1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kaybolmak

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolmak ya da rüyada kaybolduğunu görmek, hayat çizgisinin, kaderinin değişmesi olarak yorumlanmıştır. Bazen de bazı rüya tabircileri tarafından rüyada kaybolduğunu görmek, nasibindeki azalmaya, noksanlığa delalet edilmektedir.

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolmak veya rüyada kaybolduğunu gören kişi, kendini olayların akışına fazla kaptırmış anlamına gelmektedir. Kişinin bu durumdan çıkması, bıkkınlık sürecini aşıp kurtulması gerektiğine işaret edilir. Rüya sahibinin hayatının değişeceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir şeyinin kaybolduğunu görmek ise o yerde rüya sahibinin adının unutulacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek rüya tabircileri arasında hoş karşılanmayan hatta hayra yorulmayan bir rüya olarak tabir edilmektedir. Rüyada yolunu kaybeden kişi, gerekte de hak yolundan ayrılmış, dini emir ve yasaklara uymayan, din dışındaki hurafe ve batıl inançlara sarılmış kimse anlamına gelmektedir. Rüyada kaybolduğunu, yolunu kaybettiğini gören kişi aslında ruhsal olarak bir çöküntü yaşıyor demektir. Sağlıklı düşünemediği için de doğru kararlar veremez olmuştur. Bu yüzden rüyasında yolunu kaybettiğini gören kişi bir karar vermeden önce başkasına danışmalı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Bir kişi kendisini rüyada ormanda kaybolmuş olarak gömüşse kişinin ruhsal olarak yolunu kaybettiği anlamına gelmektedir. Hayatını dengede tutamadığının işareti olan bu tip rüyalar rüya sahibinin daha sağlıklı düşünebilmesi, silkelenip kendine gelebilmesi için uyarı niteliğindedir. Çünkü rüya sahibi huzursuz ve mutsuz bir bunalım içinde iken sağlıklı kararlar alamaz, sözlerini yerine getirmekte zorlanır hatta unutur. Bu durumda bir bilene danışmalı gerekirse yardım almalıdır. Yoksa kişinin hayat çizgisinde de bazı kaymaların görülebileceğine işaret edilmiştir. Rüyada ormanda kaybolmak aynı zamanda rüya sahibinin inzivaya çekilmek istediği ve bu sebeple de uzun bir yolculuğa çıkacağına da bazı rüya tabircileri işaret etmiştir. Bunalan rüya sahibinin rahatlamak için bir süre dinlenmeye, kafasını dağıtmaya ve kendi iç dünyası ile baş başa kalmaya ihtiyacı vardır. Böylece hayat çizgisinin üzerinde doğru bir şekilde, güçlü adımlarla ilerleyebilmesi ve hayatını yeniden şekillendirebilmesi için bu süreye ihtiyaç duyduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Yolda Kaybolmak

Rüyada asfalt bir yolda kaybolduğunu görmek, kariyer anlamında ciddi kayıplara uğrayacağına işarettir. Özellikle kariyerinde hızla ilerleyen kişilerin asfalt bir ol üzerinde kaybolduklarını görmek, rüya sahibinin yanlış kişilere güven duymaktan ötürü iş hayatında olumsuz gelişmeler yaşanacağına, kariyerinde hızlı bir düşüşe geçeceğine işaret kabul edilmiştir. Aynı zamanda doğru bildiği bazı konularda yanılgılar yaşayacaklarını, yanlış kişilerle etkileşim içinde olacaklarına, dostlarına karşı boş yere gücenmelerin yaşanacağına da delalet edilmiş bir rüyadır. Toprak bir yol üzerinde ya da patika bir yolda yürürken yolunu kaybetmek ise günaha yakın olmakla tabir olunmuştur. Özellikle de anne babayı umursamama, aile ilişkilerine önem vermemeye yorumlanmıştır. Dini açıdan yolun kaybetmek ise manevi huzur ve hayır, hasenat işlerinden uzaklaştığının bir uyarısı olarak tabir edilmiştir. Doğru yolu bulamamak, maneviyatın zarar görmesi ile eş kabul edilmiştir.

