Rüyada Öldüğünü Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü görmek düşünülenin aksine olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Ölümün gerçek hayatta diriliği ve uzun yaşamı getirdiğine inanılmaktadır. Rüyada öldüğünü görmek isteklerin elde edileceğine, taleplerine kavuşacağına işaret eder.  Bazı yorumculara göre ise aile içerisinde çıkacak huzursuzluğa ve anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada öldüğünü görmek ve kendisini dışarıdan izlediğini görmek, içerisinde bulunduğu durumdan memnun olmadığına,  hayatında ters giden ve kendisini huzursuz eden bir şeylerin olduğuna işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi kendi hatası ile ölümüne sebep olduğunu görmüş ise, gerçek hayatta alacağı bir karardan dolayı büyük bir pişmanlık duyar. Rüyada kişinin öldükten sonra sorguya çekildiğini görmesi, sıkıntılarından kurtulacağına ve hafifliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Ölümden sonra cennete gittiği görmek ise, kötü günlerin atlatılacağı, tüm sıkıntıların geride bırakılacağı anlamına gelir. Kişi rüyasında bir cinayet sebebi ile öldüğünü görmüş ise, bereketli ve uzun bir ömür yaşayacağına inanılmaktadır. Rüyada görülen ölümün hayat getirdiğine inanılır. Ölüm ömrü uzatır, hayır işlemeye işaret eder. Ölüm görmek gerçek hayatın anlamına vurgu yapar. Hayırlı ve güzel bir ömür geçirmek için gösterilen çabanın işaretidir. İmanın kuvvetli olduğuna, hayırlı ameller işlediğine ve uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Gömüldüğünü Görmek

Rüyada kendini öldükten sonra gömülmüş bir şekilde görmesi, beklenilen haberleri alacağı, beklenilen işlerin hayırlı bir şekilde yoluna koyulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin gerçekleşecek durumlardan kazanç sağlayacağı, rahata ereceği ve kısmet ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kişinin işlediği günahlar için tövbe edip doğru yola ulaşacağına ve yaptığı kötülükler sebebiyle pişman olduğunu göstermektedir. Rüyada ölümünden sonra tekrar dirildiğini görmek, olumsuz olayların olumlu bir şekilde hayata geçeceğine işaret etmektedir. Fakirlikten zenginliğe geçileceğine, kişinin hayatında yepyeni bir dönemin başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı olarak görmek hayırla yorumlanmaktadır. Ölen kişinin rüyada mutlu ve güler yüzlü bir şekilde olması, ruhunun huzura kavuştuğuna ve ahiret hayatının kolaylığına işaret etmektedir. Ölen kişinin Rüyada yeşil veya beyaz renk ile birlikte görülmesi kişinin huzura erdiğine, Allah katında iyi bir mevkide bulunduğuna işaret etmektedir. Ölen kişinin ağlar bir halde iken görülmesi, işlediği hatalar yüzünden sıkıntıda olduğuna ve dua ile huzura erişmesi için rüya sahibinden yardım beklediği şeklinde yorumlanır.  Ölmüş birisini görmek rüya sahibinin eş, dost veya akrabaları tarafından ziyaretine geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Özlenilen birine yakın bir zamanda kavuşulacağına, beklenilen kişinin geleceğine inanılır.

Rüyada Ölü Biri İle Konuşmak

Rüya yorumcuları tarafından tarafından önemli ve anlamlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı görmek size bir konuda bir uyarının yapıldığına, dikkat etmeniz gereken bir konunun olduğuna ve bu konuyu rüyada tasvir edildiği şekli ile çözebileceğinize işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz kişi de ve yaptığınız konuşma, gerçek hayatta karşılaştığınız sorunların çözümü için birer ipucu oluşturması bakımından önemle ve dikkatle değerlendirilmelidir. İhtiyacınız olan çözüm size ilahi bir yol ile verilmiş ve size bir çıkış yolu gösterilmiş olabilir.

Rüyada Bir Bebeğin Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin hedeflerinin ve hayallerinin yarım kalacağı anlamına gelmektedir. Ölmüş bir bebek görmek, istenilen hedefe ulaşılamayacağının, hedeflenen noktaya erişilemeyeceğinin ve yaptığı işlerin yarım kalacağının bir göstergesi olarak yorumlanır. Eğer ölmüş bir bebeğin haberini almış ise, beklenilen haberin olumsuz olacağı anlamını taşır. Aynı zamanda rüyada görülen ölü bir bebek, yaşanılan ilişkide sorunlar doğacağı ve karşı tarafın yol açacağı bir aldatma veya  yalan bir durum ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi evli bir kişi ise, yaşanılan sıkıntıların boyutunun çok büyük olacağı hatta sonucunun boşanma olabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Doğum Yaparken Öldüğünü Görmek

Rüyada doğum yaparken öldüğünü görmek rüya sahibinin oynamış olduğu şans oyunları neticesinde iyi bir gelir elde edeceğine işarettir. Bu kazanacağı parayla da rüya sahibi bu zamana kadar yaşamış olduğu maddi sıkıntılardan kurtulurken aynı zamanda rahata kavuşarak da sevdikleriyle daha mutlu bir yaşam sürmeye başlayacaktır. Bazı yorumlara göre de rüya sahibinin eşiyle ya da sevgilisiyle büyük bir kavga yaşayacağına ve bu kavga sonucunda çiftlerin ayrılma noktasına dahi geleceklerine yorumlanır.

Fakat bu kavga ne kadar şiddetli olursa olsun kısa sürecek ve çiftler aradan çok bir zaman geçmeden barışacaklardır. Rüyada doğum yaparken öldüğünü görmek ayrıca rüya sahibinin iş hayatında başarılı bir döneme gireceğine ve bunun neticesinde de büyük maddi kazançlar sağlayacağının göstergesidir. Ayrıca rüya sahibi çok yakın arkadaş olarak gördüğü birisiyle büyük tartışmalar yaşayarak bu kişinin gerçek yüzünü de görecektir. Bunun neticesinde de rüya sahibi bir hayli üzülerek uzun bir süre kendisini toparlayamayacak ve yaşayacak olduğu güzel gelişmelerden bile bu sebeple tam anlamıyla zevk alamayacaktır.

Rüyada Mezar Görmek

Kendini ölmüş ve bir mezarlıkta görmek, işlenilen günahlardan kurtulmak için sarf edilen çabalara işaret eder. Bu çabaların sonuçsuz kalmayacağı ve doğru bir yolda olduğunun göstergesidir.Eğer rüyada görülen mezar eski ve kimsesiz duruyor ise, bu bir ayrılık veya bir terk ediş şeklinde yorumlanabilir. Başka birinin mezarını görmek veya mezarlığa bir ziyarette bulunmak, hayatın anlamsız ve başı boş geçtiğini, gündelik hayatın zevklerine fazla önem verildiği ve ahiret hayatının gözardı edildiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Öldüğünü Sanmak

Her rüya bize bir şey anlatmak zorunda değildir. Fakat birçok rüya da rüya tabiri yapılmaya muhtaçtır. Medyum Saliha Hoca, insanların en çok korktukları rüyaların başında ölüm ile ilgili rüyalar geldiğini söylemekte. Zira rüyada öldüğünü görmek hakkında da birçok kimse hocamıza başvurmaktadır. Medyum Saliha, rüya yorumları konusunda gösterdiği uzmanlığı rüyada öldüğünü sanmak hakkında da göstermekte ve insanlara kişiye özel rüya tabirleri yapmaktadır. Bazı durumlarda da insanlar kendilerine medyumlar tarafından yapılmış bir büyü sebebiyle de rüyada öldüğünü sanmak gibi bir durum ile karşı karşıya gelebilmektedirler. Medyum Saliha Hoca, yine de rüyada öldüğünü sanmak hakkında yapılan genel rüya tabirlerinin dikkate alınmasında da fayda olduğunu söylemekte.

Rüyada öldüğünü sanmak demek rüya sahibinin ileride bir hata yapacağına delalet etmektedir. Ya da istemeden de olsa birisine iftira atılmasına vesile olabileceğiniz anlamına da gelebilir. Rüyada öldüğü sanmak hakkında yapılan rüya tabirleri çok fazla olsa da, kişiye özel rüya yorumları her zaman en garanti yöntemlerdir. Medyum Saliha Hoca, insanların rüyada ölmek gibi değişik rüyalarının da birçok farklı kriterler gözeterek tabir edilebileceğini söylemekte. Zira ölüm kişiye göre ve duruma göre farklı rüya tabiri şeklinde karşımıza çıkabilmektedir. Medyum Saliha Hanım, hayatının büyük bir kısmını rüya tabiri hususunda araştırmalara adamış ve çoğu olması muhtemeller arasında olan olayların da önüne geçmiştir.

Yorum Yap

Yorum Yap