İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Koyun
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Koyun

Rüyada koyun görmek şudur: Yıllardan beri sizlerin dertlerine şifa, sorunlarınıza derman olmak için bakılar yapmaktayım. İlim yaptığım ve çalışmalarım arasında görmüş olduğunuz sizleri etkileyen rüyalarınızı aydınlatmak ve neler yaşayacağınızı veya nelerle mücadele ettiğinizi de açıklamak vardır.

Rüyada Koyun

Rüyada koyun görmek için bir tabir yapacak olursam İslami rüyalar arasında bulunan bu rüya ruhani bir rüyadır. Rüyanın genel anlamı evlat, hak, kazanç ve namusla ilgili kavramlardan bahseder. Rüyayı nasıl gördüğünüze ve cinsiyetinize göre rüyada koyun görmek tabirleri değişiklik gösterir. Olumlu rüya olmasına rağmen rüyada ölü koyun görmek güzel ve muteber değildir.

Koyun Görmenin Manası

Rüyanızda gördüğünüz koyun sizin evladınıza işarettir. Evladı olmayanlar için ise namusuna dokunan bir olayı ifade eder. Rüyanızda beyaz bir koyun gördünüz ve yüzünü bir yakınınıza benzetmeniz durumunda size bu yakınınızdan bir iyilik gelecektir. Bu iyilik bazen bir para iyiliği bazen ise bir işte bu kişinin aracı olacağıdır. Rüya makbul bir rüyadır ve rüyada koyun görmek rüya sahibi için bir müjdeli haberdir. Evladı olan bir kişi rüyasında koyun gördüyse, evladı için bir dileği vardır ve bu rüya evladına yönelik dilekleriyle ilgilidir. Rüyasında siyah koyun gören bu rüyayı hayra yormalıdır. Beyaz koyun gören ise evladı için yardım isteyecektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyasında koyun kesen, olmayacak bir isteğin sürekli peşinde koşan kişidir. Bu dileğinin olmayacağından emindir ancak olmasını sağlamak için her yolu dener. Ruhen sıkıntılı olan kişiler bu rüyayı görür. Rüyasında koyun kestiğini gören bir kişinin bu rüyayı kimseye anlatmadan bir fakire sadaka vermesi ve verdiği bu sadakayı bu rüyaya adaması gerekir.

Rüyada Koyun Sürüsü

Rüyada görülen koyunun çokluğunu olumlu yorumlamaktayım. Rüyada koyun sürüsü görmek büyük kısmet geleceği manasına gelir. Koyunların temizliği gelecek olan kısmetin iyiliğine, koyunların pis oluşu kısmeti engelleyen bahaneler olacağı anlamına gelir, rüyada koyun görmek iyi ve yaşantınıza hoşluk katacak olaylara işarettir. Rüya sahibinin helal yolla büyük kazançlar sağlayacağı ve yaşamında büyük değişiklikler olacağını da müjdeler. Koyunların sabit olarak bir yerde durmaları, durgun giden işlerin yavaş yavaş açılacağı, hızlı bir şekilde patikadan ilerlemeleri hızla gelecek kazanca işarettir.

Rüyada Koyun Sütü Sağmak

Rüyanızda koyun sütü sağdığını gören büyük bir kısmete nail olur. Bu kısmet hiç beklemediği bilmediği bir yerden gelir. Rüyasında koyunun sütünü sağarken döktüğünü veya etrafa dağıldığını görmek, savurganlığa delalettir. Koyun sütünün kan olduğunu görmek mirasa yorumlanır. Koyun sütünü içmek hastalığa yorumlanırken, koyunu sağdığı halde hiç süt alamaması ölüme işarettir.

Rüyada Ölü Koyun Görmek

Rüyada ölü koyun görmek, fesada, ahlaksızlığa ve aile içinde huzursuzluğa delalettir. Fesat kişilere, aileyi yok etmeye, çözüm yolu bulunmayan tartışmalar yaşamaya işarettir. Çözülmeyen sorunlara, nail ve ehil olmayan kardeşe, kötü söz duymaya ve vazgeçmeye delalet eden ölü koyun görmek sıkıntı verici bir rüyadır. Uzun süre bu rüyanın etkisinden kurtulamadığınızda bu rüyanın anlamı gerçek olur. Rüyada ölü koyun rüyası gören ancak hemen unutan kişi iyi şeyler yaşar.

Rüyada Koyun

Rüyada koyun görmek islami olarak oldukça hayırlı yorumlanır. Burada koyun ruhani bir varlık olarak yorumlanır. Rüyada koyun görmek genel olarak evlat ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar birisi ise olacak olan çocuklarına delalet eder. Ancak rüyayı gören kişi zaten evli ise yakın zamanda bebek sahibi olacağı anlamına gelir. Ancak hem evli hem de evlat sahibi ise evlatları hakkında kişiye bilgi veren haberci bir rüyadır. Rüyada koyun görmek ve gördüğü koyunun temiz ve uysal olduğunu görmek hayırlı bir evladınızın olacağı anlamına gelir. Ancak görülen koyun kirli ve inatçı ise evladın asi olacağı ve çok fazla harama bulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada koyun görmek kişinin bu koyunu sütle beslediğini görmek kişinin evladını helal lokma yedireceğine anlamına gelmektedir. Ancak kişi koyunun yaylada otladığını görüyor ise evladı tez zamanda kendi kazancını kendisi elde edecek anlamına gelmektedir. Bu rüya rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak kimi zaman evladının hayırlısıyla iş bulacağı anlamına gelir kimi zaman ise evladının evlenip kendi ailesini kuracağı anlamına gelir.

Rüyada ölü koyun görmek genel olarak olumsuz yorumlanır. Bekar kişinin çocuk sahibi olamayacağı olarak yorumlanır ya da verdiği bir sözü tutmadığı anlamına gelir. Ancak rüyayı gören kişi yeni evli ise ilk doğumu düşük yapacak olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ve çocuk sahibine çocuğunun başına bir musibet gelecek demektir. Ancak bu musibetin gelme sebebi rüyayı gören kişinin verdiği bir sözü tutmadığı ile ilişkilendirilir ya da birisine zarar vermesinin bedeli olarak görülür. Bu yüzden rüyayı gören kişi evladı için bir adak yaparsa rüya hayırlısı ile tersine döner. Ayrıca verdiği sözü yerine getirmesi de kişinin evladının başına musibet gelmesini engeller. Rüyada koyun görmek ve ölü olarak gördüğü koyunun başında ağladığını görmek kişinin canının çok yanacağına delalet eder.

Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun görmek ya da bir koyun sürüsü görmek genellikle hayırlı ve bereketli olarak yorumlanır. Kişinin birçok evladı olacağına delalet eden ya da evlatlarının birçok faydasını göreceğine delalet eder. Rüyada koyun görmek ve bu koyun sürüsünü kendisinin güttüğünü görmek kişinin uzun süre evlatlarının bakımı üstleneceği anlamına gelir. Evlatları uzun soluklu bir eğitim sürecine girecek olabilir ve bunların bütün masrafları rüyayı gören kişiden çıkacak olabilir.

Rüyada koyun görmek ve nu koyun sürüsünün başıboş hareket ettiğini görmek evlatlarının ayrı ayrı hareket ettiğini görmek ilerde evlatlarının birbirlerinden kopacağına delalet eder. Ayrıca ilerde aile bağlarının da zayıflayacağı ve bağların kopacağına delalet eder. Rüyada koyunların kendisine rahatsızlık verdiğini gören ve kendisine saldırdıklarını gören kişi ise evlatlarının hayırsızlığına maruz kalacak ya da onlardan zarar görecek demektir.

Yorum Yap

Yorum Yap