İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Sık rastlanan ve tabiri merak edilen bir konu da rüyada küs olduğun birini görmek temalı olanlardır. Bu tarz rüyalar, genellikle önemli bir kurumla alakalı konuların haberci rüyalarıdır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birisini görmek aslında küs olunan kişi ile meydana gelecek olan durumların habercisi değildir. Aksine onunla hiç bir alakası yoktur ve kbu rüyayı gören kişiler kurumlardan bir haber alacak demektir. Bahsi geçen bu kurum herhangi bir devlet dairesi olabilir. Hastane, adliye, karakol ya da başka herhangi bir devlet dairesinden gelecek olan haberin işaretçisi bir durumdur.  Bu yüzden bu rüyayı yani rüyada küs olduğun birini görmek içerikli bir rüyayı görenler yakınlarda gelecek olan devlet dairelerinden haberlere dikkat etmelidirler. Ancak rüyada küs olduğun birini görmek için devlet dairesinde gelecek olan haber rüyayı görecek olan kişi için önemli bir haber olacaktır. Kısaca bu haber ya beklenen bir haber ya da ciddi anlamda üzüntü verecek olan bir haber olabilir. Bu yüzden mahkeme ile işi olanlar dikkat etmeli ya da hastaneden sonuç bekleyenler dikkatli olmalıdırlar.

Rüyada Küslerin Barışması

Rüya küs olunan birisini görmek ve bu kişiyi kendi evine davet etmek aslında sizin hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelir. Rüyada küs olunan birisini görmek ve onunla kendi evinde barışmak eve devlet kapısında hayırlı bir haberin geleceğini müjdeler. Böyle bir durumda ÖSYM’den olumlu bir sınav sonucu, adliyeden tahliye kararı, hastaneden hastalığın geçtiği haberi ya da bebek müjdesi, KPSS sonucunda bir yere atanmışlık çıkabilir. Rüyada küs olunan birisini görmek devlet dairesinden gelecek olan hayırlı sonuçları içermektedir. Ancak bu kişinin rüya anındaki hissiyatı da oldukça önemlidir. Kişi barışma anında mutlu değilse ya da bu durum aksine onu rahatsız etmiş ise hayırlı gibi görünse de gelen haber kişiyi mutlu etmeyecektir. Örneğine bebek haberinin gelmesi müjdeli bir haberdir ancak çift beklenmeyen ve istenmeyen bir gebelik ile karşı karşıya ise durum farklılaşır. Aynı şekilde kişinin ataması çıkmıştır ancak istemediği bir yere ailesinden çok uzağa çıkmış olabilir.

Rüyada Küs Olduğu Birisi ile Kavga Etmek

Bu durum ise barışmanın tam aksi sonuçlar doğurur. Kısacası bir kişi rüyasında küs olduğu birisini görmek gibi bir içerikte bu kişi ile ciddi bir kavgaya girmiş ise devlet dairesinden gelecek olan haber onu üzecektir. Hatta bu kişi rüyasında küs olduğu isimle kavga ediyor ise gelecek olan haber ona zarar verecek demektir. Örneğin polisler kapısına gelebilir ve beklenmedik bir tutuklanma yaşayabilir. Ya da iş yerinde görevliler gelir ve iş yerine kapatılma kararı çıkabilir. Aynı şekilde hastaneden bir haber gelir ve ciddi bir sağlık sorunu ile başa çıkmak zorunda kalabilir. Gelecek olan bu zarar kişinin yakınlarına değil bizzat kendi şahsına gelecek olan bir zarardır. Bu yüzden rüyayı iyi yorumlatmalı ve ona göre harekete geçilmelidir. Rüya sahibinin devlet kapısıyla alakalı bir konuda beklediği haberin ya da evrakın gelmesi şeklinde yorumlanabilir. Her ne olursa olsun, rüya sahibinin önem verdiği bir konu olacağı kesindir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gelmesi

Rüyada küs olduğun birini görmek ve bu kişinin evine gelmesi, son derece hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya gördüyseniz, umutsuz olduğunuz bir konuda yaşayacağınız sevinç çok yakındır. Umudunuzu neredeyse tamamen kaybettiğiniz bir konuda, çok yakında boşuna üzüldüğünüzü fark edeceksiniz. Gelecek olan bir haber veya ortaya çıkacak bir gelişme ile umutsuz olduğunuz durum tersine dönecektir. Bu rüyadan yola çıkarak çok yakında büyük bir sevinç yaşayacağınız söylenebilir.

Rüyada Küs Olduğun Birine Sarılmak

Rüyada küs olduğun birini görmek ve ona sarılmak birlik duygusunu haber veren bir duygudur. Aynı amaca ve hedefe sahip olduğunuz birtakım insanlarla el ele vereceksiniz. Birbirinize destek vererek yürüyeceğiniz yolun sonu büyük bir başarı olacaktır. Bu rüya, küs olduğunuz kişinin de kendi içinde size özlem duyduğunu da haber veriyor olabilir. İçerdiği tüm sembollerle yorumlanırsa net bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

Rüyada küs olunan bir kişi ile karşılaşmak, rüya sahibinin devletle alakalı bir başvurusu varsa, bu başvurusunun olumlu sonuçlanacağını gösterir. Böyle bir başvurusu yoksa, yakında alacağı bir iş teklifi olarak yorumlanır. Kendi işi ile meşgul olan biri bu rüyayı görmüşse, yakın zamanda kazançlarında büyük bir artış söz konusu olacaktır. Her halükârda bu rüya son derece olumlu olayların habercisidir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Ağlarken Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek ve onun ağladığına şahit olmak, tersi şekilde yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahibi, yakın zamanda bir kırgınlığı geride bırakacaktır. Sıkıntılı bir olayın tatlıya bağlanacağının bir habercisidir. Diğer yandan bu rüya, yeni bir malın satın alınacağını da haber verebilir. Rüya sahibinin rızkının artacağı ve maddi refaha ulaşacağı kesin bir şekilde söylenebilir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek ve onun öldüğüne, ya da ölü olduğuna şahit olmak yine tersi biçimde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin endişelenmesine gerek yoktur. Rüya sahibi için iyi haberler yoldadır. Yakında alacağı iyi haberlerle büyük mutluluk yaşayacaktır. Rüya sahibi eğer bir proje veya plan üzerinde çalışıyorsa, yakın zamanda bu projesi büyük ilgi görecektir. Emeklerinin karşılığını alacaktır. Bu rüya ayrıca, rüya sahibinin uzak bir şehirden veya ülkeden misafirinin geleceği biçiminde de yorumlanır. Bu ziyaretçinin gelişi hem rüya sahibi hem de ailesi tarafından sevinçle karşılanacaktır. Söz konusu misafir sayesinde olumlu anlamda hareketli günler yaşanacaktır. Diğer tüm rüyalarda olduğu gibi, bu tip rüyalar da mutlaka rüya sahibinin durumu, rüyanın sembolleri ve rüya esnasında kişinin hissettikleri bir arada değerlendirilerek yorumlanmalıdır. Profesyonel olarak hizmet verdiğim tüm alanlarda destek almak için cep telefonu numaramdan bana her zaman ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ruyada surekli esevdigim oglani oruyorum bekarim ama ruyalarimdahic cikmiyor birbirimizi yolda gorsek dusman gibiyiz onacok kirginim neden surekli ruyarimda ona anlam veremedim