İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Misafir Gelmesi
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Misafir Gelmesi

Misafir sembolü genel anlamda çok hayırlıdır. Rüyayla ilgili hatırlanan diğer sembol ve durumlar birlikte yorumlanmalıdır ancak sadece bu sembol aklınızda kaldıysa rüyada misafir gelmesi üzerine yoğunlaşalım.

Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir gelmesi konusunu açıklıyoruz. Rüya Sahibi Sizseniz, Gönül güzelliğinizle hayırlı işler peşinde koşacaksınız. Çalışıyorsanız kazancınız bereketlenecek. Misafiri evinizde gördüyseniz eviniz şenlenecek, sıkıntı ve gamdan uzaklaşacaksınız. Aile bağlarınız her zaman sımsıkı ve sarsılmaz olacak.

Hamileyseniz Şöyledir Anlamı

Hamile hanımlar gün içinde yaşadıklarından psikolojik olarak çok etkilenir. Çoğu rüyasında gördüğü semboller anlamsız da olabilir. Fakat bedensel ve ruhani kutsallıkları nedeniyle haberci rüyalar görebilirler. Eğer hamileyken gördüğünüz rüyada misafir gelmesi en çok aklınızda kalan şeyse, erkek bebek bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada Eve Çok Kalabalık Misafir Geldiğini Görmek

Çalışıyorsanız iş dünyanızda, çalışmıyorsanız çevrenizde çok sevilen ve sayılan, çok hayırlı ve büyük işler yapan, kısmet ve kazancı bol biri olacaksınız. Haneniz her zamankinden daha bereketli olacak. Sıkıntısız rahat bir hayata kavuşmanıza çok az kaldığına delalettir.

Rüyada Misafirin Yatıya Kalması

Rüyada misafir yatıya kaldıysa başarılarınızın ve refahınızın kalıcı olacağını müjdeler.

Rüyada Misafirliğe Gitmek

Sevdiğiniz insanlara misafir gittiyseniz, sevdiğiniz insanlardan güzel sözler, iltifatlar, gönülden muhabbetler duyacaksınızdır. Sevmediğiniz insanların yanına veya istemediğiniz bir yere misafirliğe gittiyseniz, hoşlanmadığınız kişilerden hoşlanmayacağınız laflar duyabileceğiniz anlamına gelir. Rahatınızı bozacak şekilde kalbinizi kırabilirler. Negatif enerji hissettiğiniz insanlardan ve yerlerden uzak durmanızda fayda var.

Erkek Misafir Görmek

Rüyada misafir erkek ise, hayırlı müjdeniz var demektir.

Kadın Misafir Görmek

Bir kadının rüyada misafir gelmesi özellikle hanedeki genç kızlar için çok hayırlıdır. Tüm ailenin kabulleneceği ve kabul edileceği mesut bir izdivaç haberidir.

Rüyada Davetsiz Misafir Gelirse

İş dünyasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Hırslarınıza ve mevkiinize kapılıp gitmemelisiniz. Daha çok kazanç ve kariyer için yanlış düşüncelerle hileli yollara sapmamalısınız. Bu rüya size bir uyarı niteliğindedir. İstenmeyen misafirler geliyorsa, sizi çok uğraştıracak bir hastalığa işaret ediyor olabilir.

Konuşmadığınız veya Hoşlanmadığınız Spesifik Birini Gördüyseniz

Küs olduğunuz arkadaşınızın rüyada misafir gelmesi aynı kişiyle sıkıntı yaşamanıza ramak kalmış demektir. Kendinizi sakınmalısınız.

Devlet Büyüğünü Misafir Etmek

Bir devlet büyüğünün rüyada misafir gelmesi, iş kapısına destek olarak kazancı arttıracak bir kişinin ortaklık veya yardımı demektir.

Çatkapı Gelen Misafir

Daha önce üstesinden gelmeye çalıştığınız bir sıkıntıyı hiç ummadığınız anda halledeceksinizdir. Aniden gerçekleşen başarı sizi ve çevrenizi çok mutlu edecek.

Rüyada Gelen Misafir Kötülük Yaparsa

Sevilen veya sevilmeyen misafir insan rüyanızda size fenalık yaptıysa aniden bir sıkıntıyla baş başa kalabilirsiniz. Rüyanızın gidişatına göre sıkıntınızı nasıl atlatabileceğinizi analiz etmelisiniz.

Misafire İkramda Bulunmak

Fakirlikten zenginliğe, zenginlikten gönül rahatlığıyla huzura kavuşma yolunda olduğunuzu, kazancınıza bereketler yağacağına işarettir. Burada tanımlanmamış farklı şekillerde misafir rüyası gördüyseniz unutmamak için öncelikle bir deftere not edin. Rüyalarınızdan etkileniyor ve yorumlanmasını istiyorsanız baş ucunuzda her zaman bir rüya defteriniz olmalı. Uyanır uyanmaz hiç konuşmadan aklınıza gelen her şeyi not etmenizde fayda var. Tüm semboller birbirlerinden olumlu veya olumsuz etkilendiği için sadece tek bir sembole bakarak üzülmek veya sevinmek yerine rüyanızın tamamını yorumlatmanızı tavsiye ederim. Haberci rüyaların mesajlarıyla günlük hayattaki sorunlarınıza ruhani yanıtlar bulabilir ve rahatlayabilirsiniz. Ayrıntılı rüya tabiri analizi için iletişim numaramdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Normalde bizim evde misafir eksik olmaz. Bizde ailece misafir sevdiğimiz için sıkıntı yapmayız. Fakat dün gece rüyamda, evimize çok uzun bir süredir misafir gelmediğini ve bu yüzden kendimi ağlarken gördüm. Gündüz niyetine anlatıyorum. Acaba bu ne anlama geliyor?