1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Medyum Saliha Hoca bizler için bu yazımızda rüyada gemi görmek konusunda rüya tabirleri yaptı. Birçok kişi medyum Saliha Hanım ile rüyada gemi görmek hususunda rüya tabiri yaptırmak için iletişime geçmektedir. Bu konuda görülen rüyalar olumlu ya da olumsuz olarak çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz yazımızda sizlerle.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek ne anlama gelmektedir? Rüyalar bizler için birçok şey anlatmaktadır. İyi bir rüya tabiri kişiyi ölüm cezasından bile kurtarabilir. Medyum Saliha Hoca bu konuda tarihte bile birçok örmekler olduğuna işaret ediyor. Rüyada gemi görmek de bazı kiler için olumlu bazı kişiler için de olumsuz olarak tabir edilebilir. Medyum Saliha Hoca bir kişinin rüyada gemi görmesi o kişinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağına delalet eder demektedir. Rüyada gemi görmek aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz bir haberin yolda olduğuna da işaret etmektedir. Medyum Saliha Hanım, bir kimse rüyada gemi kamarasında olduğunu görürse hapis tehlikesi ile karşı karşıya olabilir demektedir

Rüyada gemi görmek genç ve bekar kadınlar için zengin bir eşe işaret eder. Medyum Saliha aynı zamanda evli ve genç bir kadının rüyada gemi görmesi eşinin yapacağı bir iş sonucunda çok zengin olacağına yorumlanabilir demektedir. Rüyada gemi görmek her statüden insan için farklı yorumlanabileceği gibi bunu yıldızlarımızın konumları ile de alakası vardır. Rüyada gemi görmek aynı zamanda hasta kişilerin sağlığına kavuşacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Gemi Kazası Görmek

Rüyada gemi görmek ile alakalı rüyalardan birisi de rüyada gemi kazası görmek olarak ifade edilir. Rüyada lüks bir geminin karaya oturduğunu görmek yakın dost ya da akrabalarınızdan birisinin sizin iffetinize dil uzatacağına işaret eder. Rüyada gemi kazası görmek sizin içinizde kurt gibi kemiren bir olayın neticeye ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Medyum Saliha özellikle gençlerin rüyada gemi kazası görmesi yapacakları bir işte büyük başarı sağlayacaklarına delalet eder demektedir. Mal mülk sahibi birisinin rüyada gemi kazası görmek hususunda bilmesi gereken ise bir hata sonucunda ya da düşman bir kimse tarafından malına ve canına gizlice kast edileceği ancak bir yardım eli sayesinde tüm bunları atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Medyum Saliha Hanım özellikle dalgalı bir denizde rüyada gemi kazası görmek kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır der. Rüyada görülen gemi kazaları çok büyük olayları haber veriyor olabilir. Bazı kişilerin sıkıntılarının biteceği ve artık refaha ereceği şeklinde de yorumlanabilir. Medyum Saliha Hoca bu gibi rüyalar özellikle iyi bir rüya tabircisi tarafından tabir edilmelidir diyor. Çünkü rüyada gemi kazası rüya tabirleri içinde hem iyi hem de kötü rüya tabirleri arasında yer almaktadır diyor. Bu durumda yanlış bir yorum kişinin felaketine yol açacak olaylar silsilesini başlatabildiği gibi iyi bir rüya tabiri de başa gelecek kötü olayları baştan savuşturmada çok etkili olabilir.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Medyum Saliha Hanım bir kimse rüyada geminin battığını görmek hakkında rüya tabiri istediğinde bu konunun çok önemli olduğunu dile getiriyor. Rüyada geminin battığını görmek salih bir rüya ise çok hayırlara vesile olacak haberler veriyor olabilir. Medyum Saliha bu konuda İslami rüya tabirleri birçok bilgi vermektedir diyor. Dini rüya tabirleri içinde bir tüccar ya da başka bir deyişle bir iş adamı rüyada geminin battığını görmek hakkında bir rüya görürse endişelenmemelidir. Özellikle malının zekatını veren ve bol hayır sahibi kimseler bu rüyayı gördüklerinde mallarının çoğalacağını bilmelidirler. Birçok iş insanı maalesef ki bu yardım konularına dikkat etmemektedir.

Bu kimseler için de rüyada geminin battığını görmek büyük bir zarara uğramadan önce uyarı mahiyetinde olabilir. Rüyada gemi görmek dünya ve dünya malı şeklinde de yorumlanabilmektedir. Rüyada geminin battığını görmek aynı zamanda zora düşen birisinin çok karlı bir işe girişip büyük karlar elde edeceğine işaret eder demektedir. Rüya tabirleri konusunda herkes söz sahibi olmamalıdır. Bizler bazen güvendiğimiz kişilere rüyalarımız hakkında bilgiler versek de bu aslında doğru bir hareket değildir. Medyum Saliha Hoca özellikle rüya tabirleri ve rüyalarım mahremimiz gibi saklanmalıdır diyerek bizlere uyarılarda bulunmaktadır.

Rüyada Geminin Hızlı Gitmesi

Rüyada gemi görmek hakkında yüzlerce farklı rüya bulunmaktadır. Bunların arasında rüyada geminin hızı gitmesi de rüya tabircileri açısından çok önemlidir. Medyum Saliha Hoca rüyalar konusunda bazen dikkatsiz davrandığımız bu sebepten dolayı da bazen fırsatları elden kaçırdığımıza ve başımıza gelecek belaları çoğalttığımıza da değinmektedir. Rüyada geminin hızlı gitmesi hem olumlu hem de olumsuz şekillerde yorumlanır. Bazı kişiler için rüyada geminin hızlı gitmesi sorumsuz bir hayat yaşandığına, sağlığının ve maddi imkanlarının çok hızlı tükeneceğine işaret etmektedir. Bazı kimseler içim de rüyada geminin hızlı gitmesi gireceği bir işte disiplinli çalışmaları sonucunda çok yüksek mevkilere çok hızlı yükseleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada geminin hızlı gitmesi konusunda medyum Saliha bazı sağlık problemlerinin aşılması durumunda uzun bir ömür yaşanacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Medyum Saliha Hoca rüyada gemi görmek konusunun bazı ince ayrıntıları olduğunu da söylüyor. Rüyada geminin içinde olmak ile rüyada geminin dışında olmak çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya tabirleri konusunda hem İslami rüya tabirleri hem de diğer kaynaklara hâkim olan hocamız önemli olanın rüya tabiri ilmini bir hocadan talim etmiş ve icazetini almış kimseler tarafından yapılması olduğunu her seferinde dile getiriyor. Rüya tabiri ilmi hem bizlerin inanç siteminde hem de diğer inanç sistemlerinde bulunmaktadır. Dolayısıyla da esasında dinle alakalı değildir. Ancak medyum Saliha Hoca rüya tabiri yapan peygamberlerin de olduğunun Kuran tarafından da haber verildiğine dikkatleri çekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap