1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Eşek Görmek

Rüyada Eşek Görmek

Bazı rüyalar rüya gören kişiye göre tabir edilir. Medyum Saliha Hoca özellikle de rüyada eşek görmek gibi bir durumun rüya tabiri açısından önemli olduğunu ifade etmektedir. Medyum Saliha bu sebeple rüyada eşek görmek konusunun kişiye özel rüya yorumu başlığında değerlendirilmesini öngörüyor. Rüyada eşek görmek ile alakalı merak ettikleriniz hocamızın yorumlarıyla yazımızda.


Medyum Saliha Hoca rüyada eşek görmek hususunda birçok rüya tabiri edilebileceğini söylüyor. Özellikle de insanların kişisel durumları ve karakterleri ile de alakalı rüya yorumları yapılabileceğinin de altını çiziyor. Rüyada eşek görmek olumlu ya da olumsuz olarak değişik şekillerde yorumlanıyor. Burada da belli başlı kriterlere bakılmaktadır. Örneğin rüyada beyaz eşek görmek farklı yorumlanmaktadır. Rüyada zayıf eşek görmek rüya tabiri açısından rüyada şişman eşek görmek ile tamamen ayrı şekillerde yorumlanır. Genel itibari ile eşek mal ve servete ve sağlık ile alakalı konulara yorumlanır.

Medyum Saliha Bir kimse rüyasında semiz ve bakımlı bir eşek gördüğünde ömrünün uzun olacağını işaret edebilir demektedir. Medyum Saliha Hoca diğer yandan bir kişi rüyada beyaz eşek görmek ile alakalı olarak da kişinin hayır işlemesi sayesinde işlediği ve sakladığı bir takım günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermektedir. Hocamız rüyada eşek pisliği biriktirmek malının çoğalacağına delalet eder demektedir. Anlaşıldığı üzere rüyada eşek görmek ile alakalı binlerce yorum böylece sürüp gidebilir. En doğrusu rüya tabircisi tarafından görülen rüyanın özel olarak yorumlanması ve rüya tabirinin de kimseye anlatılmamasıdır.

Rüyada Eşek Ölüsü Görmek

Necis rüyalar içerisinde rüyada eşek ölüsü görmek de bulunuyor. Medyum Saliha Hoca özellikle bu rüyanın bazı haberler taşıdığı için çok iyi yorumlanması gerektiğine işaret etmektedir. Bir kimse rüyada eşek ölüsü gördüğünde o kişinin başının büyük belaya gireceği anlaşılabilir. Rüyada eşek ölüsü görmek haram para kazanmaya da delalet edebilir. Rüyada eşek leşi özellikle büyük bir iftiraya maruz kalacağınız ve bu yüzden hapse girebileceğiniz şeklinde de yorumlanır. Aileniz içinde sizi çekemeyen bir takım kişilerin size komplo kurabilecekleri, bu yüzden de servetinizden olabileceğiniz şekilde de yapılan yorumlar vardır. Medyum Saliha, eşiniz sizi sevse bile rüyada eşek ölüsü görmek bunun bozulacağını işaret eder demektedir.

Özellikle kara büyü gibi durumlarda siz ya da yakınlarınızın rüyada eşek ölüsü görmek ile alakalı rüyalar görebileceği de bilinmektedir. Medyum Saliha Hanım her koşulda rüya tabirleri en ayrıntılı şekillerde yapılmalıdır demektedir. Rüyada eşek görmek hayırlı olarak sonuçlanacağı gibi rüyada eşek ölüsü görmek de bazen hayırlı sonuçlanabilir. Bu sebepten ötürü de özellikle sizlerin rüya tabirleri konusunda ehil bir rüya tabircisi ile çalışmanız çok önemlidir. Rüyada eşek leşi görmek ya da rüyada eşek ölüsü görmek ve bunun çok kötü kokması genellikle dedikodu ve mallarınızdan eksilmesi olarak da ifade edilmektedir.

Rüyada Hasta Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek konusunda sayısın olumlu yorum ve yine sayısız olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Medyum Saliha Hoca özellikle rüyada hasta eşek görmek konusunun da çok önemli olduğuna değinmektedir. Rüyada hasta eşek görmek rüya sahibinin büyük bir hastalığa yakalanacağına ve çevresindeki dostlarının onu terk edeceği manasına gelir. Rüyada hasta eşek özellikle sizin ruhsal bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu dönemde kendinizi sorgulamaya başlayacağınıza da işaret eder. Medyum Saliha hoca rüyada hasta eşek görmek bazı kimseler için mal ve parasının tehlikeye gireceğine işaret eder demektedir. Yöneticilerin rüyada hasta eşek görmesi işletmelerinin yanlış kararlar sonucu iflas edeceğine işaret etmektedir. Rüyada hasta eşek görmek bazı durumlarda da salgın hastalık olarak da ifade edilmektedir.

Rüya yorumu kitapları genellikle yüzeysel olarak bazı konulara değinmektedirler. Bu konularında rüya tabircileri tarafından yorumlanması konusunda uyarırlar. Çünkü bu kitaplar genel bilgi amaçlı yazılmışlardır. Rüya tabirleri kişiye özel olarak yapıldığında önemli bir anlam kazanmaktadır. Medyum Saliha Hanım, bir kişi rüyada hasta eşek görmek hakkında rüya yorumu istediğinde o işinin yıldız namesine bakılması gerektiğini de ifade etmektedir. Rüyada hasta eşek görmek doğrudan olmasa bile dolaylı olarak büyüler ile de alakalı olabilir. Bazı durumlarda da rüyada eşek görmek gibi olumlu yorumlanabilir. Rüyada hasta eşek görmek ve eşeğin anırması sizin hakkınızda dedikodu çıkarıp maddi manevi zarar ermenizi isteyen kişilerin birisinden alacağınız yardım sayesinde beter olacaklarına da işaret edebilir.

Rüyada Eşeğin Konuştuğunu Görmek

Medyum Saliha Hanım en garip rüyalardan birisinin de rüyada eşeğin konuşmasını görmek olduğunu söylemektedir. Rüyada eşeğin konuşması rüyanın görülüş şekline göre değişir. Rüyada eşek konuştuğunu görmek rüya sahibi yaşlı ise malından ihtiyaç sahiplerine dağıtması gerektiğine işaret eder. Rüyada eşeğin konuştuğunu görmek rüya tabirleri açısından kişinin genç mi yaşlı mı ilim ehli mi ya da statüsü gibi durumlara göre değişik şekillerde olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabilir. Medyum Saliha Hoca rüyada eşekle konuşmak ne konuşulduğu ile alakalı olarak da yorumlanmaktadır demekte. Rüyada eşeğin öğüt vermesi sizin yapacağınız bir hatadan dönmek için yardım alacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada eşek görmek en değişik rüyalar arasında yer alır. Ancak rüyada eşeğin konuştuğunu görmek aynı zamanda sizin etrafınızda dostunuzun kalmayacağına da delalet eder. Bazı kişiler için de rüyada eşeğin konuşmayı iyi şans olarak yorumlanır. Rüyada eşekle konuşan kişi ummadığı bir yerden gelecek bir para bekleyebilir. Rüyada eşeğin konuştuğunu görmek eğer ki korkutucu şekilde olduysa size papaz büyüsü gibi bir büyünün de yapıldığına alamet olarak da görülmektedir. Medyum Saliha sizler için tüm rüya yorumları ile alakalı hizmetler vermeye aralıksız devam etmektedir. Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için kendisine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap