1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Okul Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Okul Görmek

İşin ehli olmayan kişiler rüya hakkında anlamlı ya da anlamsız bir sürü yorum yaparlar. Fakat benim yıllardır dinlediğim birçok farklı rüya ile edindiğim tecrübelerim var. Bunları sizlerle paylaşmak ve rüyalarınızın doğru bir ağızdan yorumlanmasını isterim. Rüyanızda okul gördüyseniz rüyada okul görmek ve daha fazlasını sizin için yorumluyorum.

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek hem iyi hem de kötü yorumlanabilir. Rüyada okulunuzu görmek akıllı olmaya, düzenli hayata ve güzelliklere işaret olabilir. Bunun aksine rüyada okul görmek yapılan bir işten pişmanlık duymaya, iş kazancının azalmasına ve yoksulluğa da delalet olabilir. Rüyada okula gitmek iyiye yorumlanır. Rüya sahibi yeni işe giren birisi ise işi ile alakalı bir yolculuk yapacağı ya da eğitime gideceğini ifade eder.

Rüyada Yeni Okul Görmek

Rüyada okul görmek ve bu okulu da temiz olarak görmek, o ülkede yaşayan insanların refaha çıkacağının işaretidir. Ülkede savaş varsa biteceği ya da kriz varsa bunun aşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Okul Görmek

Rüyada eski okul görmek, kişinin zarara uğrayacağının habercisidir. Rüyayı gören iş yeri sahibi ise zor günler o kişiyi beklemektedir. Rüya sahibi kişinin ülkesinde kriz varsa bunun aşılamayıp daha kötü olacağını simgeler. Darlık çekilecek günler rüya sahibini bekliyor olacaktır. Rüyada okul görmek ile ilgili aklınıza gelenleri bana danışabilirsiniz.

Rüyada Okul Üniformasını Görmek

Bu rüyayı gören kişi işinden ayrılıp yeni bir işe başlayacaktır. İşinden memnun ise; daha üst bir konuma geleceğinin habercisidir. Okul üniformasını giydiğini görmek ise sorun olan bir olayın çözüleceği, devletteki bir kurumda işe başlayacağı, hayırlı bir işinin olacağı ya da aile içerisindeki sorun çözüleceği anlamlarına gelir.

Rüyada Okul Kapısı Görmek

Rüyada okul kapısı görmek, herhangi bir sebepten dolayı zamanında yarım bırakılan okula geri dönüş olarak yorumlanabilir. Bu dönüşü herkesin alkışla karşılayacağı, alınacak diploma ile işe girileceği, bu işlerden hayırlı ve bol kazançlar elde edileceği ve hayırlı bir eş ile evlilik anlamına gelebilir. Rüyada görülen okulun kapısından içeri girmek ise iş seyahatine işarettir. İş seyahati sonucunda yapılan girişimler ile büyük bir prestije sahip olunacağını simgeler. Görülen okul kapısını kırmak da hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüyayı gören kişinin yaptığı hareketlerden dolayı sıkıntıya gireceği ve bunlarla uzun süre uğraşacağı anlamına gelir.

Rüyada Okul Kitabı ve Çantası Görmek

Rüyada okul kitabı görmek, yakın zamanda yapılacak bir iş ile alakalı sorunlarla karşılaşılacağı ve bu sorunlara sabır gösterilmesi gerektiği anlamına gelir. Sabrın sonunda stresin ortadan kalkacağı demektir. Rüyada okul kitabını satın almak ise üst üste gelen krizlerin geçeceği ve sonrasında daha dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Okul çantası görmek, geçmişte yaşanılan güzel günlerin özlediğini gösterir. Okul arkadaşlarını görmek ise rüyayı gören kişinin mutlu bir beraberliğe adım atacağı ve bu ilişkinin hayırlı bir evliliğe dönüşeceğini delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz anların ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorsanız beni 7/24 iletişim numaramdan arayıp doğru bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Rüyamda şu anki gibi büyüğüm ama ne hikmetse ilkokul 1. sınıfa tekrardan başlamışım. Küçücük çocukların arasında kazık gibi bir adam olarak oturuyorum, öğretmenin sorduğu sorulara parmak kaldırıyorum falan çok garip bir rüyaydı.