İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Oğlunu Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada kişinin kendi oğlunu görmesi iyiye, güzele, bolluğa ve berekete işarettir. Kişiler için rüyada oğlunu görmek son derece olumlu bir duruma işarettir. Rüyasında oğlunu gören kişi için kısa süre içerisinde eline maddi bir gelir geçeceği ve bu maddiyatın ailenin bütün yaşantısını değiştireceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek konusunu açıklıyoruz. Bir başka ifade ile rüyada oğlunu görmek anne ve babalar için maddi zorluklardan kurtulmaya işarettir. Ayrıca kişinin rüyasında küçük oğlunu görmesi rüya sahibinin eline küçük miktarda para geçeceği, büyük oğlunu görmesi ise rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçeceği şeklinde de yorumlanabilir. Bunun dışında rüya sahiplerinin rüyalarında oğullarını ne şekilde gördüğü de yorumlama açısından son derece önemlidir.

Rüyada Oğlunun Güldüğünü Görmek

Kişiler için rüyada oğlunu görmek olumlu bir durum olsa da çocuğun ne şekilde görüldüğü de son derece önemlidir. Rüya sahibinin rüyasında oğlunu gülümserken görmesi ailenin sevineceği bir haber alacağına ve maddi zorlukların kısa sürede aşılacağına işarettir. Ayrıca evlat sahibi olmayan bir anne – baba için rüyada oğlunun gülümsediğinin görülmesi o çiftin çok yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğluyla Kavga Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oğlu ile kavga ettiğini görmesi kişinin yakın arkadaşları ve aile dostları tarafından kandırıldığına ve aldatıldığına işaret olarak yorumlanabilir. Bu yüzden rüyada oğlunu görmek durumu ne kadar olumlu ise rüyada oğluyla kavga ettiğini gören kişi için bu rüya bir uyarı niteliğinde değerlendirilmelidir. Rüya sahibinin özellikle yakın çevresine karşı dikkatli ve uyanık olması son derece önemlidir.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Kişinin rüyada oğlunu sünnet ettirdiğini görmesi rüya sahibinin dini görevlerini tam olarak yerine getirdiği şeklinde yorumlanır. Bu durumu rüyasında gören kişilerin yaşantılarına aynı şekilde devam etmeleri ve dini sorumluluklarını yerine getirmeye devam etmeleri tavsiye edilir. Rüyasında oğlunu sünnet ettirdiğini gören kişiler için yapılan bir başka yorumda bu kişilerin hayatlarında faydalı işler yapmaya devam edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Oğlu İle Yemek Yediğini Görmek

Kişiler için rüyada oğlunu görmek değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında oğlu ile yemek yediğini görmesi değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Bu yorumlardan ilkinde kişinin veya ailesinden birinin yaşadığı hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulacağı şeklindedir. Bu durum ile ilgili bir başka yorum ise rüya sahibinin veya ailesinden birinin yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağına işaret olarak yorumlanır. Bunun dışında kişinin rüyasında oğlu ile yemek yediğini görmesi ailede yakın zamanda hayırlı işler yapılacağına ve işlerin yolunca gideceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlunu Dövdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında oğlunu görmesi genelde iyi ve güzel şeylere işaret olarak gösterilir. Ancak kişinin rüyasında oğlunu dövdüğünü görmesi o kişinin içkiye, kumara ve harama el uzattığına işaret olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında oğlunu dövdüğünü görmesi aynı zamanda o kişinin ciddi miktarda maddi kayıp yaşayacağına ve günlük hayatında işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorumlanmaktadır. Bu yüzden rüyasında bu durumu gören kişilerin günlük yaşamına dikkat etmesi gerekir.

Rüyasında gördüklerinin anlamını merak eden kişiler cep telefonu numaralarım üzerinden günün her saati bana ulaşıp rüya yorumlarını öğrenebilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Meraba ruyamda oglumu gördüm ve sabaha kadar uyuyamadim acaba yorumu nedir cok merak ediyorum cok arastirdik bulamadim oglumu su sekilde gordum oğlumu ayri odada uyutuyorum esim.ve ben yatak odasindayiz aksam olmus gece yani esim odanin kapisini aciyor ve buyuk.iglum kapinin onunde duruyo cok aglamaktan hickiriyor ve agzi yamulmus omzu asagi dogru kaymis ve gozleri sisimis bi sekilde kapinin onunde gorduk ve esim kolundan tutuyor bir iki adim geriye dogru itiyor oglumu tokat atiyor ve oglum düşüp bayiliyor acaba anlami nedir lutfen gerekirse bana ulasin anlamini cok merak ediyorum.