1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Düğün Görmek

Rüyada Düğün Görmek

Bazı rüyalar içindeki küçük görünen ayrıntılar sayesinde tabir edilir. Medyum Saliha Hoca, bu tip rüyalardan birisinin de rüyada düğün görmek olduğunu söylüyor. Medyum Saliha Hanım bu konuda rüya tabiri yapılırken ayrıntıların önemine dikkat çekiyor. Rüyada düğün görmek hakkında olumlu ve olumsuz birçok konu hocamızın tahlilleri ile yazımızda.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek güzel olaylara işarettir. Bazı rüyalar bize çok normal görünse de içinde birçok olumsuz haberi taşıyor olabilir. Medyum Saliha Hanım bu tip rüyalardan birisinin de rüyada düğün görmek hakkında olduğunu söylemektedir. Rüyada düğün görmek o düğünün kimin düğünü olduğundan tutun da nasıl bir düğün olduğuna kadar incelenmesi gereken bir rüyadır. Rüya tabiri açısından size normal görünen bir olay belki de bazı kişiler için bir felaket manasına gelebilmektedir. Rüyalar alemi çözülmesi ancak rüya yorumcusu tarafından yapılabilecek derecede şifrelidirler.

Medyum Saliha Hanım bir kimse rüyada düğün görmek konusunda kendisine başvurduğunda bunu kişiye özel olarak incelemektedir. Fakat genel manası ile rüyada düğün görmek hem olumlu hem de olumsuz şekillerde yorumlanabilir. Bir kimse rüyasında çalgılı düğün görürse bu yakınlarından birinin öleceği anasına gelebilir. Rüyada çalgısız ve sade bir düğün görmek ise o kişinin evine huzur ve bereket geleceği şeklinde yorumlanır. Birçok rüya yorumu bu konuya hassas bir şekilde yaklaşmaktadır zira güzel göründüğü ve bizler bu rüyadan mutlu uyandığımız halde rüyada düğün görmek kara haber olarak da bilinmektedir.

Rüyada Çalgılı Düğün Görmek

Medyum Saliha Hoca, geçmişten günümüze kadar rüya tabiri yapan ilim inanlarının bile rüyada çalgılı düğün görmek hakkında olumsuz rüya tabirleri yaptığını ifade etmektedir. Rüyada çalgılı düğün görmek, büyük ihtimalle ya ölümcül bir hastalık ya da ölüm ile tabir edilir. Bir kimse rüyada düğün yemeği yemek ile ilgili bir rüya görürse ya kendisi ya da uzaktaki yakın akrabasının ölüm haberi yakında duyulacak manasına gelebilir. Rüyada çalgılı düğün görmek bazı rüya tabircilerine göre de bereketsizlik ve kıtlık olarak yorumlanmaktadır. Medyum Saliha Hanım, kişiye özel olarak yapılan rüya tabiri sonucuna göre bu konuda önlemler almayı tavsiye etmektedir. Unutulmaması gereken durum şudur ki, rüya görmek sizi uyarmak ya da bilgilendirmek amacı da taşımaktadır.

O halde olması muhtemel olan bir şey yine başka şekilde tedbirler ile değişebilir de demek en doğrusudur. Fakat normal seyrinde rüyada çalgılı düğün görmek rüya sahibinin kimin düğününü gördüğüne göre farklı şekillerde tabir edilebilir. Rüyada çalgılı düğün görmek gördüğünüz düğün sizin ise yakında büyük bir hastalığa duçar olabileceğiniz manasını taşıyabilir. Medyum Saliha, bu gibi durumlarda çok dikkatli olunmasını ve gereken önlemlerin alınabilinmesi için kendisine başvurulmasını tavsiye etmektedir. Rüya tabiri yapmak kor ateşi elinde tutmaya benzemektedir. Hakkıyla yapılan bir rüya tabiri kişiyi ipten bile kurtarabilir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Medyum Saliha Hoca, sizlerden gelen rüyada düğün görmek hakkındaki rüyalar konusunda bizleri bilgilendirmeye devam ediyor. Bu sefer de sizlere rüyada düğün hazırlığı görmek hakkında rüya tabirleri ne diyor onu açıklamaya çalışacağız. Rüyada düğün hazırlığı görmek kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kimseler için rüyada düğün hazırlığı görmek olumlu bazı kimseler için de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Medyum Saliha Hanım, uzun yılların tecrübesi sayesinde rüyada düğün hazırlığı görmek konusundaki olumsuz yorumları şu şekilde anlatmaktadır.

Rüyada düğün hazırlığı görmek, bu hazırlık eğer ki kendi evladımız için ise onun nazara gelebileceği ya da çekemeyen birisi tarafından büyü yapılacağı anlamına gelebilir. Rüya tabircilerinin birçoğu da bu konuda rüyada düğün hazırlığı görmek hususunda hastalık ve ölüm gibi durumlardan bahsetmektedirler. Medyum Saliha ise bu konunun kişilerin bazı özelliklerine ve yıldız haritalarına göre de incelenmesi gerektiğini savunmaktadır. Zira bazı kimseler için de rüyada düğün hazırlığı görmek şerefinin artması ve malının çoğalması olarak yorumlanabilir. Burada rüya içindeki bazı ayrıntılar devreye girmektedir. Medyum Saliha Hoca, birçok kimsenin rüya tabiri, konusunda bilgisiz kimselere üstün körü rüya tabiri yatırdığını ve bunun sonucunda da zarar ettiğini ifade ediyor. Medyum Saliha Hoca, sizlere rüya tabiri sonucu ne olursa olsun yardımcı olmakta ve sizlerin kalbine su serpmektedir.

Rüyada Düğünde Oynayanları Görmek

Rüyalar çok garip olgulardır. Bize anlattıkları şifreli gelecek mesajları çoğu zaman yanlış anlaşılıyor olsa da iyi bir rüya tabiri sonucunda hayatımızın değişmesi bile muhtemeldir. Bazılarımız rüyasında büyük bir hazineye kavuşurken bazıları da ölüm ile ilgili rüyalar görmektedir. Çok iyi bir rüya tabircisi olan medyum Saliha Hoca ise yıllardan beri kendi kitlesini oluşturmuş ve birçok kimseye rüyalar konusunda yardımcı olan medyumlar arasındadır. Konumuz olan rüyada düğün görmek hususunda bir diğer rüya ise rüyada düğünde oynayanları görmek ile ilgilidir. Bu rüya tabir edildiğinde bizim bazı durumlardan ötürü kıskançlık çukuruna düşebileceğimiz ifade ediliyor olabilir. Bunun haricinde rüyada düğünde oynayanları görmek Medyum Saliha Hoca tarafından pişmanlık ve ruhun ızdırap çektiği bazı konulara işaret eder demektedir.

Rüya yorumu yapılırken her ayrıntı göz ününe getirilmelidir. Bazen küçük bir ayrıntı ölümü yaşam ile değiştirebilir. Medyum Saliha Hanım, gerek medyumluk hayatında gerekse de rüya tabiri hususunda yardımcı olduğu binlerce kişi tarafından saygı görmektedir. Rüya yorumu yapmak aynı zamanda çok tehlikeli bir ilimdir. Kafadan sallama yorumlar büyük felaketlere yol açabilir. Rüyada düğünde oynayanları görmek bazı durumlarda hayatınızda büyük değişiklikler olacağına ve sizlerin de bu konuda istekli olacağınıza da işaret eder. Düğün bazı durumlarda değişim demektir. Medyum Saliha da sizlerin gördüğü rüyalar konusunda yaptığı rüya tabirleri ile en doğru şekilde bilgilenmenizi sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap