1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Medyum Saliha Hoca, bazı rüyaların hem iyi hem de kötü manaya gelebildiğini söylemektedir. Rüyada kan görmek de bu tarz rüyalardandır. Rüya tabiri edilirken kimin gördüğüne göre yorum değişmektedir. Rüyada kan ne manaya gelir?  Rüyada kan görmek sizin için iyi mi kötü müdür? Medyum Saliha’nın verdiği tüm cevaplar yazımızın devamında.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek nasıl bir rüyadır? Hayat bizler için en başından beri mucizeler ile doludur. Rüyalar da bu mucizelerden sadece birisidir. Birçok şeyi kalıba sokmaya çalışsak da aslında dünyanın büyülü atmosferi buna izin vermeyecektir. Medyum Saliha Hoca, bizlere birçok önemli hususta yol göstermesinin yanında rüya tabiri hususunda da yardımcımız olmaktadır. Bu açıdan baktığımızda sizlerden gelen birçok rüyayı rüya yorumlama yöntemleri ile sizlere sunmaktadır. Bu yazımızda da rüyada kan görmek hakkında hocamızın rüya tabiri ve yorumlarına danışacağız.

Medyum Saliha Hanım, bir kimse rüyada kan görmek gibi bir husus ile karşılaştığında bunun birçok yorumu olduğunu ifade etmektedir. Rüya sahibi zenginse rüyada kan görmek malların eksileceğine ve yapılan işlerde zarar edileceğine işaret eder demektedir. Bunun yanında rüyada kan görmek fakir kimse için karşısına bir fırsat çıkacağına ve bunu akıllıca kullanırsa çok zengin olacağına işaret eder demektedir. Medyum Saliha, birçok kimsenin rüyada kan görmek hakkında farklı şekillerde rüya gördüğünü ifade ermektedir. Rüyada kan görmek husus bu sebeple de rüyalar içerisinde en çok rüya tabiri yapılabilecekler arasında yer alır.

Rüyada Kan Görmek İslami

Rüya yorumlama sadece dinler bazında olmadığı için rüyanın dili evrenseldir. Ancak rüyada kan görmek İslami bir bakış açısıyla da yorumlanabilir. Medyum Saliha Hoca bu konuda İslami rüya yorumu isteyen kimseler için de İslami rüya tabirleri yapmaktadır. Rüyada kan görmek daha önce e bahsettiğimiz üzere hem iyi hem kötü yorumlara açıktır. Medyum Saliha Hanım, bu yönden bakıldığı zaman ayrıntılarda gizli olanın çıkarılması gerektiğini savunmaktadır. Bazı rüya yorumcuları ayrıntıya girmeseler de bunun sebebi rüyanın hakikatinin kötü olabileceğinden ötürüdür. Medyum Saliha ise rüya tabirleri konusunda tüm gerçekleri söylemekte ve insanları alacakları önlemler hususunda uyarmaktadır. Medyum Saliha Hoca, yoğun şekilde merak edilen rüyada kan görmek İslami açıdan ne manaya gelir sorusuna da cevap vermektedir.

Rüyada kan görmek İslami olarak haram mal olarak tabir edilebilir. Kişi kazancındaki haram malı acilen elinden çıkarmazsa mutlaka başına felaketlerin geleceğine haberci bir rüya olarak yorumlanır. Medyum Saliha Hoca rüyada kan görmek İslami olarak hayırsız arkadaştan gelecek zarara da işaret eder demektedir. Rüyalar iyi bir rüya tabircisi tarafından tabir edildiklerinde mutlaka bizler için anlamlar taşırlar. Medyum Saliha Hoca’da bu sebepten dolayı rüyada kan görmek İslami bakımdan kişiye özel yorumlanmalı ve iyi ya da kötü sonuca göre önlem alınmalıdır demektedir.

Rüyada Kan Aktığını Görmek

Bazen hayatımız bizim istemediğimiz şekillerde bir yöne girerler. Bu sebepten dolayı da rüyalar bizlerin uyarılması vasıtasıyla verilen hediyelerdir. Bizler En iyi medyumlar içinde rüya tabiri ilmine vakıf olanlar ile yada rüya tabircisi olan özel ilim sahipleri ile bu rüyalar hakkında görüş alış verişi yapabiliriz. Medyum Saliha Hoca’da yıllardan beri rüya yorumu konusunda en çok danışılan rüya tabircileri arasında yer alır. Konumuz rüyada kan görmek olduğu için bu konu ile ilgili görülen farklı rüyaları incelemekteyiz. Rüyada kan aktığını görmek de rüyada kan görmek ile alakalı rüyalar arasındadır. Medyum Saliha Hanım, uzun zamandır bu tarz rüya tabirleri yapmanın verdiği tecrübe ile genel olarak bu rüya hakkında şunları söylemektedir.

Rüyada kan aktığını görmek malınızdaki haram paranın siz isteseniz de istemeseniz de çıkacağına delalet eder. Rüyada kan aktığını görmek aynı zamanda bir yakınınızın size büyük zararı dokunacağına ve sizin bu konuda büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza delalet eder demektedir. Aynı zamanda rüyada kan aktığını görmek, rüşvet ve yolsuzluğa da işaret etmektedir. Genel manası ile rüya yorumu yapıldığında rüyada kan aktığını görmek sizin büyük kayıplar yaşayacağınıza işaret etse de size düşen görevler vardır. Medyum Saliha, bu tarz bir rüya tabiri sonunda rüya gören kimselerin güçlü olmasını ve yapılması gerekenler için kendisine danışılmasını istemektedir.

Rüyada Başkasının Üzerinde Kan Görmek

Medyum Saliha Hanım, işlediğimiz bazı günahların bize rüyada farklı şekillerde gösterilebileceğini de belirtmektedir. Rüyada başkasının üzerinde kan görmek de buna işarettir. Bazen rüyada başkasının üzerinde kan görmek bizim büyük bir günah işlediğimize delalet olarak karşımıza çıkabilir. Bunun yanında bu rüya başka bir yönden bakıldığında da iftiraya uğramaya ya da iftira atmaya da delalet eder. Medyum Saliha Hoca sizlerin birtakım kişiler ya da kötü arkadaş yüzünden birisine iftira atabileceğinize bu sebeple de çok pişman olacağınıza işaret etmektedir. Fakat rüya tabirleri kişiye özel yapıldığı zaman bu genel yorumların hükmü ortadan kalkacaktır.

Kişiye özel rüya tabiri yapıldığında sizin işleriniz ile alakalı ve sağlıksal sorunlarınızla alakalı bile olabilecek bu rüya daha detaylı incelenebilir. Medyum Saliha Hanım, bir kimse rüyada başkasının üzerinde kan görmek gibi bir rüya görürse muhakkak ki fukara ve kendinden aşağıda olan kimselere yardım etmelidir der. Rüyada kan görmek başlığı altında incelenecek yüzlerce rüya bulunmaktadır. Rüya tabirleri açısından her biri farklı anlamlar içerse de Medyum Saliha Hoca, sizler için bunları ayrı ayrı anlamlandırmakta ve size yol göstermektedir. Rüyada başkasının üzerinde kan görmek de bu şekilde incelenmektedir. Medyum Saliha Hoca bu konuda sizlere bol bol sadaka vermek ve fakir öğrencilere yardım etmeyi tavsiye etmektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap