Rüyada Kuzu Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu görmek ne manaya gelir? Rüyada hasta kuzu görmek kötü bir anlam mı taşır? Bunlara benzer sorularınız olduğunu biliyoruz. Medyum Saliha Hoca da sizler için bu makalemizde rüyada kuzu görmek hakkında değişik rüyalara değindi.  Medyum Saliha hocamızın rüya tabirleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamı aşağıda.

Rüyada kuzu görmek hangi manaya geliyor? Hakkında en çok rüya tabiri yapılan rüyalardan birisi de rüyada kuzu görmek hakkında yapılan rüya tabirleridir. Medyum Saliha Hanım, bu rüyalar hakkında hem İslami rüya tabirleri ile ilgili gerçek kaynaklardan hem de diğer bir çok dini rüya tabirleri değişik manalarda bulunmuştur. Rüyada kuzu görmek bu kuzunun nasıl göründüğüne göre değişik manaya tabidir. Rüya tabircileri rüyada kuzu eti yemek çok büyük kötülük ve belalara eş değerdir demektedir.

Ancak rüyada kuzu sevmek ya da rüyada kuzu kucaklamak ise çok güzel rüyalar arasındadır. Usulen rüya tabircileri her rüyayı olumlu şekilde yorumlamaya çalışsalar da bu belaları def etmeye yetmez. Çünkü bir kötülük gelecekse rüya onu haber vermektedir. Bunun için önlem alınması gerekmektedir. Rüyada kuzu görmek de olumlu bile olsa bu şansları iyi değerlendirmezseniz elinizden kayıp gidecektir. Hocamız özellikle iyi şans, bol rızık, evlilik ve güzel çocuk haberleri veren bu rüyanın muhteviyatını iyi anlamak ve doğru rüya tabiri yapmak için işin ehli olan rüya tabircileri ile çalışılmasını tavsiye etmektedir.

Rüyada Hasta Kuzu Görmek

Bazı rüyalar bizlere kötü haberler verir demiştik. Medyum Saliha Hoca bu rüyalar arasında rüyada hasta kuzu görmenin de olduğunu söylemektedir. Bir çok kimse gerek ilimsizlikten gerekse de kendi hocasından öğrendiği usul sebebiyle bu rüyayı tersine yorumlasa da olacak olanı engelleyemeyeceklerdir. Rüyada hasta kuzu görmek bela ve musibet geleceğine işarettir. Medyum Saliha Hanım bu tip rüyalar mala ve cana gelecek ağır hasarları temsil eder demektedir. Hem sağlık problemleri hem de maddi sıkıntıların olacağının işaretidir. Hocamız rüyada hasta kuzu görmek konusunda yanlış rüya yorumu yapılmasının bazen bilerek insanların kalbine su serpmek için yapıldığını ama tedbir konusunda eksik kalındığını da dile getirmektedir.

İşin aslı ise medyum olmayan rüya tabircileri rüyada hasta kuzu görmek ya da rüyada kuzu yemek gibi rüyalar konusunda yapacak bir şeyleri olmayınca gerçeği saklamak ve insanları telaşa düşürmemek için olumlu tabiri yapmaktadırlar. Dayanakları olan bazı hadisler de mevcuttur. Ancak medyum Saliha Hoca gibi manevi ilimleri ve gizli alemler ile bağı olan rüya tabircileri ise hakikati ortaya sererek çözüm üretebilmektedirler. Rüyada kuzu görmek konusu ne kadar hoş ise rüyada hasta kuzu görmek de o kadar tehlikeli bir konudur. Kadir rüya tabiri kitapları bu konuda açık deliller sunmakta ve daha önceki tecrübeler de bu konuda hocamızın ne kadar doğru rüya tabiri yaptığını göstermektedir.

Rüyada Kuzu Kucaklamak

Medyum Saliha Hoca rüyada kuzu görmek ile ilgili rüya yorumları yapmaya rüyada kuzu kucaklamak ile devem ediyor. Birçok kaynakta bu rüya hakkında bilgiler yer almaktadır. Fakat insanlar rüyada kuzu kucaklamak ya da başka bir rüya konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmayı çok istemektedirler. Medyum Saliha Hanım bu sebeple de kişiye özel rüya tabirleri ile insanlara her ayrıntı hakkında bilgi vermektedir. Genel manada rüya tabiri yapmak gerekirse de rüyada kuzu kucaklamak evlat, iş, para, evlilik, ev ve araba gibi bir çok manaya gelebilir. Çocuğu olmayan çiftlerden birisi bu rüyayı görürse çok hayırlı bir haber alacak ve evlat sahibi olacak denebilir.

Aynı zamanda bir kişi rüyada kuzu kucaklamak rüyasını görürse yeni iş kuracağı ve iyi para kazanacağı anlaşılabilir. Medyum Saliha rüya tabircileri çoğu zaman bu konuyu derinlemesine anlatsa da rüya kitapları ile bu durumları derinlemesine anlatmak mümkün değil demektedir. Örneğin rüyada kuzu görmek başlı başına bir olayken rüyada kuzu kucaklamak sayfalarca tabire muhtaç olabilir. İslami rüya tabirleri de rüyada kuzu kucaklamak hakkında evlat edinme, çocuk sahibi olma, ev alma gibi tabirlerde bulunmaktadır. Medyum Saliha Hanım insanların rüyalar hakkında çok meraklı olmasının doğal olduğunu ancak doğru rüya tabiri konusunun da çok önemli olduğunu söylemektedir.

Rüyada Kuzu Sürüsü Görmek

Rüyada kuzu görmek hakkında binlerce sayfa rüya tabiri vardır. Bunların bu kadar çok olmasının başlıca sebebi ise kişiye ve devire göre bu rüya yorumlarının farklılıklar göstermesinden kaynaklanmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu rüyalardan birisinin de rüyada kuzu sürüsü görmek olduğunu söylüyor. Rüyada kuzu sürüsü görmek öyle değişik anlamlara gelir ki her birini yazmaya zaman yetmeyebilir. Medyum Saliha Hanım kişiye özel yapılan rüya tabirleri konusunda uzmanlaşmış bir rüya tabircisi olarak biliniyor. Bu sebeple de rüyada kuzu sürüsü görmek konusunda derin rüya tabirleri yapmaktadır. Rüyada kuzu sürüsü bazıları için servet demektir. Çok büyük bir para kazanılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kuzu sürüsü olması ise o servetin helal ve kimsenin hakkına girmeden kazanılabileceğini simgeler. Medyum Saliha hoca tecrübelerine göre bu serveti kazanan kimselerin eğer ki hayır kapısını kapatır ve malını haram şekline sokarsa büyük belalar bulduğunu ancak fakir fukarayı gözetirse ömür boyu zenginliğinin arttığını ifade eder. Rüyada kuzu sürüsü görmek hakkında hocamız hasta olan kimselerin sağlığına kavuşacağını, özellikle de o zamana kadar kötü olaylar yaşayan insanların hayatlarının birden değişeceğini ifade etmektedir. Bu gibi rüyalar çok dikkate alınması gereken rüyalardır. Bu sebeple de rüya tabircisi sizlere ne tavsiye ederse uymanızda fayda vardır. Medyum Saliha, size gelecek büyük yardım elini kaçırmamanız için dikkatli olmanızı da tavsiyelerine eklemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap