İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kurbağa Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek konusunu açıklığa kavuşturuyoruz. Her yorumcunun farklı bir rüyada kurbağa görmek ile ilgili yorumu vardır. Fakat rüyada kurbağa görmek hiçbir zaman kötülüğe yorumlanmaz.

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek iyide delalettir. Rüyada görülen kurbağanın yorumlanabilmesi için rüya ile ilgili daha fazla detaya ihtiyaç vardır. Diğer görülen imgelerle birlikte kurbağayı ele almak daha iyi bir rüya tabiri çıkaracaktır.

Rüyada kurbağa görmek daha önce dediğim gibi hep hayra yorumlanır. Kurbağa görenler genelde temiz yürekli ve Allah’ın sevgili kulları olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sevilen ve takdir edilen bir kişiliğiniz olduğu anlamına gelir. Rüyada kurbağa görmek bir diğer şekilde uzun süredir hasretini çektiğiniz bir arkadaş bir dostunuz ile yakında karşılaşacak ya da görüşeceksiniz demektir.

Evinizde ve Çevrenizde Kurbağa Görmek

Rüyanızda yaşadığınız eve kurbağa girdiğini görmeniz sabırsız bir insansanız, sabırlı olmayı öğreneceğinize delalettir. Sorunsuz bir hayat sürmeye başlayacak; ruhsal ve parasal rahatlığa kavuşacaksınız demektir. Rüyanızda birden çok kurbağa görüyorsanız, dikkatli olmalısınız. Çünkü pek çok kurbağa tarafından etrafınızın sarıldığını görmek yalancı dostlara ve arkadaşlıklara da işaret edebilir.

Rüyada Kurbağa Yemek

Pek çok kişi rüyasında kurbağa yediğini gördüğünü söyler. Bu da pek iyi yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin aklına girebilecek ilginç atılımları olan kişiler onu kötü yollara çekebilir. Bu yüzden dikkatli olmaları gerekmektedir. Şan, şöhret, ün sahibi olmak isteyen rüya sahipleri genelde rüyasında kurbağa yediğini görür ve hayırlı yollardan ilerlemesi gerektiği yönünde bir uyarı olarak algılamalıdır.

Rüyada Kurbağa Yumurtası ve Kurbağa Avı

Rüyada görülen kurbağa yumurtaları süregelen arkadaşlık ilişkilerindeki problemleri işaret etmektedir. Bir orta yol bulunarak olayların kapanacağına eski günlerinize döneceğinizi de anlatmaktadır. Kurbağa avladığını görenler için de rüyalar olumlu olarak yorumlanmaktadır. Kıskanç kişiler olarak tabir edebileceğim rüyadaki kurbağaları, rüya sahibinin yakalaması, iş ve ya özel hayatındaki olumsuzluk yaratan insanların tek tek silineceğinin göstergesidir.

Rüyada Kurbağa İşgali ve Kurbağa Öldürmek

Rüyada kurbağa işgali görmek olumsuz yorumlanan bir başka rüya tipidir. Rüyada kurbağa görmek ne kadar olumlu bir tabir ise işgali de o kadar olumsuz bir tabirdir. Rüya sahibinin yakın zamanda ağır ve kötü şeyler yaşayacağına, ağır darbe alacağına işaret etmektedir. Rüyasında kurbağa öldürdüğünü gören kişiler ise en kısa zamanda çevresindeki düşmanlarından tek tek kurtulacağını bilmelidir. Çekilen zorlukların hepsinin bir sonuca varacağının habercisidir. Kurbağa ölüsü görmek bu açıdan olumlu bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Yeşil ve Siyah Kurbağa Görmek

Rüyalarda görülen kurbağaların renkleri de anlam ifade etmektedir. Yeşil kurbağa yeşil rengin murat olduğunu anımsatır şekilde yorumlanmaktadır. Yeni bir yola çıkmak için zaman ve fırsat arayan rüya sahibinin sonunda dilediği konuma geleceği, yeni bir işe başlayabileceği anlamına gelir. Rüyada kurbağa görmek aynı zamanda rüya sahibinin ailesi tarafından çok önemsendiğini de anlatmaktadır. Siyah kurbağa görenler ise biraz şansızdır. Birkaç gün içinde istemedikleri laflar edebilir, sevdiklerinin kalplerini kırabilirler.

Bu yüzden dikkatli olmaları önerilir. Öfke patlamaları yaşayacak olan bu rüya sahiplerinin öfkelerinin pek de yersiz olduğu söylenemez. Yakın arkadaşının ya da dostunun arkasından konuştuğunu duyup sinirlenebilir ya da haberi olmadan arkasından döndürülen işleri öğrenebilir. Rüyalarınızdaki imgeleri ve ögeleri daha iyi yorumlamamı isterseniz cep telefonumdan benimle 7/24 iletişim halinde olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap