1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kına Görmek

Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek neye işaret eder? Rüyada toz kına görmek ne anlam taşır? Rüyada kına yakmak neyin habercisidir? Medyum Saliha Hoca ile tüm bu soruları yanıtlamaya çalıştık. Kişiye özel rüya tabirleri konusunda uzman olan Medyum Saliha sizler için rüyada kına ile ilgili bilinmeyenleri cevapladı. Devamı yazımızda sizleri bekliyor.

Rüyada kına görmek nasıl bir işaret? Rüyada görülen nesneler ve eşyalar hakkında medyum Saliha hocamız sıkça yorumlamalar yapmaktadır. Zira rüyada kına görmek de buna benzer bir durumdur. Kına çok eski bir maddedir ve dünyanın her yerinde her kabilesinde kına benzeri maddeler kullanılmaktadır. Kına süs ve ziynet gibi manalar taşır. Rüyada kına görmek özellikle kadınlar için çok özel manalar taşımaktadır. Medyum Saliha Hanım bu rüyayı gören kadınlar yakın zamanda ziynet sahibi olabilir demektedir. Rüyada kına görmek hakkında erkekler için de olumlu yorumlar olumlu rüya tabirleri yapılması mümkündür.

Rüyada kına görmek erkekler için servet demektir. Kız çocuğu sahibi olmaya da delalet eder. Güzellik ve feraha kavuşmaya da işaret eder. Hocamız bir kişi rüyada kına görmek hakkında sual sorduğunda ona özel yöntemler ile rüya tabiri yapmaktadır. Rüyada kına görmek çok güzel gelişmelerin yaşanacağına ve beklenen bazı haberlerin yakın zamanda geleceğine de işaret eder demektedir. Rüyada kına görmek özel bir durumdur. Bunun ile ilgili rüya tabiri kitapları da olabildiğince bilgi verse de mecburen yüzeysel geçmek zorunda kalmaktadır.

Rüyada Başkasında Kına Görmek

Rüyada görülen kına hakkında yaptığımız rüya yorumlarına rüyada başkasının elinde kına görmek ile devam ediyoruz. Medyum Saliha Hoca bu rüyayı gören kişilerin müjdeli bir haber alacağına değinmektedir. Çocuk isteyen birisi rüyada başkasının elinde kına görürse hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir. Tabi ki rüyada başkasının elinde kına görmek hakkında olumsuz rüya tabirleri de bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu rüyayı gören kişinin kimsenin aklına uyup başkası hakkında dedikodu yapmamasını tavsiye eder. Yoksa rüya tabircileri de bu konuda hem fikirdir ki o iftiralar atan kişiye misliyle zarar verir. Rüyada başkasının elinde kına görmek bu kınanın rengi ve şekline göre de değişir. Eğer süslü bir kına ise ihtişam ve zenginliğin başkası eli ile ona sunulacağı manasını taşır. Medyum Saliha, özellikle genç kızlar rüyada başkasını elinde kına görürse yakın bir arkadaşlarının düğünü olacağını bilmelidir der. Rüyalarımızın gizemli alemi aslında çok fazla bilgiler verir. Bunları anlamak ise oldukça ilim isteyen bir konudur. Bir çok kişinin hatası ise önlerine gelenlere bu rüyayı anlatıp yorum istemeleridir. Yanlış yorum kaçırılacak fırsatlar ve başa gelecek belalara karşı hazırlıksız olmak demektir. Bu sebeple de rüyada başkasının elinde kına görmek ya da başka rüyalar ile ilgili en iyi rüya tabircisine bilgi vermek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Rüyada Yeşil Kına Görmek

Medyum Saliha Hanım rüyada kına görmek meselesiyle alakalı bir diğer rüyanın da rüyada yeşil kına görmek olduğunu bildiriyor. Bu rüya hakkında gerek İslami rüya tabirleri gerekse de bir çok rüya tabircisi ortak görüşler bildirmişlerdir. Servet, mal ve para gibi zenginlik belirtilerini taşıyan bu rüya herkese nasip olacak rüyalardan değildir. Medyum Saliha Hoca rüyada yeşil kına görmek bazı kişiler için dini anlamlar da taşımaktadır diye ekliyor. Bu tip bir rüya görmek kişinin umre ziyareti yapacağına işaret eder. Diğer yandan rüyada yeşil kına görmek sık olarak tekrarlanıyorsa hac ibadeti nasip olacak demektir. Rüyada yeşil kına hakkında sayısız bilgi olsa da her zaman dediğimiz gibi asıl yorum kişinin kendisine yapılacak yorumdur. Medyum Saliha özellikle rüyada yeşil kına görmek hususunda rüya tabiri yapıldığında kişinin içine sinen tabir o rüyanın doğruluğunu kanıtlar demektedir. Rüya tabiri yapmak bir şifreyi çözmek gibidir. Bazı kendini beğenmiş halkın hoca lakabı taktığı kimseler maalesef ki insanları kırıcı şekilde baştan savma rüya tabirleri yapmaktadır. Hatta bir çoğu salih rüya olan rüyalar hakkında bile türlü hakaretler yapmaktadırlar. Rüyada yeşil kına görmek konusu olsun ya da diğer rüya tabirleri olsun iyi bir rüya tabircisi tarafından yorumlanmalıdır. Aksi takdirde işinin ehli olmayan kişilerin yaptığı rüya tabirleri sizi yanlış yönlendirerek felaketlere kapı aralayacaktır.

Rüyada Kuru Kına Görmek

Rüyada ne anlatıldığını anlamak için icazet çok önemlidir. Çünkü her zaman her şey aynı manaya gelmeyebilir. Bunun sırrına vakıf olmak için de rüya ilmine vakıf olmak gerekir. Medyum Saliha Hoca bu sebepten dolayı da birçok kimsenin kendisini tercih ettiği rüya tabircileri içinde yer alır. İnsanlara uzun yıllardır hizmet eden hocamız bu yazımızda da rüyada kuru kına görmek hakkında rüya tabiri yapacaktır. Rüyada kına görmek konusunun ne kadar ayrıntıları olduğu ortadadır. Çünkü kimi rüyada siyah kına görür, kimsisi rüyada hint kınası görür kimsi de rüyada kuru kına görür. Bunların her birisi değişik anlamları olan hatta kişiye özel yapıldığında daha da ince detaylara erişilebilen rüyalardır. Medyum Saliha bu sebepten dolayı da genel manada rüya tabiri yaparken ayrıntılar konusunda da sizleri uyarmayı ihmal etmemektedir. Rüyada kuru kına görmek dua manasına gelir. Hayırlı dua almak ve bu sebeple hayatınızın çok iyi olması manasını taşır. Diğer yandan da bazı kişiler için rüyada kuru kına görmek uzun zamandır berbat süren hayatın çok iyiye gideceğine delalet eder. Medyum Saliha Hoca rüyada kuru kına görmek maddi açıdan rahatlanacağını ancak akıllı şekilde hareket edilmesi gerektiğini öğütlemektedir. Genel manası ile rüya tabircileri tarafından iyi şekilde tabir edilen rüyada kuru kına görmek hakkında olumlu ya da olumsuz tabirleri öğrenmek için Medyum Saliha ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap