1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek genel olarak oldukça iyi ve güzel bir haber olarak rüya tabircileri tarafından yorumlanmıştır. Rüyanızda kedinizi hamile olarak görmek dünyada birçok mal ve kazanç elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Yine rüyada hamile olduğunu görmek izzet ve namus ile, övgü ve sevinç olarak da yorumlanmıştır. 

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek hakkında detaylar. Rüyada hamile olmak daha çok zenginlik ile eş değer tutulmuştur. Rüyayı gören kadının giriştiği işlerden başarılı olarak çıkacağına, büyük başarılar elde edeceğine, büyük kazançlar elde ederek zenginleşeceğine işaret edilmiştir. Rüya sahibinin edindiği bu başarılar sayesinde de rahat bir hayat yaşayacağı yönünde pek çok yorumda bulunulmuştur. Rüyada hamile olmak evli kadınlar içinse evlat sahibi olmak ile yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu durum sevindirici ve güzel bir haber olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek artacak olan kazanç ile yorumlanmıştır. Hayırlı ve güzel bir rüya olarak tüm rüya tabircilerinden kabul görmektedir. Eğer rüyanızda karnınızın normalde olması gerekenden çok daha büyük ve taşıyamayacak kadar ağır olduğunu gördüyseniz bu durum çok yakın bir zamanda üzerinizdeki yük ve stres gibi durumlardan kurtulacağına ve kısa bir süre içinde de büyük oranda rahatlayacağınıza işaret edilmiştir.

Sorumluluklarını yerine getirmeye, başladığınız işi sonuna kadar devam ettirmeye ve başarıya ulaşmaya işaret edilir. Rüyada hamile olduğunuzu görmekle birlikte rüyada aş ermek, bir şeyi elde etmek için büyük oranda çabalamanız gerekeceği ama eninde sonunda başarıya ulaşacağınıza ve çabalarınızın karşılığını alacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Bebeği Aldırmak İstemek

Rüyada kürtaj yaptırmak istediğinizi görmek, daha çok yapmak istemeseniz bile bir işi yapmak zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir. Bu sorumluluk almaktan kaçınmak ama sırtınıza yüklenen işlerden kaçamayacak olduğunuz anlamına da gelmektedir.

Bu durum kişiye sıkıntı ve rahatsızlık hissi vermektedir. Eğer rüyanızda kendinizi kürtaj olurken ya da kürtaj masasında yatarken görmüş iseniz, bir bel ya da zor bir hastalıktan kurtulacağınız manasına gelmektedir. Bu durum rüya tabircileri arasında aynı zamanda içinizin rahatlaması, üzerinizdeki yükten kurtulma ya da başka birinin sıkıntılarını gidermek konusunda ona yardımcı olacağına dair olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Gebe Kalmak ve Doğurmak

Rüyada gebe olduğunuzu ve doğum yaptığınıgörmek demek, bir işten oldukça fayda göreceğiniz ve ondan her anlamda faydalanacağınız anlamına gelir. Eğer evli iseniz ve rüyanızda kendinizi doğum yaparken gördüyseniz bu sizin bir çocuk sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüya tabircileri doğurulan kız çocuğun ses getirecek bir olaya, müjdeli bir habere yorarken doğurulan erkek çocuk ise yarım kalmış bir işin tekrar ortaya çıkacağına işret edilir. Eğer doğum yaptığınız bebek, ölü bir bebekse bu durum elinize geçecek olan fırsatları iyi bir şekilde değerlendiremeyeceğiniz ve kısmetinizini kaçıracağınız anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Gebe Kalmak

Rüyada gebe kalmak demek sevindirici bir haber almak olarak yorumlanmıştır. Özellikle de rüya sahibinin karnının büyüklüğü de edineceği ya da kazanacağı malların büyüklüğüne işaret olarak kabul edilmiştir. Rüyada hamile kalmak, ardı ardına mutlu haberlerin alınacağı, sevinçli günler yaşanacağının habercisi olarak görülür.

Erkek için Rüyasında Hamile Olmak

Bir erkeğin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi, rüya sahibi için üzüntü ve keder ile daha çok tabir olunmuştur. Özellikle de rüya tabircileri için rüyasında hamile olan erkek, sakladığı gizli bir iş ile meşgul olduğuna, bu gizli işin için yakın bir zamanda ortaya çıkıp sırların etrafa saçılacağından duyulacak olan büyük bir keder ve üzüntüye işaret etmektedir.

Rüyada Erkek Çocuğuna Hamile Olduğunu Görmek

Rüyanızda erkek bir bebek beklediğini, erkek bir bebeğe hamile olduğunuzu görmek aslında tam tersine işaret kabul edilmektedir. Yani bu durum, eşinizin bir kız çocuğu dünyaya getireceğine dair bir tabir ile yorumlanmıştır.

Kısır Bir Kadının Rüyasında Gebe Olduğunu Görmesi

Kısır bir kadının kendisini rüyasında gebe olarak görmesi daha çok onun yanında bulunan ama gerçek niyetini gizleyen kötü kimseler ile tabir olunmaktadır. Bazen de doğa olaylarına işret eder; kuraklık, açlık, kıtlık gibi durumlara delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi kısır olduğu halde, rüyasında doğum yaptığını görürse de bu sıkıntılı durumların yakın zamanda sona ereceğine işaret edilmiştir.

Rüyada İkiz Bebeğe Hamile Olduğu Görmek

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüya sahibinin hayatında heyecanlı bir döneme gireceğine fakat bu heyecanın tatlı bir heyecan olacağına işaret eder. Bu heyecan rüya sahibinin iş hayatı ya da eğitim hayatında duyacağı heyecanların göstergesidir ve bu heyecan neticesinde rüya sahibi başarılı bir kariyer sahibi olacaktır. Bu rüyayı gören kişi erkekse bu kişi büyük bir para kazanacak ve bu parayı doğru kullanması durumunda da ömrü boyunca gelir sıkıntısı yaşamayan bir insan hale gelecektir.

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek bir kadın için evli değilse de kısa bir süre içinde hayatında birisi yoksa birisinin olacağına ve bu kişiyle kısa bir sürede evlilik haberi alacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre de bu rüyayı gören kişinin aile bağlarında herhangi bir sıkıntı varsa bu sorunun kısa bir süre içinde giderilip daha da sağlamlaşacağına rüya sahibinin huzurlu bir aile yaşantısının olacağını müjdelemektedir. Aynı zamanda yeni kurulacak arkadaşlara ve bu arkadaşların doğru kişiler olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Hamile Olduğuna Üzülmek

Rüyada hamile olduğunu görmek ve üzülmek hakkında rüya tabirleri incelendiğinde olumlu ve olumsuz birçok rüya yorumu yapıldığı görülecektir. Özellikle de bana ulaşarak bu durumu üzüntüyle bildiren danışanlarım Medyum Saliha Hanım şimdi ne yapmalıyım şeklinde rüyanın etkisinde kaldıklarını belirtmektedirler. Bu rüya kişiye özel olarak tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Kişinin yıldız haritasına bakıldıktan sonra o kişinin karakteri doğrultusunda ve rüyada görülen ayrıntılara göre rüya tabiri yapılmalıdır. Genel manada ise sizler için iyi manada ne anlama geldiğini açmak istiyorum.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve üzülmek özellikle rüya sahibinin çok büyük bir feraha kavuşacağına işaret edebilir. Haramlardan ve zina dan uzak durması gerektiği konusunda da b-verilen büyük bir işarettir. İnsanlar rüyada hamile olduğunu görmek ve üzülmek ile ilgili olarak çok sayıda rüya yorumu okuyarak kafalarını karıştırmamalıdırlar. Çünkü rüya tabiri bir kişiye yaptırıldığında kalbinize sindiyse rüya  olumlu yada olumsuz olsun tavsiyelere uymak en doğru olandır. Danışanlarımdan bir kısmı yıllar içinde rüyada hamile olduğunu görmek ve üzülmek ile ilgili rüya tabiri konusunda danışmışlar ve onların bu isteklerine şahsım adına en güzel rüya yorumu ve sonuçlarını sunmaktan gurur duymaktayım. Hali hazırda rüyada hamile olduğunu görmek hakkında sıkça rüya gören kimseler için ise bakım yapılması gerekebilir. Çünkü cinler musallat olarak o kişiyi sıkıntıya sokmak adına bu rüyayı göstertiyor olabilirler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap