1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Nar Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Nar Görmek

Rüyanızda gördüğünüz olayların ve de objelerin hayatınızın bir parçası olduğunu unutmayınız. Rüyalar, sizlerin hayatlarınızda olup bitenlerin bir yansıması ya da bilinç altınızda yatan şeylerin hayalinizde canlanması olarak adlandırılabilir.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek konusunda gelen sorulara cevap veriyoruz. Ancak bazı rüyalar ise; o rüyayı gören kişiye malum olur. Bu rüyalar kimisi, rüyayı gören kişi ile ilgilidir, kimisi ise rüyayı gören kişinin yakınları ile alakalıdır. Gördüğünüz rüyayı, bu konuda herhangi bir bilgisi olmayan kişiler ile paylaşmanız durumunda, rüya manasından sapabilir. Asıl anlamından, başka anlamlara çekilen rüyanızdan almanız gereken mesajları alamayabilirsiniz.

Rüyada Nar Görmek Yorumu

Rüyanızdan almanız gereken mesajları öğrenmek için, deneyim dolu yılların bana vermiş olduğu ilmimden yararlanabilirsiniz. Gerçek hayatta anlamlarını bulamayacağınız rüyalar, bu yüzden oldukça büyük önem taşır. Rüyada nar görmek çok farklı anlamlar içeriyor. Nar meyvesinin, insan hayatında var oluşundan yola çıkarak taşıdığı anlamaları sizlerle paylaşabilirim. Kendiniz ile alakalı bağdaştırabileceğiniz özel ifadeler ile alakalı fikir alışverişinde bulunarak, rüyanızdan çıkartmanız gereken önemli mesajları sizlerle paylaşmam için bana ulaşabilirsiniz.

Rüyada Nar Yediğini Görmek

Rüyada nar görmek ya da rüyanızda narı yerken görmek oldukça güzel günlerin sizleri beklediği anlamına geliyor. Narı ayıkladığınızı görmek veya rüyada nar görmek ile alakalı ayrıntı dolu dipnotları benimle paylaşmanız durumunda, etkinliği oldukça geniş olacak yorumlarımı sizlere aktarabilirim. Narı yerken görmek karşınıza çıkmış olan kısmetlerin habercisidir. Bu kısmetler tamamen sizin beklentileriniz ile alakalıdır. Kendi beklentilerinizi ve de rüyanızın ayrıntılı bir tablosunu çıkartarak sizleri doğru noktaları görmeye yönlendirmek için sahip olduğum deneyimleri sizlere sunuyorum. Rüyalarınız sizin hayatınızın en büyük parçalarıdır. Etkili bir rüya tasviri için sizleri bu güzel manaları birlikte çözmeye davet ediyorum.

Rüyada Nar Ayıklamak

Rüyanızda nar ayıkladığınızı net bir şekilde hatırlıyorsanız, bu rüya sizin çektiğiniz sıkıntıların malum olmuş halidir. Rüyada nar görmek hayra, o narı ayıkladığını görmek ise; rüyayı gören zatın hayatında var olan sıkıntıları tek tek atlatacağı anlamına gelir. Tabi ki sıkıntıların atlatılması için ise bir süreçten geçmeniz gerekiyor. Bu tarz bir mesaj, altında farklı anlamlar barındırıyor olabilir. Bu mesajları ve de anlamaları görmek arzusu taşıyan rüya sahiplerinin, sıkıntıları ile ilgili başvurularını hemen değerlendirebilirim.

Rüyada Narı Paylaşmak

Uykunuzdan uyandığınızda, rüyanızda gördüğünüz narı paylaşma anı hala gözlerinizin önünde ise; çok şanslı insanlar olmalısınız. Çünkü Bir narı başka bir kişi ile paylaştığınızı görüyorsanız eğer; hayatınıza yeni bir kadın ya da erkek gireceği ve de o kişi ile dünyevi mutluluğu hayırlı bir şekilde yaşayacağınız anlamında yorumlanabilir. Bu rüya benzerlerinden farklı olarak hem nar paylaşmak hem de rüyada nar görmek ile ilgili olduğu için sizleri güzel günler bekliyor umudu içerisinde girebilirsiniz.

Rüyada Bozuk Nar Yemek

Rüyada nar görmek farklı yorumları beraberinde getirdiği gibi, rüyada bozuk nar görmekte çok farklı anlamları beraberinde getirir. Aradaki farklı anlamak için ise; sizlerle paylaştığım cep telefonu numaralarımdan 7/24 bana ulaşarak rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Etkili ve de hayata dair rüya yorumlarımı dinlemek için beni aramanız yeterli.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek; hayır ve güzellik demektir. Rüyasında nar ağacı gören kişi yakın bir zamanda iyi, hayırlı bir insanla tanışabilir. Bu kişi onunla yuva kurmak isteyen biri olabileceği gibi hayatına dokunacak iyi bir insan da olabilir. Bu kişi ahlaklı, makam sahibi ve dürüst bir insandır. Rüyada nar ağacı görmek; merhametli, yardımsever ve olgun bir insana işaret eder.

Rüyasında nar ağacı gören kişi bir insanla tanışır ve bu insan Allah yolunda imanlı bir kimsedir. Rüya sahibi bu insanla çok yakın bir arkadaş olabileceği gibi yuva kurmak isteyeceği bir insan da olabilir. Rüyada nar ağacı görmek çok güzeldir. Kötülükle yorumlandığı pek görülmez. Nar ağacı; zenginliği, bolluğu, rızkı, bereketi, huzuru temsil eder.

Rüya sahibinin beklemekte olduğu bir olay varsa eğer bunlar gerçekleşecektir. Rüya sahibi rüyasında nar ağacından narlar topladığını gördü ise hayatında büyük değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler rüya sahibinin isteği doğrultusunda gerçekleşebileceği gibi bir fırsat olarak da görülebilir.

Rüyada nar ağacı görmek; emeklerin karşılıksız kalmamasına işarettir diyebiliriz. Rüya sahibinin büyük emek, çabalar harcadığı bir iş varsa bunlar Allah’ın izni ile gerçekleşecektir. Rüya sahibinin beklentilerinin karşılık bulması ile rüya sahibinin öz güveni de mutluluğu artacaktır.

Rüyasında nar ağacı gören kişi toplumda sürekli övgüyle bahsedilen bir insandır. Bu övgüleri zamanla daha artacak ve toplumda sevilen saygı duyulan biri haline de gelecektir. Rüya sahibinin iş hayatı ya da eğitim hayatı yolunda gitmiyor ise eğer; bunlar tersine çevrilecektir. Rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikle peş peşe gelecektir.

Rüyasında birden fazla nar ağacı gören kişi; uzun seneler boyunca mutlu bir hayat sürecektir. Ciddi sağlık problemleri yaşamayacak, kimseye muhtaç kalmayacak ve ciddi maddi sıkıntılar çekmeyecektir şeklinde tabir edilebilir. Rüya sahibinin hanesine huzur hakim olacak, bereketi artacak ve eşi ile muhabbeti artacaktır. Rüyada nar ağacı görmek; bir kimseye yardımın dokunabilmesi anlamı da taşır. Rüyasında nar ağacı gören kişinin bir kişiye bir tür yardımı dokunacaktır.

Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyada nar suyu görmek; rüya sahibinin kazancı, parası ve işi olarak yorumlanır. Rüyasında nar suyu gören kişi beklediği itibara, mevkiye, statüye er ya da geç kavuşacaktır. Bazı rivayetlere göre rüyada nar suyu görmek bundan çok daha farklı şekilde olarak olumsuzluklar ile yorumlanır.

Rüyasında nar suyu gören kişi; hayatında birçok anlamda olumsuz, kötü olaylar yaşayacaktır şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Rüyasında nar suyu gören kişi; bir haber ya da bir olay sonucunda hüzne kapılabilecektir.

Nar suyu tatsızlıklar anlamına da gelebilir. Rüya sahibinin hanesinde, iş yerinde ya da yaşadığı başka bir ortamda keyif kaçırıcı olaylar yaşanabilir. Bu olaylar ciddi değildir yani çözümü olmayan sorunlar değildir. Fakat yine de bir süre rüya sahibini ve onun çevresini etkileyecektir.

Elbette nar suyunun rengi ve tadı rüyanın yorumunu da etkileyecektir. Eğer koyu kırmızı bir nar suyunu içtiğinizi gördüyseniz ve tadı da tatlı ise; bu daha iyi olarak yorumlanmaktadır. Bu şekilde görülen bir rüyanın yorumu; şans ve kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak; bereketli, huzurlu, mutlu ve sakin bir hayata işaret eder. Elbette rüyanın detayları ve rüyayı ne zaman gördüğünüz de yorumların şeklini değiştirecektir. Eğer olgunlaşmış ve büyük narlar topladı iseniz; iş hayatınızda tahmin edemeyeceğiniz kadar olumlu gelişmelerin yaşanabileceğine işarettir. Rüyasında nar ağacından olgunlaşmış çok sayıda nar topladığını gören kişi; unvan, mevki ve saygı kazanır.

Her toplumda sözlerine değer verilen bir insan olur. Fakat rüyasında nar ağacından henüz olgunlaşmamış küçük narlar topladığınızı gördü iseniz bunun yorumu farklı olacaktır. Bu rüya pek güzel yorumlanmasa da yine de karamsarlığa kapılmamalıdır. Rüyasında olgunlaşmamış narları topladığınızı gördüyseniz eğer; bu hastalıklar ile yorumlanır. Rüya sahibi bir rahatsızlık yaşayabilir ve bununla uzun bir zaman uğraşabilir. Ancak yine de bu sadece bir rüyadır.

Rüya sahibi bu yorumları hayatının merkezine koymamalı ve bunlardan bağımsız olarak yaşamına devam etmelidir. Rüyasında çok sayıda olgunlaşmış nar toplayan kişinin ise eline bir mal varlığı ya da miras geçebilir. Ancak bu kalıcı olmayacaktır.

Rüyamda Nar Ağacı Gördüm

Rüyasında nar ağacı gören kişinin varlıklı, zengin bir kişiden yardım göreceğine yorulur. Ayrıca varsa hastalığından da kurtularak şifaya kavuşacağına delalet etmektedir. Ancak nar henüz olgunlaşmamış olarak görülen nar ağacı ise hastalığın yeniden nüksetme dönemine girerek rüya sahibini dertlere sürükleyeceğine ve bir süre daha peşini bırakmayacağına işaret eder. Fakat narların gayet olgunlaşmış yenecek kıvamda nar ağacında olduğunu görmek ise hem maddi açıdan zenginlik hem de hastalıktan kurtularak şifa bulmak olarak yorulur.

Rüyamda Nar Suyu İçtim

Rüyasında doğal nar suyu içen kişinin yakında eline yüklü miktarda para geçecek demektir. Fakat rüya sahibinin paranın kıymetini bilmeyeceğine ve onu su gibi akıtacağına işaret ederek paranın bereketini göremeyeceğine yorulur.

Bunun yanı sıra rüya sahibinin zenginlikle bir süre imtihan olunacağına ancak eline geçen yüklü miktardaki parayı dünyevi hevesler için kullanması dolayısıyla beti bereketi olmayacağına ve de bu nedenle kısa sürede tükeneceğine işaret etmektedir. Bu açıdan rüyasında nar suyunu içmek aynı zamanda ele geçen yüklü miktardaki parayı da har vurup harman savurmak olarak yorulur.

Rüyada Nar Bahçesi Görmek

Medyum Saliha Hoca, insanların rüyalarında değişik materyaller ve meyve, sebze gibi günlük hayatta tükettiğimiz gıdalardan görmelerinin de manası olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Zira cennet meyvesi olarak bilinen nar ile ilgili görülen rüyalar da çok önemlidirler.

Rüyada nar bahçesi görmek de en önemli rüyalardandır. Medyum Saliha Hanım, kişinin rüyada nar bahçesi görmek büyük bereket ve bolluğa işaret eder demektedir. Bu şekilde rüya gören birisi ileride karşısına çıkacak olan iş fırsatlarını ve iş tekliflerini çok iyi değerlendirmelidir.

Rüyada nar bahçesi görmek aynı zamanda eğer bekarsanız çok mutlu bir yuvaya sahip olacaksınız demektir. Bu yuvanın da hayırlı evlatlar ile taçlanacağına işaret etmektedir. Medyum Saliha Hanım, bizlerin görebileceği rüyaların her ayrıntısının çok önemli olduğuna dikkat çekmektedir.

Rüyada nar görmek ya da rüyada nar bahçesi görmek hayırlı nesillere ve hayırlı evlatlara  ya da hayırlı bir evlat geleceğine işaret edebilir. Aynı zamanda rüyada nar bahçesi görmek içinde bulunduğunuz darlıktan feraha çıkmaya, günahlardan Nasuh tövbe etmeye de işaret edebilmektedir.

Bir kimse hayatını düzene sokmak için çalışsa ve Allah’a dua edip yardım dilese ve üzerine de istihare de rüyada nar bahçesi görmek gibi bir rüya görse bu o kişinin tövbesinin kabulüne işaret olduğu gibi, büyük nimetler ,ile de ödüllendirileceğine ve zengin olacağına işaret eder.

Yorum Yap

Yorum Yap