1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Hacca Gitmek

Rüyada Hacca Gitmek

Medyum Saliha Hoca bazı rüyaların çok hayırlı sonuçları olduğunu ifade ediyor. Rüyada hacca gitmek konusu da bunların arasında yer almaktadır. Medyum Saliha zengin ya da fakir fark etmeksizin rüyada hacca gitmek hakkında görülen bir rüya sizin için ne gibi anlamlar ifade ettiğini yazımızın devamınsa sizler için açıkladı.


Rüyada hacca gitmek hakkında yorum nedir? Rüyalar bizlere olumlu haberleri ya da biz çoğumuzun kaldırmakta zorlanacağı kötü haberleri bildiriyor olabilir. Medyum Saliha Hoca, bizler için çok olumlu haberler barındıran rüyaların başında rüyada hacca gitmek ile alakalı rüyalar gelmektedir diyor. Rüyada hacca gitmek en eski İslami rüya tabirleri ile alakalı kaynaklarda bile çok güzel şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada hacca gitmek zenginlik alameti olarak da ifade edilir. Rüyasında hacca giden bir kişi fakir bile olsa zenginleşeceği ve kendisine hac ibadetinin nasip olacağı anlaşılır.

Medyum Saliha, eğer ki bir gayri Müslim rüyada hacca gitmek gibi bir rüya görürse ona kelime-i şahadet nasip olacak demektedir. Rüyalar bazen aslına bazen tersine bazen de içindeki geçen simgelere güre yorumlanır. Medyum Saliha Hanım bu konunun da rüya tabircileri tarafından anlaşılabileceğini de özellikle belirtiyor. Çünkü bazı rüyalar güzel gibi görünse de aslında kötü olabildiği gibi göründüğünden daha da güzel olabilmektedir. Rüya yorumlama konusunda çok tercih edilen medyum Saliha Hanım rüyada hacca gitmek konusunun ise çok güzel bir rüya olduğuna dair kanaatlerini söylemektedir.

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada hacca gitmek konusunda ele aldığımız rüyalardan birisi de rüyada hacca gitmek için hazırlanmak ile alakalı rüyalardır. Medyum Saliha Hoca bir kişi bu tarz rüyalar görüyorsa ona hac yolu görünmüş demektir diyor. Diğer yandan rüyasında hacca gitmek için hazırlanan kişi malından ve parasından hayır olarak bir kısmını dağıtmalıdır. Rüyada hacca gitmek için hazırlanan kişiler bu rüyaların ardından maddi ve manevi dağıtacakları para ve değerli eşyalar sayesinde hac sevabına kavuşacaklardır. Rüyada hacca gitmek için hazırlanmak tabiri caizse tüm günahlarının affedilmesi için karşısına çıkacak bir şansa da delalet ediyor olabilir. Medyum Saliha Hoca, böyle bir rüya görmek kimseyi özel bir insan yapma diye de eklemektedir.

Zira bir kul eğer ki kalbinde pişmanlıklar ya da içinde çıkmazlar yaşıyorsa yaratıcı tarafından ona ya bir fırsat ya da bir ödül olarak bu rüya gösterilebilir. Rüyada hacca gitmek için hazırlanmak aynı zamanda kulluk için çok güzel bir imtihana tabi olacağına da delalettir. Rüyada hacca gitmek için hazırlandığını gören kişi genç ise ona erken yaşlarda hac nasip olacak demektir. Aynı zamanda rüyada hacca girmek için hazırlık yapmak genç insanlar için evlenmek alameti olarak da görülür. Rüya sahibi bekar bayanlar hayırlı bir erkek ile evleneceklerine, bekar erkekler için de hayırlı bir kadın ile evlenmeye delil olarak bu rüyayı saymaktadırlar.

Rüyada Ailecek Hacca Gitmek

Bir kimse rüyada ailecek hacca gittiğini görürse o kişinin hanesine güneş gibi güzel bir haber doğacak demektedir. Medyum Saliha bu gibi rüyalar yaşlı ve sözü geçen aile büyükleri için evlilik çağına gelmiş evlatlarının ya da torunlarının hayırlı bir eş ile evleneceğine delalet eder demektedir. Rüyada ailecek hacca gitmek aynı zamanda rüya sahibinin ailesine müjdeli bir haber geleceğine bunun büyük ihtimal ile bir bebek olduğuna da delalet edebilmektedir. Medyum Saliha Hanım, bir çok konuda kendisine sürekli danışan insanların da tabiriyle hedefi tam ortasından vuran bir medyumdur. Rüya tabiri ilmi ile de kişiye özel yaptığı yorumlar her durumda hedefi tam vurmaktadır.

Rüyada ailecek hacca gitmek konusu genel manası ile yorumlandığı gibi kişisel olarak da yorumlanmalıdır. Rüyada ailecek hacca gitmek aile üyeleri ölmüş olan kimseler için de hayırlı bir haberdir. Zira onun hayra yönelmesi ailesi için de büyük bir kurtuluş manasına gelmektedir. Medyum Saliha hoca bu konuda rüyalar bizlere çok şeyler anlatmaktadır ancak rüyaların dili ile konuşmak gerekir demektedir. Dini rüya tabirleri rüyada hacca gitmek ile ilgili konulara ilim sahibi olmak ve Kuranı hatim etmek gibi manalar da vermektedir. Burada en önemli konu ise kişinin kendisi ile alakalı konularda verilen nasihatlere uymasıdır.

Rüyada Hacca Gitmek İçin Uğraşmak

Rüyada hacca gitmek için uğraşmak sizin için çok güzel bir rüya olmasının yanında aynı zamanda da uyarıcı rüyalar arasındadır. Medyum Saliha Hanım, insanların bu konuda verilen her nasihati dikkatlice uygulamaları gerekmektedir diye de ekliyor. Rüyada hacca gitmeye çalışmak sizin iç dünyanızda bir karışıklık olduğuna ya da olacağına fakat sizin bunu aşarak tövbe edeceğinize işaret eder demektedir. Medyum Saliha Hoca kendisine bu konuda danışan kimselerin güzel bir geleceğe sahip olacaklarına ancak karşılarına bir takım engeller çıktığına değinmektedir. Rüyada hacca gitmek için uğraşmak ve uyandığında hüzünlü olmak dualarınızın kabul olacağına ve isteklerinizin gerçekleşeceğine delildir. Rüyalar sizler için bir lütuftur. Maddecilin insanın çok özel yeteneklerini ondan sıyırarak koparmaya kalksa da aslında bunu başarması çok güçtür.

Rüyalar insandan koparılamayacak yegâne özelliklerdir. İnsan rüyasında gördüklerini rüya tabiri ilmine sahip kimselere tabir ettirdiklerinde alacakları haberlere itaat ederse kazanan taraf olacaktır. Gördüğünüz rüyalar kötü ya da iyi size rüya yorumcusu anlat demeden anlatmak kötü şans getirebilir. Medyum Saliha Bu sebepten dolayı rüyada hacca gitmek için uğraşmak konusunun da herkese anlatılmaması gerektiğini ifade ediyor. Rüyada hacca gitmek için uğraşmak bunun için mücadele etmek sizin maddi kazanç için uğraş vereceğiniz bir işte bol gelir elde edeceğiniz şeklinde de yorumlanmaktadır. Medyum Saliha Hoca özellikle rüyada kabeye gitmek ya da rüyada peygamberi ziyaret etmek konularının da çok önemli rüyalar olduğunun altını çizmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap