1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Dut Görmek

Rüyada Dut Görmek

Rüyalar bizin düşüncelerimizin kontrolü dışındadır. Bu sebeple rüyada meyve ve sebzeler de görülebilesi son derece normaldir. Medyum Saliha Hoca bu sebeple rüyada dur görmek hakkında bizlere bilgiler veriyor. Rüyada dut görmek ya da rüyada dut yemek ne demektir ve bizim için ne anlam ifade etmektedir? Tüm bu sorulara Medyum Saliha Hanım yazımızda cevap vermekte.

Rüyada Dut Görmek

Rüyada dut görmek genel olarak iyiye yoğrulur. Medyum Saliha Hoca, bizlere rüyaların birçok konuda haber verdiğini bildirmektedir. Rüyada dut görmek de birçok hayırlı haberleri içinde barındırmaktadır. Bir kimse rüyada dut yemek ya da rüyada dut görmek ile ilgili bir durum yaşadığında bunun Salih ve hayırlı evlat olarak tabir edildiğini bilmelidir. Rüyada dut görmek birçok rüya tabircisi tarafından hayıtla yorumlanmıştır. Rüyada dut görmek rüya sahibi olan kimsenin ya da evlatlarından birisin hayırlı bir evlilik yapacağına da işaret etmektedir. Dut bereketli ve şifalı bir meyvedir.

Hamileyken rüyada dut görmek evlatlarınızın sağlıklı olmasına ya da ilim sahibi olmalarına işaret eder denebilir. Medyum Saliha Hanım, en eski rüya tabiri kaynaklarında bile geçen rüyada dut görmek hakkında ancak büyü ve buna benzer durumlarda kötü yorumlar yapılabileceğine değinmektedir. Medyum Saliha, telkin yöntemi kullanılan büyüler insanlara iyi şeyler yoluyla işlenir bunlardan birisi de rüyada dut görmek ya da buna benzer şekillerdir demektedir. Rüyada dut görmek kişinin cinsiyetine ve yaşına göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya tabiri yapılırken dut rengine de dikkat edilmelidir.

Rüyada Siyah Dut Yemek

Medyum Saliha Hoca, insanlara rüyada dut görmek hakkında birçok hayırlı haberler vermiştir. Rüya tabiri yapılan buna benzer rüyalardan birisi de rüyada siyah dut yemek ile alakalı rüyalardır. Rüyada siyah dut yiyen kişi eğer ticaret erbabı ise yaşanacak bir kriz zamanında eğer ki adil davranır mallarını hakkaniyetle pazarlarsa çok zenginleşeceğine işaret etmektedir. Rüyada siyah dut görmek aynı zamanda altına ya da define bulmaya da işaret etmektedir. Rüya tabircileri binlerce yıldır bu rüyaları tabir etmekte ve bunların analizlerini yapmaktadırlar. Medyum Saliha peygamber mesleği olan rüya tabiri yapma konusunun çok önemli olduğunu da ifade etmektedir.

Birçok kimse rüya yorumlama konusunda dikkatsiz davranarak fırsatların elinden kaymasına seyirci olmaktadır. Bundan dolayı rüyada siyah dut yemek çok önemli bir rüyadır. Rüyada siyah dut yemek yakınınız olan bir hastanın ya da sizin cebelleştiğiniz bir hastalığa şifa bulacağınız manasına gelir. Bu sebeple Medyum Saliha Hoca tarafından verilen yol haritasına uymak sizin için çok önemlidir. Rüyada siyah dut yemek erkek çocuğu sahibi olmaya da işaret eder. Aynı zamanda büyük bir miras hakkında haber almanıza da işaret ediyor olabilir. Rüyada siyah dut yemek çok nadir şekillerde kötü olarak yorumlansa da tedbiri elden bırakmamak en iyisidir.

Rüyada Birine Dut Vermek

Rüyada dut görmek bazı önemli ayrıntılar haricinde hayra yorulan rüyalar arasında yer alır. Medyum Saliha Hoca, bu sebepten dolayı birçok danışanının sürekli kendisine başvurduğunu ve doğru rüya tabirleri konusunda kendisine güvendikleri de ifade etmektedir. Bizler de her gün şahit olduğumuz üzere Medyum Saliha, sizlerin rüya tabiri isteklerinizi özenle ve büyük bir ciddiyetler yıllardır yapmaktadır. Rüyada birine dut vermek de sizin için büyük ihtimalle hayırlı bir rüya olmaktadır. Genel manaları itibariyle incelendiğinde rüyada birine dut vermek kazancının zekatını ve gönlünden geçen sadakayı dağıtması gerektiğine işarettir. Rüyada birine dut vermek eğer evliyseniz eşinizden mal ve para gizlemediğinize ve onunla gönlü bol şekilde paylaşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada birine dut vermek aynı zamanda evlatlarınızdan yüzünüzün güleceği şeklinde de yorumlanabilmektedir. Rüyada birine dut vermek aynı zamanda kazancınızın artmasına ve bu malların siz paylaştıkça artacağına da işaret etmektedir. Medyum Saliha Hoca, özelikle bekar kimseler rüyada birine dut vermek gibi bir rüya gördülerse hayırlı bir evlilik yapacaklarına işaret eder. Aynı zamanda rüyada birine dut vermek sizin cebinizde eğer var ise haram parayı çıkarmanız için fırsat olarak da yorumlanabilmektedir. Medyum Saliha Hanım, bu rüyayı gören kimsenin evinde neşe ve huzur olur demektedir. Rüyalar doğru rüya tabiri ile yorumlandıklarında rüya sahibi için bunda çok fazla faziletler bulunmaktadır.

Rüyada Dut Ağacına Çıkmak

Rüyada dut ağacına çıkmak iki farklı başlık altında incelenir ki bunların birincisi hayırlı olan kısmıdır. Medyum Saliha Hanım, bir kimse rüyada dut ağacına çıkmak hakkında rüya tabiri istediği zaman o kişi hakkında kişiye özel bakım yapmaktadır. Bunun sonucunda o kişinin yaşı, cinsiyeti ve bazı kişisel özellikleri bile rüya yorumuna etki etmektedir. Rüyada dut ağacına çıkmak kişinin kariyerinde istediği noktaya ulaşması için gayretlerinin olacağına ve bunu bir şekilde başaracağına işaret edebilir. Diğer yandan rüyada dut ağacına çıkmak eğer kötü bir havada ise çok dikkatli olmanız gerektiğine ve işinizi büyütmeye çalışırken ya da yüksek bir kariyere sahip olacakken ummadığınız şekilde maddi ve manevi zararlar görmenize sebep olabilir.

Rüyada dut ağacına çıkmak sizin soyunuzdan birçok kimsenin devlet kapısında çalışacağına da delalet edebilir. Medyum Saliha hoca, tüm bunların yanında rüyada dut ağacına çıkmak cinlerin size musallat olacağını da ifade eder demektedir. Bu sebeple rüya tabiri yapılırken de çok dikkatli olunmalıdır. Her şey güllük gülistanlık olsa da iyi bir rüya yorumu size her şeyin aslını gösterecektir. Rüyalar onlarca farklı şekillerde görülebilir. Bazen şer bazen de hayır olarak karşımıza çıkabilir. Önemli olan asıl konu ise rüyanın muhteviyatında ne anlattığını anlamaktır. Rüyada dut görmek nasıl farklı bir şey anlatıyorsa rüyada dut ağacına çıkmak ta size farklı bir muhtemel geleceğin kapısını aralıyor olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap