1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek tabiri nedir? Bu soruya yanır verdiğimiz bu makalemizde Rüyada fare görmek konusunda tüm detayları bulabilirsiniz. Rüyada fare görmek sandığınız gibi kötüye işaret değildir. Rüyasında fare gören kişinin rızkının bollaşacağına bu rızkın geçici olmayacağına işarettir.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek hakkında detaylara devam ediyoruz… Bu rüya kişinin rızkının devamlı bir şekilde olacağına işarettir. Bunun sebebi de aslında basittir. Çünkü fareler genellikle yiyeceğin bol olduğu yerlerde yaşarlar. Bu da doğal olarak rüyada fare görmenin rızka yorumlanmasına sebep olur. Bazılarına göre de rüyada fare görmek fesatlığa da işarettir. Çünkü fareler yiyecekleri çalarlar ve bu da rüyayı gören kişinin ailesiyle veya sevdikleriyle aralarına fitne fesat gireceğinin habercisi olabilir. Fakat yine de genel olarak kabul edilen rüyada fare görmenin rızkın bollaşacağına ve sürekli olacağına işaret ettiğidir.

Rüyada Fareyi Öldürmek

Rüyada fareyi öldürmek kötüye yorumlanır. Kişinin istemeden de olsa büyük bir hata işleyeceğini ve bu hatadan dolayı büyük bir pişmanlık duyacağnını habercisidir. Bu hatadan dolayı kişi sevdiği kişilerden de tepki alacaktır ve bu hatayı düzeltmesi zaman alacaktır. Kişi belli bir süre çevresindeki kişilerle arasını düzeltmekte zorlanacak kötü bir dönem geçirecektir. Fakat kimilerine göre de rüyada fareyi öldürmek hayırlı bir şekilde yorumlanabilir. Bu kişilere göre fareler huysuz kişileri temsil etmektedirler. Rüyada fareyi öldüren kişinin çevresindeki huysuz ve kötü kişilerle bir tartışma içinde olacağına ve bu kişilerle yaşadığı tartışmayı kazanıp onları hayatından tamamiyle çıkaracağına ve huzurlu olacağına işarettir diyebiliriz.

Rüyada Fare Sevmek

Rüyada fare sevmek tamamiyle hayırlı yorumlanır. Rüya sahibinin herkese karşı iyi niyetli olduğunu gösterir. Bu kişinin insan ayırt etmeksizin iyilik yaptığını ve bunların karşılığını hem bu dünyada hem öbür dünyada alacağının işaretidir. Kişinin yaşadığı evdeki rızkın hiçbir zaman azalmayacağına bolluk içerisinde yaşayacağına yorumlanır. Ayrıca kişinin bir kız arkadaşıyla tanışacağına işarettir. Bu kız arkadaşla birlikte çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve bu kız arkadaşın kendisine söylediği sözlerin hayatının gidişatını olumlu bir yönde etkileyeceğine yorumlanır. Kısacası rüyada fare sevmek rüya sahibinin iyi yürekli ve merhametli bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada Fare Beslemek

Rüyada fare beslemek rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Rüya sahibinin çevresindeki yakın kişiler tarafından kıskanıldığı hatta bazıları tarafından çekilemediğini gösterir. Rüya sahibi bu kişilerle birlikte yaşasa bile bu kişilerin kim olduğunu ayırt edip fark etmesi çok zordur. Bu kişiler rüya sahibi tarafından yardım görseler dahi rüya sahibiyle olan sıkıntıları gitmeyecektir. Rüya sahibine kötülük yapmak için her fırsatı kollayacaklardır. Yani rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerekmekte kendisini kıskanan,çekemeyen insanları bir an önce ayırt ederek hayatından çıkarması gerekmektedir.

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek de düşündüğünüz gibi olumsuz bir rüya değildir. Kişinin iş hayatında rekabet ettiği kötü kimseler varsa bu kimseleri büyük zorluklardan sonra yenip onların önüne geçeceğine işaret eder. Ayrıca uzun bir yolculuğa da işaret eder. Kişi bu yolculuk sebebiyle ailesinden ve sevdiklerinden uzun bir süre görüşemeyebilir. Fakat bu yolculuk hem kişi hem de kişinin sevdikleri için hayırlı bir yolculuk olacak rüya sahibi bu yolculuktan sonra bereket ve ömür boyu sürecek bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada Fareden Korkmak

Rüyada fareden korkmak sıkıntılı bir rüyadır. Rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılı bir sürece gireceğine işarettir. Bu süreçten çok yıpranarak çıkacak rüya sahibi bu süreçten sonra hem maddi hem manevi kayıplara uğrayabilir. Bir diğer yorum da sağlık yorumudur. Rüyada fareden korkan kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekir. Rüya sahibinin yakın bir zamanda sağlığında maalesef problemler olabilir.

Rüyada Fare ile Konuşmak

Rüyada fare ile konuşmak özel hayatınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Hayatınıza birisinin gireceğine ve bu kişinin sürekli insanların kötülüğünü düşünen fesat bir insan olacağının göstergesi olabilir. Eğer ki siz bu insanlardan uzak duramayıp bu insanların arasına girip onlarla dostluk yaparsanız sizler de onlara benzeyebilirsiniz. Yani insanlara sürekli kötülük yapıp hep kötü şeyler düşünen bir insana dönüşebilirsiniz. O yüzden eğer ki rüyada fare ile konuşmuşsanız bundan sonra hayatınıza girecek kişilerin doğru ve dürüst olup olmadığına dikkat etmenizde fayda var diyebiliriz.

Rüyada Fare Saldırması

Rüyada fare saldırması haberiniz olmayan bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu kişi sizi yakından takip ederek sizi alt etmek için zamanını beklemektedir. Dikkatli olmanızda yarar var desek doğru söylemiş oluruz.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada görülen ölü fare geçmişten gelen sinsi bir düşman olarak yorumlanmaktadır. Bu düşmanın rüya sahibine fırsat bulduğu zaman zarar verebileceği şeklinde de uyarılır. Bu sebeple bu rüya uyarıcı bir rüya olmaktadır.Rüyayı gören kişinin tedbirli davranması gerekmektedir.

Rüyada Çok Fare Görmek

Rüyada görülen çok sayıda fare iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bunlardan ilki rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtularak bolluğa ve berekete kavuşacağıdır. Diğer bir yorumlama şekli ise rüyada çok fare görülmesi haram mal ve paradır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada görülen beyaz fare hayra yorulmaz. Rüyada görülen beyaz fare genel olarak kötü bir hayat olarak yorumlanır. Rüyasında beyaz fareyi gören kişinin hayatı sıkıntılarla ve hastalıklarla geçeceği şekilde yorumlanır. Kısacası rüyada beyaz fare görmek uğursuzluk olarak yorumlanır ve rüya sahibinin hayatından bir şey anlamayacağı kadar kötü geçeceği şeklinde belirtilir.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyasında siyah fare gören kişinin hayatını başkalarının sırtından kazanarak geçirdiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bu hayat vazgeçip bir an önce kendi kazandığı para ile hayatına devam etmesi gerektiği belirtilir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada fare görmek duruma göre ve farenin rengine göre değişik yorumlanabilmektedir. Rüyada fare gören kimseler genellikle Medyum Saliha Hoca ile iletişime geçerek yorum yaptırmakta ve duruma göre önlem almaktadır. Rüyada büyük fare görmek çok büyük bolluk ve bereket olacağına işarettir. Fare ne kadar büyükse rızık ve bolluk o kadar çoğalacak manasına gelmektedir.

Rüyada büyük fare görmek aynı zamanda yeni bir iş ve çok yüksek kazançlara yorumlanmaktadır. Eğen bir şirkette çalışıyor ve yöneticilik kariyerlerine tırmanıyorsanız rüyada büyük fare görmek size bir işarettir. Çizginizi bozmadığınız sürece yükseleceksiniz ve tüm engeller kalkacak demektir. Ama bu kimse size engel olmayacak demek değildir. Medyum Saliha Hoca, insanların bir kısmının ise rüyada büyük fare görmek ile ilgili sıkıntılı ve karanlık rüyaları vardır.

Rüyada büyük fare sizi kovalıyor ve siz de ona zarar veriyorsanız bu bir hayrın başınıza bela açacağına ya da rızkınızın yakın zamanda büyük ölçüde bereketini kaybedeceğine işarettir. İnsanlar rüyada büyük fare görmek ile ilgili hocamıza başvurduklarında tüm ayrıntıları anlatmaktadırlar. Bu sayede en küçük ayrıntı bile işe yaramaktadır. Bir rüya hayırlı ya da şer olsun fark etmez. Yalnızca bir yorumcuya anlatmakta fayda vardır.

Rüyada büyük fare görmek ile ilgili Medyum Saliha Hoca duruma göre ya da farenin rengine göre yorum yapabilmekte ve sizin de burçsal karakter analiziniz sonucunda elle tutuluk bir rüya yorumu ortaya çıkmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap