Rüyada Kavga Etmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kavga Etmek

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek tokat atmak tekme atıp sürtüşmek o kişiye destek olacağınız anlamına gelir. Rüyada bir kişiden dayak veya sopa yediğinizi görmek sizin o kişiden destek almanız anlamını taşır.

Rüyada kavga etmek şeklinde görülen şeylerin olumsuz veya kötü bir yanı yoktur. Rüyada sözle kavga ettiğiniz yada tartıştığınız kişiyle olumlu ve güzel şeyler yaşayacağınıza ve aynı zamanda onunla beraber iyi işler yapmaya da yorumlanır. Gerçek hayatta da kavga ettiğimiz zaman kendimizi gergin ve öfkeli hissettiğimiz gibi bu durum aynen aynı duyguyu yaşamamıza sebep olur. Rüyada kavga etmek ayrıca güzel işler yapmaya, yeni bir iş kurmaya ya da sermaye arttırma anlamını da taşır.

Rüyada kavga eden kişi güzel ve mutlu bir hayat yaşar sıkıntılarından kurtulur. Rüyada akraba ile kavga etmek akrabalarınız tarafından konuşulduğunuzun delaletidir. Rüyada arkadaş ile kavga etmek ise o kişiyle iyi anlaşıp güzel işler yapacağınız anlamına gelir.rüyada kavga etmek ayrıca kişinin zor bir dönem geçirdiğini ve bu zorlu günleri tek başına atlatacağı anlamında da yorumlanır. Rüyadaki kimse kavga edip ağlıyorsa çok mutlu olacağı gibi ömrü boyunca sağlıklı ve sıhhatli bir yaşam sürer. Kavga etmek rüyada her zaman güzel ve olumlu anlam taşır.

Rüyada Kavga Etmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada kavga etmek nasıl yorumlanır derseniz bu yazımızda onunla ilgili bahsedeceğiz. Rüyada kavga etmek alimler ve rüya tabircileri tarafından genellikle güzel ve olumlu yorumlanmıştır. Rüyada kavga eden kişi mutlu olur çevresindekilerle güzel geçinir ve de kariyerinde yükselir. Rüyada kavga edip kavga ettiğiniz kişinin bir yerinin kanadığını görüyorsanız bu rüya olumlu veya olumsuz anlam taşımaz.

Çünkü rüyada görülen kan o rüyayı geçersiz kılar ve o rüya çıkmaz diye de yorumlanır. Rüyada kavga etmek çok hayalleriniz olduğu anlamına gelir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba sarf ettiğinizi ifade eder. Bazende rüyada kavga etmek o kişiye kin besleyip aranızda münakaşaya girmenize delalet eder. Kavga etmek rüyada geçmişte kalan bir arkadaşınızla tekrar görüşeceğiniz şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Aileden Biri ile Kavga Etmek

Rüyada aileden biri ile kavga etmek ailenizden çok beklentili olduğunuz anlamına gelir. Rüya sahibinin ayrıca ailede çok sayılıp sözünün dinlediği şeklendi de yorumlanır. Rüya sahibi kardeşlerinden yahut abisiyle veya ablasıyla kavga ettiğini görüyorsa kardeşleriyle iyi geçineceğine ve onlardan daha zengin olacağına delalet eder. Rüyada kavga eden bazende zorlu dönemlerde ailesinin desteğiyle bu zorlu günleri geride bırakacağı anlamı şeklinde de ifade edilir. Rüyada annesi veya babasıyla kavga eden kişi annesinin ve babasının çok desteğini alır. Ayrıca rüyada aileden biri ile kavga etmek anne ve babasından maddi ve manevi yarar görür hayallerini gerçekleştirir.

Rüyada Sevgilisi ile Kavga Etmek

Rüyada sevgilisi ile kavga etmek, kişinin onunla hayalleri olup evlenmek istediği anlamına gelir. Rüyada sevgilisi ile kavga eden kimse o kişiye güzel geçinir mutlu olur ve de ona desteği olur. Rüya sahibi ayrıca sevgili ile sorunlarını halledeceğine  ve güzel günler göreceği anlamına gelir. Rüya sahibi her kimse sevgilisinin ailesi ile tanışıp çok sevileceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin zengin olabileceğine iş hayatında yükselmesine ve sermayesini arttırabileceği şeklinde de ifade edilir ama şunu unutmamalıyız ki rüyalarla amel olunmaz.

Rüyada Başkasının Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada başkasının kavga ettiğini görmek. genellikle hayra yorulmaz. Bu kişinin maddi anlamda kayba uğrayacağına , sıkıntılı günler geçireceğine ve çevresindekiler tarafından kıskanıldığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer erkekse; dini bütün biri ile evlenmeye terbiyeli bir kadın ile yuva kuracağı anlamına gelir. Rüyayı gören şayet kadın ise;evleneceğine evli ise çocuğu olabileceğine delalet eder. Rüyada kavga eden kimseleri görmek o kişilerle dost olacağına ve de o kişilerle bir yolculuğa çıkacağı anlamına da gelir. Rüya sahibi tüccar ise sermayesini arttıracağına, işini büyüteceğine ve işinde zengin olup gerçekleştirmek istediği hayalleri gerçekleştireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tanımadığı Kimse ile Kavga Etmek

Rüyada tanımadığı kimse ile kavga etmek, sıkıntılı bir dönemden geçtiğine ve sıkıntılı günlerinin tez zamanda atlatacağına delalettir. Rüyada kavga eden kimse uzun bir tatile çıkar ayrıca dert ve elemlerinden kurtulur.

Rüyada Silahlı Kavga Etmek

Rüyasında elinde silahıyla kavgaya karıştığını gören kişinin beklediği gibi şer bir rüya değildir bu. Bu rüyayı gören kişi aksine hayırlı bir işe vesile olacaktır. Bunun için çöpçatanlık yapmaya şimdiden kendini hazırlamasının da vakti geldiğine işaret eden sevenlerin kavuşmasında aracılık edecek kişi olmaya yorulan bir rüya olarak karşımıza çıkar.

Rüyada Ağız Kavgası Etmek

Rüyada komşusuyla veya tanımadığı birileriyle ağız dalışına girmek yani rüyada ağız kavgasına tutuşmak rüyayı gören kişinin şu sıralarda çevresiyle çatışmalar yaşayacağına işaret kabul edilir. Bu yönüyle rüyayı gören kişiyi sürekli terslikler ardı ardına bekliyor demektir. Bu da rüya sahibinin moralini düzeltmeyecek günler demektir.

Rüyada Sözlü Kavga Etmek

Rüyamızda ne göreceğimize biz karar veremeyiz. Takdir ne ise onu görürüz ve Medyum Saliha Hoca gibi rüya tabircisi olan kişiler de durumun aslına göre rüya tabiri yaparlar. En çok merak edilen ve uyandığımızda bizi rahatsız eden rüyalardan birisi rüyada kavga etmektir. Rüyalarda gördüklerimizde tıpkı normal hayattaymış gibi hissedildiği için bu bizde bir takım korku ve endişe hatta asabiyet doğurabilmektedir. Rüyada sözlü kavga etmek, birçok rüya tabircisine ve Medyum Saliha Hanım’ a göre genel manası itibariyle farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada sözlü kavga etmek konusuna ve kavga ettiğimiz kişiye göre değişik manalar almaktadır. Medyum Saliha Hanım, eğer ki rüyada sözlü kavga etmek gibi durumlar yaşadıysanız burada kavganın sebebine bakılmasını tavsiye eder. Kavga dünyalık bir mesele için ise bu kavganın kazananı rüyada yenilen kişidir.

Fakat rüyada maneviyat ile ilgili melseler varsa bu konuda rüyada sözlü kavga etmek ise isyan eden kişinin zararına sizin yararınıza olacaktır. Rüyada kavga etmek yüzlerce yoruma muhtaç olabilir. Burada kişinin kiminle, kaç yaşında birisiyle rüyada sözlü kavga etmek durumuna düştüğü sorgulanmalıdır. Hatta karşınızdaki kişinin cinsiyeti ve kişisel özellikleri bile akılda kaldıysa önemlidir. Medyum Saliha Hoca, insanların rüyada sözlü kavga etmek hususunda endişe duymamalarını tavsiye ediyor. Bu gibi rüyalar iyi bir rüya tabircisi tarafından yorumlandığı takdirde alacağınız önlemler sizin zarar görmenizi önlediği gibi, kazanacağınız faydaları da arttırmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap