1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kedi Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek manası nedir? Rüyalarında kedi görmek özgür ruhu, altı hissin kuvvetini, şifalanmayı, duyguların dışa vurumunu, yeniden dünyaya gelmeyi ve yaratıcı kişiliğin sembolleridir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek şu manaya geliyor. Rüyalarında sık sık kedi gören insanlar için maceraperest olurlar demek yanlış olmaz. Rüyalarında kara kedi gören insanlara genellikle olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kara kedi görmek aslında sanıldığı gibi korkunç bir durum değildir. Kedi hangi renk olursa olsun, rüyada ya da gerçekte fiziksel ortamdaki negatif enerjiyi emen, huzur getiren hayvan olarak bilinmektedir. Kaktüslerin radyasyonu emdiği gibi kediler de etraflarındaki negatif elektriği kendilerine çekerler ve ortamı nötr hale getirirler. Kendi başına buyruk olduğu için sevilmeyen kediler aslında özgür ruha sahiptirler. Bu yüzden kimsenin boyunduruğu altına kalmak istemezler. Kuvvetli altıncı hisleriyle olayların gelişeceği şekli tahmin edip ona göre yollarını çizerler. Rüyada kedi görmek insanların da bu altıncı hisse sahip olduğu ya da olacağına işarettir.

Kedi ve Özgür Ruhlar

Rüyada kedi görmek bu yüzden oldukça olumlu bir simgedir. Özgür olmayan ruhların özgür kalacağına, altıncı hissi kuvvetli olmayanların bir şekilde hissetmeye başlayacağına delalettir. Kedileri pek sevmeyen insanlar için ise rüyada kedi görmek kadar negatif bir durum yoktur. Fakat bilinçaltı gerçeğiyle yüzleştiklerinde aslında kedileri rüyalarda görmekten o kadar da korkmadıklarının farkına varacaklardır.

Rüyada Kedi Anlamı

Dişiliği sembolize eden kedi, rüyada kedi görmek olarak değerlendirildiği zaman kadının doğurganlığına işaret eder. Rüyayı gören kadın ise yakında bir bebek bekleyebilir, çevresinden böyle bir haber alabilir. Eğer rüyayı gören erkek ise, eşinin hamile olduğunu öğrenecektir. Çevrenizde bebek bekleyen kimse yok ise, rüyada kedi görmek başka anlamlara da yorumlanabilmektedir. Eğer gördüğünüz kedi yaralı ve muhtaç durumdaysa kendi yansımanızı kedide görüyorsunuz demektir. Rüyanızda veterinere götürdüğünüz kedide sizin kendi yaralarınızı kendiniz saracağına işaret eder.

Rüyada Görülen Kediler

Rüyada görülen beyaz kediler, bir koruyucu melek tarafından korunduğunuzu simgelemektedir. Sizin farkında olmadığınız biri tarafından korunuyor olduğunuz belirtilmiştir. İş hayatınızda hiçbir şey yolunda gitmiyorsa rüyada kedi görmek yapabileceğiniz en güzel iş olabilir. Rüyanızda gördüğünüz beyaz kediler, hem aile içi mutluluğa hem de iş yerinde işlerin düzgün gideceğine işaret eder. Rüyalarda görülen sarı kedilerin nerede görüldüğüne göre yorumlamalar farklılaşabilir. Eğer evinizde sarı kedi görüyorsanız dünyalar güzeli bir eşe ve yüzünüzde güller açtıracak bir haberi sembol etmektedir. İkili ilişkilerde sıcaklığın ve samimiyetin artacağını anlatır. Rüyada yavru kedi görenler, hamile bir kadının ya da bir dostun size ihtiyacı olduğunu anlatır. Sevdiklerinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Sizlere ihtiyacı olabilir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyalarında kedi sevdiği gören insanlar merhametli insanlardır. Çok kazançlı çıkacağı iş tekliflerinin gelecek günlerde karşısına çıkacağına işaret etmektedir. Kedi gelip size sürtünüyor ise rüyayı gören kişinin fazla iyi niyetli olduğuna eğer dikkat etmezse kendisinin yıpranacağına karşı bir uyarı niteliğindedir. Rüyada kedi görmek pek çok farklı anlama gelirken, kedi sevmek de pek çok farklı anlama gelmektedir. Kişi normal hayatında kedileri seviyorsa çok yakın bir arkadaş kazanacağına, eğer sevmiyorsa çıkarları için başkalarına yalakalık yaptığı için içten içe rahatsız olduğuna işaret eder. Pek çok farklı rüya yorumlarım için siz de 7/24 beni arayabilir, danışabilirsiniz.

Kaynak: rüya tabirleri

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yazınızı okuyunca kısa bir zaman önce gördüğüm rüyamı hatırladım. Eski yer yataklarında yatıyoruz. Sabah kalkıyorum ve bacaklarımın arasında bir sıcaklık var. Bir bakıyorum kedi doğum yapmış. O esnada da uyanıyorum. Bu ne demektir hocam?