Rüyada Ölü Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ölü Görmek 

Rüyada Ölü Görmek 

Rüyada ölü görmek manası nedir? Rüyamda ölü gördüm bunun tabiri nedir? Rüyada ölü görmek hakkında merak edilen tüm detaylar bu yazımızda. Medyum Saliha'nın diğer rüya açıklamalarında olduğu gibi Rüyada ölü görmek makalesi yayındadır.

Rüyada ölü görmek rüyanızda ölmüş bir kişiyi görmek, sizi korkutabilir hatta korkudan dudaklarınız uçuklayabilir. Sanılanın aksine rüyada ölmüş birini görmek ömrün uzun ve bereketli olacağına delalettir. Sevdiğiniz bir kişiyi ölü gördüyseniz, sizin için hayırlı bereketli huzur dolu bir ömür süreceğinize işarettir. Hayırlı haberler alarak helal kazançlarla gerek maddi gerek manevi anlamda huzur bulacaksınız.

Bununla beraber rüyada ölmüş birini görmek kişinin bulunduğu durum ve ölen kişilerin gerçek hayatta sağ ya da ölü olması rüyanızın anlamlarında farklılık arz edebilir. Bazen de yatmadan önce ölen bir kişiyi düşünerek yatmak, ya da o kişiyi özlemek bilinçaltınıza işler ve rüyada o kişiyi görmenizi sağlayabilir. Şimdi gelin rüyada ölü görmek hangi anlamlar taşıyor beraber inceleyelim.

Rüyada Tanımadığı Ölüler Görmek

Rüyada tanımadığınız ölüler görmek, daha önce sizi hayal kırıklığına uğratan kişilerin hatasını anlayıp sizi artık üzmeyecekleri anlamı taşır. Tanımadığınız ölüler görmek sizin aslında negatif bir insan olmadığınızı fakat çevrenizdeki bir takım sorunlu insanlar tarafından hayal kırıklığına uğradığınızı gösterir. Rüya Sahibi Üzülmemelidir bu günler artık geride kalmıştır.

Rüyada Ölmüş Birini Yatakta Görmek

Rüyada yatakta bir ölü gördüyseniz Bir hastanız olabilir, bu hasta sizin ziyaretinizi bekliyor olabilir. Fazla vakit kaybetmeden hasta yakınlarınızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Bir Kimse İçin Ağlamak

Rüyada ölen bir kimse için ağlamak sizin son derece temiz kalpli biri olduğunuzu gösterir. Dikkat etmeniz gerekir ki çevreniz tarafından iyi niyetleriniz kullanılmamalıdır. Aksi taktirde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir yerden duyacağınız mutlu haberler sizi son derece sevindirebilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Konuşmak

Rüyada ölmüş biriyle konuşmak son derece hayırlıdır. Kişi yaptığı iyiliklerin karşılığını alacak birtakım zaferlere kavuşacaktır. Adeta içi içine sığmayacaktır. Kötü günler geride kalacaktır. Rüyada ölen biriyle konuşmak size çok yakın olan birinin sizden yardım beklediği anlamına da gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise sizi uzun bir yolculuk bekliyor olabilir.

Rüyada Ölen Birinin Gülmesi

Rüyada ölen bir kimse size gülüyorsa hayatınızda yaptığınız bir takım yanlışları görmezden gelmemeniz şeklinde yorumlanır. Rüya Sahibi yanlışlarının farkına varacaktır ve yanlışlarını düzeltmek için silkelenecektir. Rüyada ölen bir kimse tanıdık ve gülüyorsa bazı İslam alimlerine göre rüyanız o kişinin sizi çok sevdiği ve içinde olduğu ahiret hayatında son derece mutlu olduğu ifade edilir.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüya Sahibini mutlu huzurlu günler bekliyor. Gerek mesleki gerek kariyer anlamında istediği makama kavuşacak ve maddi anlamda tatmin sağlayacağı bir işe kavuşacaktır. Rüya Sahibi uzun sürecek mutluluğa bol paralı kazançlara yelken açacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüya sahibinin keyfinin kaçacağına, mutsuz günlerin onu beklediğine delalettir. Bu rüya rüyayı gören kişinin çevresinden çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağı anlamını taşır. Rüyasında Ölen bir tanıdığına sarılmak uzun zaman süren sıkıntılı günlerin son bulacağına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak

Rüya Sahibi için son derece hayırlıdır. Açılacak yeni iş kapısıyla beraber gerek maddi anlamda gerek kariyer anlamında hayatına bolluk gelecektir. Gelen parayla beraber rüya Sahibi kendisi için son derece karlı önemli işlere girip, adını duyuracak ve makam sahibi olacaktır.

Rüyada Ölü Birini Yıkamak

Rüyada ölü birini yıkamak rüya sahibi için uyarıcı bir nitelikte rüyadır. Rüya sahibinin hayatta birtakım eksiklikleri olduğuna ve bu eksikliklerin kendisinin bile farkında olmadığına işaret etmektedir. Rüya sahibi eksiklikleri konusunda güvendiği kişilerden destek alarak bu konunun üstesinden gelebilir.

Ayrıca rüya sahibinin bazı istekleri karşısında aceleci olduğuna ve bu acelenin kendisine faydadan çok zarar verdiğini de göstermektedir. Rüya sahibi biraz daha sabırlı bir kişi olmalıdır. Rüyada ölü birini yıkamak bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin ailesinin bu zamana kadar yaşamış olduğu sıkıntılardan bir an önce kurtulacağına ve huzurlu bir yaşam için önemli bir adım atacaklarına da işaret edebilir.

Aynı zamanda bu sıkıntıların giderilmesiyle birlikte rüya sahibinin ve ailesinin maddi olarak da rahatlayacakları rivayet edilmektedir. Rüyada ölüyü pis ya da uygun olmayan bir nesneyle yıkanması bu kişinin hayatı boyunca pek de iyi şeyler yapmadığına çevresine kötülük verdiğine işaret etmektedir. Berrak bir suyla yıkanan ölünün de çevresi tarafından çok sevilen ve iyi bir insan olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

İnsanlar zaman zaman çok garip rüyalar görebilmektedirler. Bunlardan birisi de rüyada ölmüş birini hasta görmek ile ilgili rüyalardır. Medyum Saliha Hoca, bu tip bir rüyanın çok farklı yorumlara açık olduğuna delalet eder demektedir. Rüyada ölmüş birini hasta görmek o kişi eğer ki bir yakınınızsa o kişiye kuran okumanız ve dua etmeniz gerektiği yönünde tabir edenler olmaktadır. Bazı tabirlerde de rüyada ölmüş birini hasta görmek, sizin yaşayacağınız büyük bir maddi sıkıntının ardından bir umut doğacağına ve burada sizin çabalarınız ile o durumdan kurtulma şansınızın olabileceğine işarettir.

Medyum Saliha Hoca, birçok kimsenin rüyada ölmüş birini hasta görmek gibi rüyalar gördüğünü söylemektedir. Tabi ki burada yorum yapabilmek için ölü olan o kişinin tanıdık mı yoksa tamamen yabancı birisi mi olduğu da büyük bir önem arz etmektedir. Rüyada ölü görmek ne kadar birçok yönden irdelenmesi gereken bir tabire muhtaç ise rüyada ölmüş birini hasta görmek de böyle iyi bir yoruma ve irdelemeye muhtaç rüyalardandır. Zira Medyum Saliha Hanım, görülen rüyaların doğru yorumlanması gerektiğini ve yapılan doğru yorum sayesinde kişinin önlemler ya da hazırlıklar yapası gerektiğinin altı çizilmiştir. Burada firavunun rüyası ve Hz. Yusuf’un o rüyayı tabir ederek kıtlık yılları gelmeden nasıl önlemler aldığı konuşu bize örmektir. Rüyada ölmüş birini hasta görmek hassas bir konudur ve bu konuda hocamız ile irtibata geçmenizde hayır vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap