1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Düşmek

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek konusunu ele aldığımız bu yazımızda Medyum Saliha Hanım bizlere bu konudaki rüya yorumları hakkında bilgiler verdi. Medyum Saliha Hoca, birçok kimsenin rüyada düşmek ile ilgili soruları olduğunu ve bunun rüya tabiri yöntemleri ile çözülebildiğini ifade etmektedir. Rüyada düşmek ile ilgili merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek neye işarettir? Rüyalar gerçeklik algımızın çok dışında hareket etmektedirler. Medyum Saliha Hoca bu konuda rüyada düşmek konusunu örek vermektedir. Normalde düştüğümüz zaman bir yerimiz kırılıp incinebilmektedir. Diğer yandan yüksek bir yerden düşmek ise ölümümüze sebep olabilmektedir. Oysa rüyada düşmek bize fiziki olarak bir zarar vermese de çok korkutmaktadır. Medyum Saliha Hoca, bir kişi rüyada düşmek konusunda endişe yapmamalıdır der. Çünkü ne kadar yüksekten düşerseniz düşün rüya tabiri sizin için genellikle iyi manada yapılmaktadır. Medyum Saliha, insanların rüyada düşmek konusunda rüya yorumu istediklerini ve bunun çoğunlukla hayra yorulması gerektiğini ifade ediyor.

Rüyada düşmek hususu kişinin borçların kurtulup feraha ereceğinin bir habercisidir. Diğer yandan da rüyada düşmek maddi olmayan sıkıntılarımızın da sona ereceği anlamına gelmektedir. Fakat rüyada ayağı takılıp düşmek konusu ise sıkıntı yaşayacağımıza delalet etmektedir. Rüyada düşmek yüksekten düşmek ile alakalı olduğunda kafamıza takacak bir sorun yoktur. Rüya tabirleri de Medyum Saliha Hoca’da bu konuda hayırlı konuşmaktadır. Rüyada düşmek konusu nereden düşüldüğü ve nasıl düşüldüğüne göre de rüya tabiri açısından değişmektedir.

Rüyada Yüksekten Düşüp Kurtulmak

Rüyada düşmek hakkında yaptığımız rüya tabiri bize hayırlı sonuçlar vermekteydi. Bazı durumlarda ise de şer olarak yorumlanabilmekteydi. Medyum Saliha Hoca, bu konuya benzer olarak rüyada yüksekten düşüp kurtulmak hususunda da rüya tabiri yapmaktadır. Bir kişi rüyada yüksekten düşüp kurtulmak ile ilgili bir rüya gördüğünde girdiği ya da gireceği çok riskli bir işten hasar olamadan ve kar ederek çıkacağını bilmelidir. Medyum Saliha Hanım bu hususta insanları uyarmayı da ihmal etmemektedir. Çünkü bazen riskli yatırımlar bizleri büyük bir çıkmaza sokabilir. Ancak o medyumluk faaliyetlerinin konusundur.

Rüyada yüksekten düşüp kurtulmak bir süredir başınızda olan ya da bir süre sonra başınıza gelmesi muhtemel olan bir beladan sonsuza değin kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyalar kendi dili olan ve kendi anlatma yöntemlerini kullanan şifreli yayınlar gibidir. Onların karmaşıklığı içinde ne anlattığını anlamak ancak rüya yorumcuları ve rüya tabiri ilmi konusunda icazetli kimselerin işidir. Medyum Saliha Hoca, sizlerden gelen birçok rüya tabiri isteğine yıllardır hizmet vermekte ve bu sebepten dolayı da sayısız memnuniyet mesajları almaktadır. Rüyada yüksekten düşüp kurtulmak meselesi de medyum Saliha Hanım tarafından kişiye özel olarak incelenerek sizlere sunulan konulardan birisidir. Medyum Saliha Hoca, insanların çoğunun rüyalar konusunda hassas oldukları için belalardan rüya tabirleri sayesinden kurtulduklarını da ifade etmektedir.

Rüyada Yürürken Düşmek

Rüyada düşmek konusunun bir başka inceleme şeklide rüyada yürürken düşmek ile alakalı rüya tabirleri olarak ele alınabilir. Medyum Saliha, birçok kimsenin kendisine rüyada yürürken düşmek ile alakalı başvurduğunu söylemektedir. Bir kimse rüyada yürürken düşmek ile alakalı bir rüya gördüğünde bunun kendisine bir işaret olduğunu işlerindeki azlık sebebiyle endişe edip iş yerini kapatmaması gerektiğini anlamalıdır. Rüyada yürürken düşmek mallarının artacağına, müşterilerinin çoğalacağına işaret etmektedir. Medyum Saliha Hoca, bu sebepten ötürü çoğu kimseye işaret olarak gönderilen bu rüyanın dikkate alınmadığı durumlarda maddi manevi zararlara da uğrandığını söylemektedir.

Rüyada yürürken düşmek hayatınızda yapacağınız bazı radikal değişikliklerin sizin açınızdan olumlu olacağı manasına da gelmektedir. Medyum Saliha Hanım, bu konuda birçok rüya tabiri olduğunu ancak en sağlam olanının ise kişiye özel rüya tabiri yöntemi ile anlaşılacağını anlatmaktadır. Rüyada yürürken düşmek bazen de sizinle uğraşan insanlar olduğuna ve bunların ardınızdan planlar yaptığına da işaret etmektedir. Rüyada yürürken düşmek konusu bazı durumlarda sizlere büyü ya da kötülük yapılmaya çalışıldığı şeklinde de yorumlanır. Medyum Saliha, sizlerin rüyalar konusunda bilinçlenmenizi sağlamasının yanı sıra birçok önemli rüya tabiri için de sizlere hizmet veriyor. Hal böyle olunca da büyük yoğunluklar yaşamaktadır. Ancak hocamız her koşulda sizlerin rüyada yürürken düşmek ya da herhangi bir rüya yorumu ihtiyacınıza cevap vererek içinize su serpecektir.

Rüyada Düşmek ve Kalkmak

Medyum Saliha Hoca, en merak edilen rüyalardan birisinin de rüyada düşmek ve kalkmak ile alakalı olduğunu bildirmektedir. Bir kimse rüyada düşmek ve kalkmak gibi bir durum yaşadıysa bu onun yaşayacağı bir zorluk karşısında azimli olması gerektiğine işaret eder. Medyum Saliha Hanım, bu kimseyle uğraşacak çok sayıda düşman olacağına ama sabır ve alacağı manevi yardımlar ile onların çelmelerine direnerek tekrar ayağa kalkacağına işaret eder demektedir. Rüyada düşmek ve kalkmak çevremizde bize iyi ve dost göründüğü halde düşmanlık yapan insanlar olduğuna delalet ediyor da olabilir. Medyum Saliha Hoca, bu konuda rüya sahibini en ince ayrıntısına kadar uyarmaktadır. Rüyalar bizler için boyutlar arası haberciler gibidir. Zaman ve mekân kavramı her boyutta farklılıklar sergilemektedir.

Medyum Saliha Hoca bu sebeple Salih rüyalar konusunda insanların dikkatli olmasının çok önemli olduğunu da yinelemektedir. Medyum Saliha Hanım, ilimlerin her birinin değerini bilen ve özellikle de rüya tabiri konusunda her dinden ve inançtan alimlerin kaynaklarına da değer veren birisidir. Medyum Saliha Hoca, son olarak incelediğimiz rüyada düşmek ve kalkmak konusuyla da alakalı olarak sizlerin önemseniz gereken hususları sizler ile paylaşmıştır. Medyum Saliha, bu gibi rüya tabirleri hususlarında ve medyumluk konularında sizlere her zaman hizmet vermeye devem edecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap