1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğumuz birisini görürsek bunun manası nedir? Sık rastlanan ve tabiri merak edilen bir konu da rüyada küs olduğun birini görmek temalı olanlardır. Bu tarz rüyalar, genellikle önemli bir kurumla alakalı konuların haberci rüyalarıdır.


Rüyada küs olduğun birisini görmek aslında küs olunan kişi ile meydana gelecek olan durumların habercisi değildir. Aksine onunla hiç bir alakası yoktur ve bu rüyayı gören kişiler kurumlardan bir haber alacak demektir. Bahsi geçen bu kurum herhangi bir devlet dairesi olabilir. Hastane, adliye, karakol ya da başka herhangi bir devlet dairesinden gelecek olan haberin işaretçisi bir durumdur.

Bu yüzden bu rüyayı yani rüyada küs olduğun birini görmek içerikli bir rüyayı görenler yakınlarda gelecek olan devlet dairelerinden haberlere dikkat etmelidirler. Ancak rüyada küs olduğun birini görmek için devlet dairesinde gelecek olan haber rüyayı görecek olan kişi için önemli bir haber olacaktır. Kısaca bu haber ya beklenen bir haber ya da ciddi anlamda üzüntü verecek olan bir haber olabilir. Bu yüzden mahkeme ile işi olanlar dikkat etmeli ya da hastaneden sonuç bekleyenler dikkatli olmalıdırlar.

Rüyada Küslerin Barışması

Rüya küs olunan birisini görmek ve bu kişiyi kendi evine davet etmek aslında sizin hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelir. Rüyada küs olunan birisini görmek ve onunla kendi evinde barışmak eve devlet kapısında hayırlı bir haberin geleceğini müjdeler. Böyle bir durumda ÖSYM’den olumlu bir sınav sonucu, adliyeden tahliye kararı, hastaneden hastalığın geçtiği haberi ya da bebek müjdesi, KPSS sonucunda bir yere atanmışlık çıkabilir.

Rüyada küs olunan birisini görmek devlet dairesinden gelecek olan hayırlı sonuçları içermektedir. Ancak bu kişinin rüya anındaki hissiyatı da oldukça önemlidir. Kişi barışma anında mutlu değilse ya da bu durum aksine onu rahatsız etmiş ise hayırlı gibi görünse de gelen haber kişiyi mutlu etmeyecektir. Örneğine bebek haberinin gelmesi müjdeli bir haberdir ancak çift beklenmeyen ve istenmeyen bir gebelik ile karşı karşıya ise durum farklılaşır. Aynı şekilde kişinin ataması çıkmıştır ancak istemediği bir yere ailesinden çok uzağa çıkmış olabilir.

Rüyada Küs Olduğu Birisi ile Kavga Etmek

Bu durum ise barışmanın tam aksi sonuçlar doğurur. Kısacası bir kişi rüyasında küs olduğu birisini görmek gibi bir içerikte bu kişi ile ciddi bir kavgaya girmiş ise devlet dairesinden gelecek olan haber onu üzecektir. Hatta bu kişi rüyasında küs olduğu isimle kavga ediyor ise gelecek olan haber ona zarar verecek demektir. Örneğin polisler kapısına gelebilir ve beklenmedik bir tutuklanma yaşayabilir.

Ya da iş yerinde görevliler gelir ve iş yerine kapatılma kararı çıkabilir. Aynı şekilde hastaneden bir haber gelir ve ciddi bir sağlık sorunu ile başa çıkmak zorunda kalabilir. Gelecek olan bu zarar kişinin yakınlarına değil bizzat kendi şahsına gelecek olan bir zarardır. Bu yüzden rüyayı iyi yorumlatmalı ve ona göre harekete geçilmelidir. Rüya sahibinin devlet kapısıyla alakalı bir konuda beklediği haberin ya da evrakın gelmesi şeklinde yorumlanabilir. Her ne olursa olsun, rüya sahibinin önem verdiği bir konu olacağı kesindir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gelmesi

Rüyada küs olduğun birini görmek ve bu kişinin evine gelmesi, son derece hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya gördüyseniz, umutsuz olduğunuz bir konuda yaşayacağınız sevinç çok yakındır. Umudunuzu neredeyse tamamen kaybettiğiniz bir konuda, çok yakında boşuna üzüldüğünüzü fark edeceksiniz. Gelecek olan bir haber veya ortaya çıkacak bir gelişme ile umutsuz olduğunuz durum tersine dönecektir.

Bu rüyadan yola çıkarak çok yakında büyük bir sevinç yaşayacağınız söylenebilir. Rüya sahibinin hayal ettiği hiçbir şeyin asla gerçekleşmeyeceği zannının ne denli asılsız ve yersiz olduğuna delil niteliği taşır. Bu rüyayla müjdeli bir haber alınacak ve bu nedenle rüyayı gören kişinin hayallerine ulaşma yolunda önündeki engeller birer birer kaldırılacak anlamına gelir. Öte taraftan yine bir diğer özelliği olarak yer verilirse rüyayı gören kimsenin çevresiyle olan tutum ve davranışlarını da yeniden gözden geçireceği ve onların gönlünü hoş etme konusunda da daima azami hassasiyet göstereceğine işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birine Sarılmak

Rüyada küs olduğun birini görmek ve ona sarılmak birlik duygusunu haber veren bir duygudur. Aynı amaca ve hedefe sahip olduğunuz birtakım insanlarla el ele vereceksiniz. Birbirinize destek vererek yürüyeceğiniz yolun sonu büyük bir başarı olacaktır. Bu rüya, küs olduğunuz kişinin de kendi içinde size özlem duyduğunu da haber veriyor olabilir. İçerdiği tüm sembollerle yorumlanırsa net bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

Rüyada küs olunan bir kişi ile karşılaşmak, rüya sahibinin devletle alakalı bir başvurusu varsa, bu başvurusunun olumlu sonuçlanacağını gösterir. Böyle bir başvurusu yoksa, yakında alacağı bir iş teklifi olarak yorumlanır. Kendi işi ile meşgul olan biri bu rüyayı görmüşse, yakın zamanda kazançlarında büyük bir artış söz konusu olacaktır. Her halükârda bu rüya son derece olumlu olayların habercisidir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Ağlarken Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek ve onun ağladığına şahit olmak, tersi şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahibi, yakın zamanda bir kırgınlığı geride bırakacaktır. Sıkıntılı bir olayın tatlıya bağlanacağının bir habercisidir. Diğer yandan bu rüya, yeni bir malın satın alınacağını da haber verebilir. Rüya sahibinin rızkının artacağı ve maddi refaha ulaşacağı kesin bir şekilde söylenebilir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek ve onun öldüğüne, ya da ölü olduğuna şahit olmak yine tersi biçimde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin endişelenmesine gerek yoktur. Rüya sahibi için iyi haberler yoldadır. Yakında alacağı iyi haberlerle büyük mutluluk yaşayacaktır. Rüya sahibi eğer bir proje veya plan üzerinde çalışıyorsa, yakın zamanda bu projesi büyük ilgi görecektir. Emeklerinin karşılığını alacaktır. Bu rüya ayrıca, rüya sahibinin uzak bir şehirden veya ülkeden misafirinin geleceği biçiminde de yorumlanır.

Bu ziyaretçinin gelişi hem rüya sahibi hem de ailesi tarafından sevinçle karşılanacaktır. Söz konusu misafir sayesinde olumlu anlamda hareketli günler yaşanacaktır. Diğer tüm rüyalarda olduğu gibi, bu tip rüyalar da mutlaka rüya sahibinin durumu, rüyanın sembolleri ve rüya esnasında kişinin hissettikleri bir arada değerlendirilerek yorumlanmalıdır. Profesyonel olarak hizmet verdiğim tüm alanlarda destek almak için cep telefonu numaramdan bana her zaman ulaşabilirsiniz. Vuslata işaret ediyor. Yakında uzun süreden beri özlemini, hasretini çektiğiniz bir dostunuzla buluşma vaktinin geldiğine delalet etmektedir. Bu açıdan onunla hasret gidererek bu özlenen vuslatın sonunda gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Öptüğünü Görmek

Rüyayı görenin şu sıralarda yerindeyse tam bir sinir küpüne dönüşeceği zamanların yaklaştığına işaret kabul edilmektedir. Bu bakımdan rüyayı görenin çevresindeki insanlara karşı da son derece kırıcı olacağına ve gerçekten de insanlarla olan ilişkilerini bir türlü düzene sokma konusunda kendine olan hakimiyetini elde edemeyeceğine delalet etmektedir. Yer verilen tüm bu özelliklerinin yanı sıra yaptığı sinir krizinden uzun süre utanç ve pişmanlık duyacağına fakat bunun eline hiçbir şey geçirmeyeceğine de işaret ediyor.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin bekarsa yakında hayırlı bir kısmetle evlilik hazırlığı içerisinde olacağına işaret kabul edilmektedir. İşte bu nedenle artık, kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini bileceğine ve artık, sorumluluk almasının vaktinin çoktan geldiğine delalet kabul edilmektedir. Bu açıdan değerlendirilirse rüyayı gören kişinin evlilik hazırlığı içerisinde bulunarak kişilik özelliklerinde ve özellikle de davranış kalıplarında olumlu yönde gelişmeler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Namazda Görmek

Rüya sahibinin sağlık sorunlarının Allah’ın inayeti ve izniyle artık, düzeleceğine ve rüyayı gören kimsenin şifa bulacağına delalet ediyor. Bununla birlikte umutsuz dolu günlerin artık tamamen geride bırakılarak hayatına yepyeni tertemiz bir sayfa açacağına delalet kabul edilmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Yüzerken Görmek

Rüyayı gören kişinin şu sıralarda en ufak bir şeyi bile kendine çok büyük dert ettiğine delalet etmektedir. Bu yersiz kuruntudan kurtulması durumunda zaten her şeyin kendiliğinden yerli yerine oturacağı anlamına gelir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin hayatında hep ertelediği şeyleri artık hayata geçirmenin de vakti zamanının geldiğine delalet etmektedir. Bu nedenle her anlamda bireyin özgür dolu bir hayatta yaşamaya kesinlikle karar verdiğine işaret ediyor.

Rüyada Küs Olduğun Birini Şarkı Söylerken Görmek

Yersiz vesvese ve kuruntuların tamamen sona erme aşamasına geldiğine delalet etmektedir. Bu yüzden rüya sahibinin artık toparlanmasının vaktinin geldiğine işaret ederek hayat dolu, enerjik yaşaması gerektiğinin altını çizer. Yine bir diğer nokta olarak rüyayı gören kişinin hayatında yepyeni bir sayfa açarak sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulmasının zamanı geldiğine işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Zengin Görmek

Kişinin çalışma hayatında yükselişe geçeceğine işaret ederek işte terfi olarak yorulur. Bunun yanı sıra özel hayatında da kendine olan sevgi ve saygının da katlana katlana devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Fakir Görmek

Rüyayı görenin maddi zorluklar nedeniyle evini satarak kiraya çıkmasına ya da birikim için biriktirdiği bir miktar altınını bozdurup borçlarından kurtulmaya işaret kabul edilir. Bu açıdan yer verilirse rüyayı gören kimsenin huzursuzlukla geçen uzun bir meşakkatli sürecin ardından tamamen huzurlu günlerin kendisini bekleyeceğini işaret ediyor.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hasta Görmek

Rüyayı görenin yakında sevdiklerinden müjdeli bir haber alacağına işaret ettiği gibi vuslat olarak da yorulur. Uzun süreden bu yana görüşülmeyen birisiyle artık, görüşüleceğine ve her açıdan rüya sahibinin hasret giderecek ahbaplarıyla hemhal olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Dövdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki düşkünlere karşı aşırı derecede şefkat besleyeceğine hatta onlara maddi olanakları ölçüsünde para yardımı yapacağına işaret etmektedir. Yardımlaşma ve paylaşma duygularının son dönemlerde artacağını işaret ediyor.

Rüyada Küs Olduğun Birini Silahla Vurduğunu Görmek

Öfkeyle kalkan zararla oturur sözüyle rüya sahibinin bir anlık öfkesinin başına gaileler açacağına ve adli olayda sanık sıfatıyla yargılanacağına delalet ediyor. Bu nedenle rüyayı gören kimsenin öfkesine hakim olması gerektiğine ve bir anlık öfkeyle hareket etmemesine vurgu yapıyor.

Rüyada Küs Olduğun Akrabaları Görmek

Rüyada küs olduğun akrabaları görmek rüya sahibinin huzurlu bir evreye geçeceğinin işaretidir. Rüya sahibinin bu sıralar vereceği kararlardan dolayı mutluluk yaşayacağına ve bu kararların yaşamı için olumlu etkileri olacağına işarettir. Rüya sahibi gösterdiği çabaların sonucunu alarak çevresine göre çok daha başarılı bir yaşamın sahibi olacaktır.

Öyle ki bu başarı sayesinde ona inanmayıp, güvenmeyen kişiler dahi bundan ötürü mahçup olacaktır. Eğer ki rüya sahibi bu aralar yeni bir işe girişme düşüncesindeyse işinde başarılı olacağını söylemek mümkündür. Ayrıca rüya sahibinin ailesiyle mutlu bir yaşam süreceğine aynı zamanda evde huzurun hiç eksik olmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğunuz akrabaların ağladığını görmüşseniz de bu kişilerin küslüklerinden dolayı pişman olduklarını sizden özür dilemek istedikleri şeklinde yorumlanır. Bu kişiler aranızda geçen kırgınlığı gidermek için yakın bir süreçte adım atabilirler. Eğer ki rüyanızda küs olduğunuz akrabanın öldüğünü görmüşseniz de eğer sağlık problemi yaşayan bir tanıdığınız varsa bu problemin kısa bir süre içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Üzgün Görmek

Rüyada küs olduğun birini üzgün görmek hakkında birçok rüya tabiri ve rivayetler bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca gerek tecrübeleri gerekse de rüya tabiri ilmi sayesinde kişiye özel rüya tabiri yöntemi ile bu rüyaları yorumlamaktadır. Rüyada küs olduğun birini üzgün görmek duruma göre değişkenlik gösterse de genel manada olumlu ve olumsuz yönleri olduğu ayan olan rüyalar içinde yer alır. Rüya görmek aslında insanlara uyarıcı bir nitelik taşıdığı gibi bir manaya da gelmeyebilir.

Fakat birçok rüyalar da bizlere haberler taşımakta ve hediyeler sunmaktadır. Medyum Saliha Hanım rüyada küs olduğun birini üzgün görmek hususunun olumlu manada incelendiğinde bir süre sıkıntı çekilmesinin ardından sabır ve şükür edilirse işlerin düzeleceğine, kişinin kendisinin veya evlatlarından birisinin devlet kapısında işe gireceğine, bir yerde işçi olarak çalışıyorsa yakında sorumluluk sahibi yapılacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğun birini üzgün görmek konusu bazı kimselere yapılan bakımlarda da olumsuz çıkmaktadır. Bu kişiler için rüyada küs olduğun birilerini görmek konusunda ayrıntılar incelenmelidir. Bu sayede rüyada küs olduğun birini üzgün görmek için rüya tabiri yapılması mümkün olmaktadır. Olumsuz olarak nitelendirilen durumlarda iş yerinin batması, işsiz kalma, bir yakının başına gelecek olaylardan ötürü hayatını kaybetmesi gibi acı sonuçları haber verebilir. Rüya tabircisi olarak adından sıklıkla söz ettiren hocamız ise bu durumun yaşanmamış gelecek olmasından dolayı düzeltilebilmesi için insanlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    Merhaba ruyamda pek samimi olmadigim ama is yerinden iki arkadas kavga ederken gördüm ve bu iki arkadas kavga ederek birbirinin kafalarini kirdilar ve cok aciri kan akti ne anlama gelir bilgilendirirseniz cok sevinirim

  2. 2 sene önce

    Ruyada surekli esevdigim oglani oruyorum bekarim ama ruyalarimdahic cikmiyor birbirimizi yolda gorsek dusman gibiyiz onacok kirginim neden surekli ruyarimda ona anlam veremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir