı bir rüya görse ya da rüyada yeni diş çıkması ile ilgili bir takım tecrübeler edinse bunun cevabını almak için ünlü medyum ve rüya yorumcusu Medyum Saliha Hoca ile irtibata geçmelidir.

Yorum Yap

Yorum Yap