1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Merdiven Çıkmak
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyalarda çıkılan merdivenler imgelerine göre sınıflandırılır. Bir ahşap merdiven, mermer merdiven, demir merdiven çıkmanın yorumları farklıdır. Rüyada merdiven çıkmak daha sonra yorulup dinlenmek, merdivenden düşmek ve atlayarak inmek de farklı yorumlara açıktır.

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada merdiven görmek ne anlama geliyor? Rüyalardaki detayları hatırlamak, daha iyi bir rüya yorumunun sağlanmasına yardımcı olur. Zaman zaman hatırlanan bazı detaylar bile ufak da olsa ipucu niteliğinde olabilmektedir. Rüyalarda çıkılan merdivenlerin pek çok yorumu bulunmaktadır. Zaman içinde yavaş yavaş çıkılan merdivenlerin anlamı, rüya sahibinin kendi koyduğu hedeflere ulaşmasının zaman alacağı fakat sonunda başaracağına delalettir. Rüyanın içinde pek çok farklı merdiven çıktığını gören kişiler ise hedeflerine ulaşmak için her yolu denediklerini psikolojik olarak da göstermektedir.

Rüyada merdiven çıkmak kişinin istediği konumlara yükseleceğine işarettir. Rüyasında devlet dairesinin merdivenlerini çıkanlar için eğer diliyorlar ise hayatın karşılarına devlette bir iş fırsatı çıkaracağını anlatmaktadır. Devlet dairesinin merdivenlerini çıkmak oldukça kısmetli bir rüyadır. Devlet dairesinde mutlaka bir işinizin olacağını ve bu işinizin olumlu sonuçlanacağını anlatan bu rüyalar, hayırlı bir kısmete, bir servete ya da bir işe müjdecidir.

Rüyada İş Arkadaşlarıyla Merdiven Çıkmak

Rüyasında iş arkadaşları ile birlikte bir merdiven çıktığını gören kişi ise iş yerini daha yukarı taşımak için canla başla çalışmaktadır. Çalıştıklarının karşılığını alıp almayacağı ise rüyanın devamında saklıdır. Eğer rüya sahibi merdivenleri ilk bitiren olursa iş yerinde istediği ve hak ettiği konuma geleceğine delalettir. Zaman içinde kendi bilgisini ve becerisini ortaya koyacak rüya sahibi gün geçtikçe işverenin de gözüne girecek ve hak ettiği pozisyona sahip olacaktır.

Rüyada Merdivenden İnmek

Rüyada merdiven çıkmak geri inmediğiniz sürece hayra yorumlanır. Rüyada çıkılan merdivenden geri indiğini gören kişileri için rüyalar iyi yorumlanmaz. İstedikleri şan, şöhret, para ya da işe kısa sürede ulaşacak olan rüya sahipleri, dedikodular ve yapılan haksızlıklar yüzünden bulundukları konumdan alınacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada Evin İçinde Merdiven Görmek

Rüyada merdiven çıkmak ve bu merdivenlerin kendi haneniz içinde olduğunu görmek ise tam anlamıyla hayra yorulur. Kısa zaman içinde ev halkının hepsinin kendilerine ihtiyacı olan işlere yerleştiğini göreceksiniz demektir. Rüyasında merdiven yaptığını görenler ise oldukça zorlu süreçlerden geçerek kendi işlerini kuracaklar demektir. Bu kendi yaptıkları merdivenden çıktıklarında ise kendi başarılarıyla bir yerlere geleceklerini anlatmaktadır.

Rüyada Basamak Çıkmak

Rüyada merdiven çıkmak imgesi bakıldığında basamak çıkmak ile karıştırılmaktadır. Merdiven pek çok basamaktan oluşmaktadır. Rüya sahipleri merdiven çıkarlar ise isteklerine kısa sürede ulaşacaklar anlamına gelir eğer basamak çıkarlar ise daha farklı anlamlara yorumlanır. Rüyada basamak çıkan kişiler, merdivenin daha başındadır bu yüzden hayal ettikleri işlere biraz daha uzun vadede sahip olacaklar demektir. Genel anlamıyla basamak çıkmak kişinin hedeflerine bir adım daha yaklaşacağına işarettir. Basamağı bir başkasından güç alarak çıkmak ise size destek olacak ve yardım edecek ikinci bir kişinin varlığına işaret eder.

Farklı Malzemelerden Yapılmış Merdiven Görmek

Rüyalarda çıkılan merdivenlerin hangi maddeden yapıldığı da önemlidir. Mermer merdiven rüya sahiplerinin kötü durumlarından faydalanmak isteyenlere itibar etmediğini, ahşap merdiven çıkmak manevi yönü güçlü kişileri, ip merdiven görmek ise rüya sahibinin parasından ve adından faydalanmak isteyen kişilerin varlığına işarettir. Merdiven imgesi için daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz cep telefonumdan 7/24 bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Saliha hocam bir rüya gördüm anlatmak istiyorum. Ailece Hindistan’a gitmişiz ve oranın meşhur bir tapınağına merdivenle çıkarken, maymunun saldırısına uğruyorum. Maymun için pek hayır demiyorlar. Sizin yorumunuzu çok merak ediyorum.