Rüyada Lokum Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Lokum Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek iyi bir rüyadır. Rüyalar her zaman insana yol gösterici bir görev üstlenmiş ancak rüya yorumlamasını yapanlar bu yollardan istifade edememişlerdir. Medyum Saliha'nın rüyada lokum görmek makalesi burada.

Rüyada lokum görmek genel hatları ile hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Bu yüzden rüyada lokum görmek genellikle maddi kazançla birlikte manevi kazancında artacağına işaret eder. Her ikisinin de rüyayı gören kişinin hayatına aynı anda girmesi ise kişinin hayatının bir anda güzelleşeceğine delalet eder. Bu yüzden rüyayı gören kişi yakın bir zamanda kendisini ve ailesini mutlu edecek bir çok gelişme ve olaylarla iç içer olacak demektir. Bunlar ise beraberinde huzur ve mutluluğu getirecektir.

Müjdeli haberlerinde habercisi olan bu rüya yakın bir zamanda beklenmedik sevindirici haberler alacağınıza işaret eder. Ayrıca küslüklerinde biteceğine işaret eden bu rüya yeniden bir araya gelme olarak da yorumlanabilir. Rüyada lokum görmek şansında beraberinde gelmesini sağlar. Kişiler bu rüyanın ardında şans oyunları oynadıkları takdirde ya da çekilişe katıldıkları takdirde ödülün kendilerine çıkma olasılığı oldukça yüksek demektir. Ancak kişi lokumu tek başına değil beraberinde başka şeylerle birlikte yiyorsa buda gelecek müjdeli haberlerin beraberinde sıkıntıları da getireceğine işaret eder.

Rüyada Lokum Dağıttığını Görmek

Rüyada lokum dağıttığını gören kişi başkalarına ve etraftakilere iyilik yapacak demektir. Dağıtmış olduğu lokumun çokluğuna bağlı olarak kişinin yapacağı iyilikte büyük olacaktır. Kişi küçük bir kap içerisinde lokum dağıtıyorsa yapacağı iyilik sadece maddiyata dayalı küçük bir iyilik olacaktır.

Ancak rüyada lokum görmek ve bunu büyük bir kabın içerisinde dağıttığı görmek kişinin yapacağı iyiliğin başkalarının hayatlarına dokunacak manevi bir iyilik olduğuna işaret eder. Rüyada renkli lokumlar dağıttığını gören ya da lokumla birlikte çerezde dağıttığı gören kişi başkalarını çıkar elde etmek için yardım edecek demektir. Rüyayı gören kişi yapmış olduğu yardım karşılığında kendisi için bir iyilik isteyecek ya da maddi bir fayda sağlamak isteyecek demektir.

Rüyada Lokumları Döktüğünün Görmek

Rüyada elindeki lokumları etrafa döktüğünü gören bir kişi hayatına girecek olan güzellik ve iyilikleri geri çevirmiş demektir. Rüyada lokum görmek ve bunu insanların üzerine döktüğünü görmek ise kişilere ve etrafına iyilikler saçacak demektir. Bu kişi yakın bir zamanda çok büyük bir hayır yaparak herkese faydası dokunacak demektir. Ayrıca yapmış olduğu bu yardımlardan ve hayırdan herhangi bir karşılık beklemeyecek demektir. Son olarak rüyada lokum görmek ve döktüğü lokumları farklı farklı renklerde olduğunu görmek kişinin hayır görünümlü şer olayları bertaraf edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyayı gören kişi ilk bakışta herkesin hayırlı gibi gördüğü bir olayı geri çevirecektir ve aslında bu olayın beraberinde getireceği sıkıntıları da hayatından uzaklaştıracak demektir. Rüyada lokum görmek içeriğine bağlı olarak farklı anlamlara açık haberci niteliğinde olan bir rüyadır. Bu yüzden en doğru yorum için sitede yer alan numarayı arayarak iletişime geçmeniz en doğru yoruma ulaşmanızı sağlayacaktır. Rüyada lokum görmek nedir bunu yanıtladık. Gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiğini yorumlayan medyumlardan destek almanız durumunda rüya görmenin erdem ve lütfundan yararlanabiliriz.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Rüyada bir başkasına lokum yedirdiğini ya da ikram ettiğini gören kişilerin bir başkasına her anlamda destek vereceğini ve bu kişinin de o desteğe ihtiyacı olduğunu gösterir. BU sayede de rüyada lokum görmek dolaylı da olsa yine insanın hayrına sebep olur. Riyayı gören kişi yaptığı iyiliklerin karşılığını sevap olarak alır. Bilinç altından kaynaklı olarak karşıya verilen kıymetin rüyaya yansıması olarak tabir etmek mümkün. Sade lokumlar için güzelliklerin habercisi olan lokumlar farklı özellikler eklenerek çeşitlendirilmiş ve bu şekilde rüyada lokum görmek sıkıntıların habercisi olarak yorumlanır. Ruhsal sıkıntılar, çevresel sıkıntılar, dedikodular, bunalımlar bu şekilde görülen rüyanın yorumu olur.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yemek; güzel bir rüyadır. Rüyada lokum yediğini gören kişi; tez zaman içerisinde hayırlı bir haber alacaktır. Bu haber uzun zamandır beklediği bir haber olacağı gibi hiç beklemediği bir haber de olabilir. Rüya sahibinin alacağı bu haberle hayatında huzur ve mutluluk hakim olabilir.