Rüyada Kaybolup Ağlamak

Rüyada kaybolup ağlamak, ders çıkarılacak bir durum yaşamak ve sonunda ise olaydaki hataların görünüp ders çıkarılacağı anlamına gelir. Yapılan bir yanlıştan kısa süre içinde dönüleceğine delalet eder. Rüya sahibinin burnuna dikine gitmemesi, eğer bu duruma devam ederse yanlışlarına, ona pahalıya patlayacağına ve oldukça pişman olacağına dair yorum getirilmiştir. Bazen de rüyada kaybolup ağlamak iş konusunda aileyi mahcup etmek, bundan dolayı da büyük bir pişmanlık yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaybolmuş Bir Çocuk Bulmak

Rüyada kaybolmuş bir çocuk bulmak hayırlı ve güzel rüyalardan biri olarak kabul edilir. Bu rüya, hayır işleyecek olmanın müjdesini veren bir rüyadır. Bazen bir çocuk evlat edinmekle bazen de okumakta maddi açıdan zorlanan bir çocuğun okunmasında yardımcı olunacağına işaret edilir. Böyle bir rüya görenin vicdanen sorgulanacağı günlerin geleceğine de işret eden rüyada kaybolmuş bir çocuk bulmak, aynı zamanda hayatın her anını şükür ve zikir ile geçiren kişi ile de tabir olunmaktadır. Aynı zamanda iyilik ve hasenat işlemeye devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kaybolmuş Eşya Bulmak

Rüyada kaybolmuş eşya bulmak, kişinin hakkı olan parayı alacağına işaret edilir. Özellikle de rüya sahibinin elinden zorla alınan, gasp edilen eşya ya da paranın ona kısa zaman içinde geri döneceğine yorulur.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Rüyada denizde kaybolmak sizin için uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin bazı konularda şanslı olduğunu fakat bu şansa layık hareketler sergilemediği anlamına gelebilir. Kişi sahip olduğu şeylerin sıradan olduğunu düşünse dahi bu tarz şeylere şükretmesi gerekmektedir.

Ayrıca rüya sahibinin bu sıralar bir sağlık sorunuyla karşı karşıya gelebileceğini de sinyalini verebilir. Bunun sebebi de kişinin beslenmesi dikkat etmeyip sağlığına zarar verecek şekilde bazı besinleri tükettiğini söyleyebiliriz.

Bazı yorumlara göre de rüya sahibinin iş yerinde onu sevmeyen insanların bulunduğuna da işaret eder. Kişi bu insanların farkında değildir ve onlara gereğinden fazla güvenmektedir. Fakat bu insanlar rüya sahibini sevmediği gibi en ufak bir hatasından bile yararlanmaya çalışan insanlardır.

Bu insanlar ayrıca rüya sahibinin sürekli başarısız olması için gizliden gizliye çaba gösterirler. Rüya sahibinin işinde başarılı olması durumunda da bunun tesadüfi bir başarı olduğu konusunda algı yaratabilirler. Bu yüzden rüya sahibi özellikle iş çevresine dikkat etmeli samimi olmadığını düşündüğü kişilerle arasına mesafe koymalıdır.

Rüyada Kaybolmak ve Bulunmak

Medyum Saliha Hoca, sizlere değişik ve garip gelen hatta çoğu zamanda korkmanıza sebep olan rüyaların aslında çok iyi haberlere vesile olduğunu söylemekte. Örneğin rüyada kaybolmak ve bulunmak çoğu zaman korkutucu ve ürpertici olabilmektedir. İnsanlar rüyada kaybolmak ve bulunmak ile ilgili olumsuz bir yığın düşünceye de sahip olabilirler.

Oysa ki rüyada kaybolmak ve bulunmak birçok kapıların size açılacağına ve oluk oluk nimetlerin size doğru akacağına delil olabilir. Medyum Saliha Hoca, bir insanın rüyada kaybolmak ve bulunmak ile ilgili bir durum yaşadığında uyanır uyanmaz rüyasını not etmesinin önemine vurgu yapmaktadır. Bu rüya hayırlı bir rüyadır.

Bazen de küçük ayrıntılar rüyanın manasını değiştirmektedir. Bu sebeple kötü bir durum olup olmadığı kişiye göre yapılan rüya yorumları ile anlaşılabilir. Medyum Saliha Hanım, uzun yıllar boyunca rüya yorumlama tekniklerini kullanmış ve çok kişinin gereken önlemleri almasına ya da başına gelecek olan hayırlı bir işe önceden hazır olmasına yardımcı olmuştur. Rüyada kaybolmak ve bulunmak da bazı önemli kriter ve nüans noktaları yoksa hayırlara vesile olacak bir işi ve bol hazancı da temsil etmektedir.

Rüyada kaybolmak ve bulunmak uzun soluklu bir iş yaşantısında çok büyük karlar elde edileceğine de delalet etmektedir. Medyum Saliha Hoca, en iyi rüya yorumu için tüm taşların yerine oturtulması gerektiğini ve bir rüya da belli merhaleler olduğunu da sözlerine eklemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap