Rüyada Kuyu Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek hakkında birçok şey anlatılmaktadır. Ancak rüya tabircileri bu onunun önemine vurgu yapmaktadır. Medyum Saliha hoca özellikle rüyada kuyu görmek ne manaya gelir sorusuna ayrıntılıda cevap verenlerden birisidir. Rüya tabirci açısından rüya kuyu görmek hakkında Medyum Saliha’nın merak ettiğiniz yorumlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Rüyada kuyu görmek hakkında makalemiz yayında. Rüyada anlatılmak istenilen sırlar her zaman insanoğlunu cezp etmiştir. Medyum Saliha hoca bu sebeple rüya tabircileri ile görüşen sayısız insanın bu sırların ne anlattığını merak ettiklerini söylemektedir. Rüyadalar hakkında yapılan rüya tabirleri elbette ki çok değerli bilgiler içerebilir. Rüyada kuyu görmek konusu da bu şekilde değerlendirilebilecek rüyalar arasında yer alır. Medyum Saliha Hoca, bazı kişiler için olumlu bazı kişiler için de olumsuz olan rüyalardan birisinin de rüyada kuyu görmek olduğunu ifade etti. Çünkü burada esas mesele rüyada kuyu görmek nasıl olmuştur sorusunun cevabında gizli.

Kimisi rüyada kuyudan su içmek hakkında bir rüya görebilir kimisi de rüyada kuyudan su çıkmaması hakkında rüya görebilir. Bu durumda en önemli husus olarak karşımıza ayrıntılar çıkmaktadır. Medyum Saliha Hoca bir çok İslami rüya tabiri de bu şeklerde ayrıntılardan bahsetmektedir diye de açıklamıştır. Fakat genel manada rüyada kuyu görmek zenginlik, şifa, hastalık, dert, fakirlik, Allah’a şirk koşma, güzel müjdeler alma, dinde ihlaslı olma gibi yüzlerce manaya gelebilir. Burada rüyada kuyu görmek hakkında esas mesele bu rüyada ne yapıldığıyla alakalı durumdur.

Rüyada Kuyuya Bakmak

Rüyamızda gördüğümüz olaylar rüya tabirleri ilmi sayesinde baştan aşağıya incelenerek yorumlanmaktadır. Medyum Saliha Hanım, bu sebepten ötürü gördüğünüz rüyalardaki her ayrıntının önemli olduğunu bildiriyor. Rüyada kuyu görmek konusunda görülen bir çok rüyalar bulunuyor. Bunlardan birisi olarak karşımıza çıkan rüyada kuyuya bakmak da çoğu kimsenin merak ettiği bir rüyadır. Medyum Saliha Hanım, bu rüya için farklı yorumlar yapılabildiğini ama genel manası ile gönül işlerine çağrışım yapabileceğin bildirmektedir. Rüyada kuyuya bakmak erkekleri için bir kadından hoşlanmak ve onunla evlenme istediği olduğuna ya da oluşacağına delalet eder demektedir.

Rüyada kuyuya bakmak konusunda yapılan rüya yorumları rüyada kuyuda su olup olmaması gibi özel durumlara göre değişebilmektedir. Bazı kimseler için rüyada kuyuya bakmak büyük bir belanın yaklaştığı ve bunun atlatılması için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanabilir. Dini rüya tabirlerini incelediğimiz de bu konuda kişinin imanı ile ilgili bazı yorumlara da rastlamak mümkündür. Rüyada kuyuya bakmak kişinin hayatını sorguladığı ve bir takım pişmanlıkları olduğu şeklinde de yorumlanabilir. Medyum Saliha rüya tabiri bakımından bu tip rüyalarda kadın ve erkek farklı şekillerde incelenmelidir demektedir. Rüyada kuyuya bakmak kadın için de evleneceği adamın zengin olacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Bu konu hakkında rüya tabircileri her zaman olduğu gibi kişiye özel olarak yorumlama yapılmasından yanadır.

Rüyada Kuyu Temizlemek

Hakkınızda çıkan bin bir dedikodu ve gıybet aslında insanın ne kadar doğru olduğunun da kanıtı olur bazen. Bundan dolayı da çekemeyen bir çok kimse karalamalar yapar. Rüyada kuyu temizlemek de tam da bu konulara özel görülebilecek rüyalar arasında yer alır.  Medyum Saliha hoca uzun yıllardır insanların rüya tabirleri konusunda yardımcısı olduğundan dolayı her durumda be gibi şeyler yaşanabildiğini tecrübe etmiştir. Rüyada kuyu temizlemek konusunun da farklı şeklerde ele alınması gerektiğinin farkındadır. Rüyada kuyu görmek meselesi çok uzun ve dikkatli olunası gereken konulardan da biridir. Medyum Saliha Hoca, rüyada kuyu temizlemek hakkında yapılan yorumların genel olarak iyi olduğuna değinir.

Rüyada kuyu temizlemek size atılan iftiralardan aklanacağınız ve o pisliklerin asıl sahibini zor duruma düşüreceği manasına gelir. Aynı zamanda rüyada kuyu temizlemek tövbe eden bir kişi için bu tövbenin kabul edildiğine işarettir. Dini rüya tabirleri ve bir takım rüya kitaplarında da rüyada kuyu temizlemek hakkında miras meselesine değinilmektedir. Rüyada kuyudan çıkan pislik kadar büyük bir define bulunacağı ya da o kadar çok miras kalacağı şeklinde rüya tabircileri torumlar yapmaktadırlar. Rüyada kuyu temizlemek özellikle gençler için huzurlu bir evlilik yapılacağına da işaret ediyor olabilmektedir. Medyum Saliha, bu konutla alakalı olarak yaptığı rüya yorumları tutan tabircilerden birisidir.

Rüyada Kuyuya İnmek

Medyum Saliha Hoca, rüyalarımızın hem psikolojik tabanlı hem de özel mesajları içerdiğini ifade ediyor. Buradaki ayrımı yapabilecek kişiler de rüya tabircileri olarak bilinen kimselerdir. Rüya tabirciliği medyumluk gibi değildir. Sonrada edinilebilecek yeteneklerden oluşur. Bu sebeple bir çok rüya tabiri yapan icazetli insana rastlanabilir. Ancak doğru yorumlama ve ayrıntıyı görmek çok farklı bir olaydır. Medyum Saliha hocamız bu yazımızın ana başlığı olan rüyada kuyu görmek meselesinin ayrıntılarına inmenin önemini anlattı. Şimdi de rüyada kuyuya inmek konusunda merak edilenlerin cevabını verecektir. Rüyada kuyuya inmek evlilik olarak ifade edilebilir. Diğer bir yandan bazı kişiler için de rüyada kuyuya inmek iş yerinde kariyer basamaklarını tırmanacağınıza işaret edebilir. Bazı kimseler için küçük bir işletmede çalışıyorsa oranın sahibi olacağına ya da buna benzer bir iş yeri açacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyuya inmek konusu rüya tabircileri açısından bazı kriterlere göre değerlendirilir. Rüyada kuyuya inmek eğer ki kuyu derinse tehlike demektir. Bu konuda ayrıntıya girmek doğru değildir zira insanların korkuya kapılmaması gerekir. Rüyada kuyuya inmek eğer ki rüya zifiri karanlıksa ve çok korkulduysa büyüler hakkında da şüpheler uyandırabilir. Medyum Saliha Hanım, rüyalarımızın bizler için ifade ettiği anlamın başkaları için de aynı şeyi ifade edemeyeceğinin de farkında olmamızı istemektedir. Rüyada kuyuya inmek konusu rüya tabiri açısından önemli ve insanların bazen y-tedbirler almasını gerektirecek meselelerden de biridir.

Yorum Yap

Yorum Yap