Rüyasında bir kutu dolusu lokumu iştahla yediğini gören kişi; hayattan zevk almaya ve işleri yolunda gitmeye başlayacaktır. Rüya sahibinin alacağı bu haber kısa vadede etkili olmayacak; uzun vadede bu mutluluğunu sürmeye devam edecektir. Bu haber neticesinde; kişinin maddi ve manevi durumu iyileşmeye başlayacaktır. Rüyasında gizli gizli lokum yediğini gören kişi; bir olaya şahit olacaktır. Bu olay; onun hiç beklemediği bir olaydır ve olay sonucunda üzülecek taraf rüya sahibinin yakınlarıdır.

Bazı rivayetlere göre ise rüyada lokum yemek; sevinçli bir topluluğa, törene ya da toplantıya işaret eder. Bir diğer rivayete göre ise; rüyada lokum yemek rüya sahibinin kısmetini açacaktır. Ancak bu kısmetin hayırlı olmaması konusunda bir rivayette bulunulmamıştır.

Rüyada Lokum Çalmak

Rüyada lokum çalmak genellikle hayırlarla yorumlanır. Kişi iş hayatında büyük bir yükseliş yaşayacaktır ve yükseliş sonucunda çevresi oldukça genişleyecektir. Ancak rüya sahibi bu noktada dikkat etmelidir. Çünkü çevresinde kötü kalpli insanlar olabilecektir. Rüya sahibi bunun farkına geç de olsa varacak ve bu yeni çevresi ile arasına sınır örecektir. Rüya sahibi için bu olumlu bir gelişmedir çünkü; bu deneyimi neticesinde kişi hayatı boyuca uygulayabileceği ihlaslar alacaktır. Bu rüya neticesinde de kişi; bundan sonraki yaşamı boyunca hayatına giren insanlara daha dikkat etmesi gerektiğini anlayacaktır.

Rüyada lokum çalmak ayrıca; kişinin hanesinden huzurun ve bereketin eksik olmayacağına, hayatı boyunca bereketli bir yaşam süreceğine işaret edilir. Kişinin; hayatı boyunca çevresi tarafından sevileceğine, değer verileceğine ve saygı duyulacağına işaret edilmektedir. Eğer rüya sahibi hayatında maddi bir sıkıntı yaşıyor ise; bu sıkıntıyı kısa bir sürede çözebilecek gücü bulabileceğine ve hayatı boyunca elde etmek istediği şeylere kavuşabilecektir. Kısaca rüyada lokum çalmak güzellik ile yorumlanmaktadır. 

Rüyada Lokum Aşermek

Rüyada lokum aşermek; pey hayra yorumlanmaz. Kişinin hayatında onu kıskanan ve onu çekemeyen insanların olduğuna işarettir. Ayrıca; bu kişilerin rüya sahibini en ufak bir hatasını kolladığını ve yapacağı bu hata sonucunda kuyusunu kazabileceklerine işarettir. Rüya sahibinin hiç yapmadığı şeyleri sanki her zaman yapıyormuş gibi lanse eden insanlar olabilir. Fakat; rüya sahibinin bu kişileri önceden bileceği ve bunlara karşı önlem alacağına işarettir. 

Rüyada Yeşil Renkte Lokumlar Görmek

Rüyada yeşil renkte lokumlar görmek; rüya sahibinin hidayeti bulabileceğine işarettir. Bu rüya; rüya sahibine hayatında bolluğu, bereketi ve huzuru müjdeler. Rüyada yeşil renkte lokumlar görmek; rüya sahibinin yaşadığı maddi sıkıntıları kolaylıkla tazmin edebileceği anlamına gelir. Rüyada yeşil renkte lokumlar görmek; kişinin içinde bulunduğu bunalımdan sıyrılarak huzura ermesine rivayet edilir. Kişinin; bir yakınına yardımı dokunarak bu yakınından minnet duygusu kazanacaktır. Rüyada yeşil renkte fındık ya da fıstıklı bir lokum görmek; kısmet ve şans şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibi eğer böyle bir rüya gördü ise; kısmetlerinin artacağına ve kısmetler neticesinde hayırlı bir yuva kurabileceğine işarettir. 

Rüyada Güllü Lokum Görmek

Rüyada güllü lokum görmek; kişinin müjdeli haberler alabileceğine işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise evlenebilir, çocuk sahibi olmak istiyor ise çocuk sahibi olabilir. Ayrıyeten bu zamana kadar vermiş olduğu emeklerin karşılığını alacağına ve çevresinden olumlu geri dönüşler alacağına işarettir. Bir diğer rivayete göre ise; rüya sahibinin daha öncesinde sinirli bir sözden dolayı pişmanlık duygusu yaşadığına ve bu pişmanlığı bu rüyadan sonra daha çok yaşayacağına işarettir. Bu rüya kişiye bir mesajdır. Kişi kalbini kırdığı kişilerin gönlünü kazanmalıdır. 

Rüyada Kırmızı Lokum Görmek

Rüyada kırmızı lokum görmek ve bu lokumu yediğini görmek rüya sahibi açısından bir uyarı niteliği taşır. Kişinin çevresinde kendini hiç sevmeyen kişilerin olduğuna ve rüya sahibinin bu kişilere çok dikkat etmesine işaret eder. Bir rivayete göre ise; rüya sahibinin hayatında bazı yanlış kararlar alabileceğine ve bu yanlış kararlar neticesinde istemediği durumlar ile karşılaşabileceğidir. Özetle bu rüyayı gördüyseniz; alacağınız kararlarda daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapmak hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin istekleri teker teker gerçekleşir, koyduğu hedeflere sağlam adımlarla ulaşır ve çevresinin beğenisini kazanmış bir kişi haline gelir. Rüyada lokum yaptığını gören kişi; pek yakın bir zaman içerisinde uzaklardan bir haber alır. Bu haber rüya sahibini direkt olarak etkileyecek bir şey olabileceği gibi rüya sahibinin yakınlarından birini etkileyebilecek bir şey de olabilir.

Ama netice olarak bu haber hayırlı bir haber olacaktır. Rüya sahibinin alacağı bu hayırlı haberler ile işleri rast gidecek, hayatına çeki düzen gelecektir. Bir diğer tabire göre ise rüyada lokum yapmak demek; kişinin bir kimseden alacağı yardım neticesinde hak ettiği bir mevkiye yükseleceğine, iyi işler başarabileceğine delalettir. Rüya sahibinin uzun zamandır başarmasını istediği ya da gerçekleşmesini istediği bir durum var ise; bu Allah’ın izni ile gerçekleşecektir. Ancak rüya sahibinin istekleri bazen onun hayrına olmayabilir. Bu bakımdan rüya sahibi neyi istediğine dikkat etmeli ve ne istediğini de bilmelidir.

Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Medyum Saliha Hoca, insanların gördüğü bazı rüyaların hem iyi hem kötü manalara yorulabileceğini defalarca tekrarlamıştır. Usulen rüya yorumcusu hep iyiye yorsa da medyum Saliha Hoca, bun konuların dikkate alınması gerektiğine kanaat getirirse bu durumu rüya sahibi ile paylaşmayı daha etik bulmaktadır. Misal olarak rüyada lokum yediğini görmek ile ilgili tabirler buna örnek olabilmektedir. Çünkü bu özel rüya medyumlar ya da rüya tabiri ilmi olan kimseler tarafından tabir edildiğinde çok zıt sonuçlar çıkabilmektedir. Diyelim ki birisi rüyada lokum yediğini görmek diye bir rüya gördü. Medyum Saliha Hanım, bu rüyanın yorumunda o kişi hakkında bir takım asılsız iftiranın yayılacağına delalet ettiğini ve bu kişinin bu sebeplerden ötürü maddi ve manevi zarar göreceğini bildirebilir.

Aynı şekilde başka birisi rüyada lokum yediğini görmek hakkında bir rüya gördüğünde ise rüya yorumu usullerince yapılan tabirde bu kişinin bolluk ve berekete kavuşacağı, insanlar tarafından çok sevileceği ve beklediği haberlerin her birinin hayırlı olacağına işaret edebilir.  Medyum Saliha, insanların kişisel özelliklerinin ve yıldız haritalarının bile rüya yorumunda çok önemli bir yeri olduğuna sürekli dikkat çekmektedir. Rüyalar konusunda birçok rüya tabiri yapan kimse kötü bir rüyaya bile usulen iyi şekilde yorum yapabilir. Bu o rüyanın iyi sonuç vereceği anlamına gelmez. Özellikle Medyum Saliha Hoca gibi rüya tabiri yapabilen medyumlar insanları özel durumlarda önlem alabilmeleri için uyarmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap