Rüyada Ölmüş Birini Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek genellikle hayır olarak işaret edilir. Rüya uzmanları rüyada görülen ölülerin daima hayırla yorumlamıştır. Ancak yine de rüyada ki ayrıntılar yorumları,oldukça farklılaştırmıştır.

Rüyada ölmüş birini görmek rüya sahibinin sevdiği bir kişiden iyi haberler alacağı anlamına gelir. Rüyada rüya sahibi, kendisini farklı şekilde ölüp dirildiğini görüyor ise; bu durum birçok değişik şekilde tabir edilebilir. Rüyada ölmüş birini görmek rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirmesi demektir. Rüyada ölü bir kimseye bir şey vermek ya da o kişiden bir şey almak bolluk ve bereket içinde yaşam sürmek anlamına gelir.

Rüyada gerçekte ölmüş bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi uzak bir akrabadan hayırlı ya da hayırsız bir haber alınması anlamına gelir. Rüyada ölmüş birini görmek kişiden kişiye farklı şekillerde yorumlanabilir. Mesela; rüyada ölmüş bir adamı görmek kadim bir dost ya da arkadaşın yitirilmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada ölmüş bir kişiyi dirilirken görmek rüya sahibinin hayırlı bir haber alacağı ya da işleyişi bozulan gidişatın tekrar eski haline dönmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek Neşe İşarettir?

Rüyada ölmüş birini görmek nasıl yorumlanır diye merak ediyor iseniz bu durum farklı şekillerde yorumlanabilir. Genellikle bu rüyayı görmek üzüntü ve streslerin yakında son bulacağı ve hayatının eskisinden çok daha huzurlu ve refah içinde geçeceği şeklende de yorumlanır. Rüyada ölmüş olarak gördüğünüz kişi bir arkadaş ya da dostunuz ise üzüntüye kapılacağınıza ve sıkıntılı zamanlar geçireceğinize delalet edebilir.

Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi temiz iyi, ahlakı ve dürüstlüğünden ötürü herkes tarafından çok sevilip sayılacağı şeklinde de tabir edilir. Rüyada ölmüş bir kişinin evinize geldiğini görüyor iseniz; huzurlu bir hayata kavuşacağınız şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin, ufak tefek de olsa sağlık sorunları var ise yakın bir zaman içerisinde bunları atlatacağına ve feraha ve sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyada ölmüş bir kişi ile sohbet ettiğinizi gördüyseniz rüya sahibini güzel günler, bereketli kazançlar bekliyor demektir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek İyi Midir?

Rüyada ölmüş birini görmek iyi midir derseniz, şayet bu rüyayı nasıl ve ne zaman gördüğünüze göre değişecektir. Rüyada ölmüş vaziyette bir yakınınızı gördü iseniz; ailenizde arkadaş çevrenizde ya da iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelebilir. Rüyada ölmüş halde görülen bir yakının rüya sahibi açısından kuvvet, hayırlı ve bol rızk anlamı da taşır. Rüyada ölmüş bir kişiyi oturur vaziyette gördü iseniz; rüya sahibinin yaşamında başarılar sağlayacağına ya da iş hayatında rütbe kazanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada ölmüş birini görmek iyi midir diye soruyor iseniz genellikle bu tür rüyalar iyi şekilde yorumlanmaktadır. Fakat; bu tarzda görülen rüyalar çoğunlukla kişinin etkisi altına kaldığı olaylardan ya da bilinç altından kaynaklanmaktadır. Rüyada ölü halde gördüğünüz bir kimseyi güzel bir şekilde ya da temiz kıyafetler içinde gördü iseniz; sizi güzel günlerin beklediği yönünde yorumlanmaktadır. Şayet; ölmüş bir yakınınızı kefenli bir halde gördü iseniz bu rüya pek de iyiye yorulmaz. Rüyada ölmüş halde olan bir kişinin gülümsüyor olduğunu görmek de hayırlı sayılabilecek rüyalar arasındadır.

Rüyada Ölmüş Biri ile Konuşmak

Rüyasında ölmüş bir kişi ile konuştuğunu gören kişinin uzun süreli sıkıntılarının sona ereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya rüya sahibinin iş yerinde yükseleceğine ve hayırlı bir gelecek kuracağına delalet eder. Eğer ölen kişi rüyada aslında ölmediğini söylüyor ise ölen kişinin şehitlik mertebesine ulaştığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birini Yatakta Görmek

Ölüm her birimizin hayatı için kaçınılmaz sondur. Birçok sohbetin sonunda da konu hep ölüme bağlanır. Medyum Saliha Hoca, dinlerin ana konularından birisinin de ölüden sonra hayat üzerine olduğunun da altını çizmektedir. Rüyalar açısından bakıldığında ise ölüm birçok farklı anlam ifade edebilir. Rüyada ölmüş birini görmek o kişiyi tanıyıp tanımadığımıza ve o kişinin kaşına, gözüne, boyuna, kefeninin olup olmadığına göre farklı şekillerde yorumlanır. Medyum Saliha Hanım, birçok kişinin rüyada ölmüş birini yatakta görmek hakkında rüya tabiri istediğini söylemekte. Hocamız bu konunun genelde yapılacak yorumundan ziyade kişi için ona özel rüya tabiri ile bakılmasının her zamanki gibi savunucusudur.

Fakat genel manası ile de rüyada ölmüş birini yatakta görmek bir süreliğine evliliğinizde ya da aşk hayatınızda sıkıntılar olacağına işaret eder. Bazı durumlarda erkeklerin yaşabileceği cinsel sağlık sorunlarının da işaretçisi olabilir. Rüyada ölmüş birini yatakta görmek, üzerinde beyaz kefen varsa hayırlı birinden hayırlı bir mirasın size değeceğine işaret eder. Bunun yanında yine rüyada ölmüş birini yatakta görmek, yakın zamanda vazgeçtiğiniz ve ilişkinizi kestiğiniz birisinin sizinle uğraşabileceğine işaret eder. Fakat rüyada ölü görmek eğer ki ölünün üzerinde beyaz kefen varsa ve nur gibi parlıyorsa para demektir. Medyum Saliha Hanım, uzun zamandır alamadığınız bir alacağınızın ummadığınız anda size geleceği şeklinde tabir etmektedir. Rüyada ölmüş birini yatakta görmek en doğru şekilde kesin bir tabire kavuşması için kişiye özel rüya tabiri yapılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap