1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek tabiri nasıldır diye gelen sorulara yanıt vermek için hazırladığımız makalemizde, Rüyada ev görmek hakkında tüm detaylar bulunuyor. Rüyada ev görmek hakkında detaylı bilgiler bu makalemizde. Ev almak herkesin hayalidir. O yüzden dualarımızda bilinçaltımızda ev görmek ev almak hep yatar.


Rüyada ev görmek hayırlıdır. Bir kimse rüyasında yeni ev gördüyse o kişi hayatı boyunca darlık görmeyecektir. Dünya hayatında darlık görmeyeceği gibi ahiret hayatında da huzur dolu olacaktır. Ayrıca kişi rüyasında ev görürse mutlu bir yuva kuracaktır. Fakat rüyasında yıkık, harabe pis bir ev görmek rüyayı gören kişinin bir takım sağlık sorunları yaşayacağına delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise elinden bir miktar para çıkıp dara düşeceği şeklinde yorumlanır. Ev görmek rüyada farklı farklı anlamlar taşıyor. Şimdi geldi buna beraber bakalım.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüya sahibinin son derece şanslı olduğu ,ev görmek bahtının hep artmasına ,huzur bulmaya delalettir.Rüyada görülen ev temiz ise kişi hayatta umduğu güzellikleri hanesine çekecektir. Bekar bir erkek rüyasında ev görürse ve gördüğü ev temiz ise o kimse gerçek hayatta ruhuna dokunan temiz saf iyi niyetli bir hanımla evlenir şeklinde ifade edilir. Güzel ev gören kişi şayet evli ise haneden bolluk bereket huzur eksik olmayacaktır .

Rüyada Çok Odalı Ev Görmek

Kısmetlerinin açık olduğuna tabiri caizse çiftler Çifter ayağına geleceğine işaret eder. Rüyada çok odalı ev görmek adete rüya sahibinin işten vakit bulamayacağına aynı zamanda da bundan mutluluk duyup içi içine sığmayacağına delalettir. Her kim rüyasında çok odalı ev görürse o kimse kendini günden güne daha güçlü ve daha huzurlu hissederek emin adımlarla ilerler.

Rüyada Güzel Eşyalı Ev Görmek

Rüyasında güzel eşyalı ev gören kişi kariyer basamaklarını hızlı ve emin adımlarla atlayacak. Bolluk bereket dolu bol kazançlı günler gelecek demektir. Rüyada eşyasız ev görmek ise sıkıntıya işarettir. İçinizde derin üzüntü ve keder sizi yıpratacaktır. Kişi içinde bulunduğu durumdan kısa zamanda kurtulacaktır. etrafında bu kişiden yararlanmak isteyenler olacak.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek son derece hayırlıdır .rüyasında geniş ev gören kimse huzur bolluk bereket güç elde edecektir. Kişi deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaktır. Beklediği bir haberden dolayı çok mutlu olacaktır. Rüyasında iki katlı ev gören kişi hayatını lüks içinde sürdürecek,beklemediği değişiklikler içerisine girecektir.

Bu dünyada mutlu konforlu lüks bir yaşam sürecektir. Bir takım arası bozuk olan dostuyla ilişkilerini düzeltecektir. Rüya Sahibi evli ise eşi ile ilelebet mutlu bir yaşam sürecektir. Rüyasında üç katlı geniş ev görmek kişinin hayata  karşı hep neşe dolu bir kişilikte olduğu, hayata hep olumlu tarafından bakan biridir.

Rüyada Ev Yapmak

Rüya sahibinin son derece keyifli vakit geçireceği ,elinden çıkacağı bir miktar para ile gayrimenkul alacağına delalettir. Kişi ailesiyle yeni bir eve taşınabilir. Rüyasında ev yapan kişi şehir hayatından uzaklaşıp daha doğal yaşamak arzusuyla için çiftçilik yapmak isteyecektir şeklinde yorumlanır. Rüyasında ev yapan bekar kimse ise gideceği yerde hayırlı bir izdivaç kurup kısa zamanda çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada Ev Bakmak

Rüyada ev bakmak hayırlıdır .Rüyasında temiz bir eve bakan kişi ilerleyen zamanlarda hoş sürprizlerle karşılaşacaktır. Bunun yanı sıra pis ve karanlık bir ev görmek rüya sahibini kötü günler bekliyor şeklinde yorumlanır. Rüyada ev aramak bekar bir kişi için yuva kurmaya, evli bir kişi için yeni maceralara gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ev Gezdiğini Görmek

Rüyada ev gezdiğini gören kişi yakın bir zamanda yolculuğa çıkacaktır. Rüya sahibi ilerleyen zamanlarda kendisini yakından ilgilendiren mutlu bir takım haberler alacaktır. Rüyada ev satın aldığını görmek hayatınızla ilgili bir takım gelişmelere karar vermeniz gerektiği yönündedir.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak son derece hayırlıdır. Kişi rüyasında ev aldığını görürse yakın tarihte eline hiç beklemediği bir yerden kişiyi tatmin edecek bir para geçecektir. Rüyayı gören kişi evli ise eşi ile huzurunun daima yerinde olacağına delalettir. Rüyasında ev sahibi olan bir kişi gerçek hayatta heyecan verici bir teklif alabilir. Kişinin hanesine bolluk bereket dolar. Kişi yüksek mevkilere gelecek olup son derece saygı duyulacak biri olacaktır.

Rüyada Bakımsız Ev Görmek

Rüyada bakımsız ev görmek son derece buhranlı bir hayatın geçeceğine delalettir. Rüya sahibinin darlık çekeceği zor günler gelecektir. Bazı rüya  yorumcularına göre ise, çekilen zor günlerin geride kaldığı, çekilen sıkıntılar sonrasında elde edinilen kazanca delalet eder.

Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada yeni ev almak rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bu olumlu değişmelerle birlikte yeni bir hayata başlayacağına ve bu yeni hayatla birlikte de maddi olarak rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Ayrıca rüya yorumcularına göre rüyasında eski bir evden ziyade yeni bir ev alan kişinin bu hayattaki şeylerden çok öbür dünyayı düşündüğünün de göstergesi olarak kabul edilir. Rüya sahibinin dünya malına pek değer vermediğini eğer çevresinde yardıma ihtiyaç olan kişiler varsa da bu kişilerin yardımına koşan bir kişi olduğunu da söyleyebiliriz.

Ayrıca rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili de ipuçları vermektedir. Öyle ki rüya sahibinin bu sıralar bir iş ortaklığına girebileceğine işaret eder. Bu iş ortaklığı neticesinde rüya sahibi için oldukça kazançlı bir iş yaşamı oluşacak ve kişi bu ortaklıktan dolayı hiçbir zaman pişman olmayacaktır. Eğer rüya sahibinin uzun zamandır bir hayalini kurduğu şeyler varsa bunların yakın bir zamanda yaşanacağına kişinin mutlu bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek ne anlama gelir sorusu rüya tabircilerine en çok sorulan sorulardan birisidir. Medyum Saliha Hoca özellikle rüyada ev görmek ve rüyada ev görmek ile ilgili çeşitli rüyalara çok dikkat edilmesi gerektiğini defalarca bildirmiştir. Ev ile ilgili rüyalar oldukça önemli ve kesin olarak ilahi haberler taşıyan rüyalar arasında anılmaktadır. Rüyada eski ev görmek ne anlama gelir sorusu ise insanların en çok rağbet ettiği rüya tabirleri arasında yer alıyor. Rüyada eski ev görmek özellikle başa gelecek büyük belaların habercisi olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer yandan ise rüyada eski ev görmek ne anlama gelir sorusu başında kara büyü olan ve bu tip rüyaları sıklıkla göre kimselerin sorabileceği rüyalar arasında yer alır. Rüyada tabirleri açısından oldukça geniş bir perspektife sahip olunması gerektiği gibi bu konularda önlem ve öneri bildirecek ilime de sahip olmak gerekmektedir. Rüyada eski ev görmek bir hastalığın ya da ölümcül bir büyünün habercisi olabilir.

Her koşulda en başarılı medyumlar içinde kendine yer eden Medyum Saliha, rüyada eski ev görmek ne anlama gelir sorusuna cevaplar sunacak yetkinlikte bir medyum hanımdır. Rüya yorumlama teknikleri ile kişiye özel rüya tabiri yaparak sizlerin rüyada eski ev görmek ne anlama gelir sorusunu ve diğer bir çok bağlantılı rüyanın anlamını çözerek bazen büyü bozma bazen de bir takım uyarı ve önlemler ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap