1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak bizler için ne ifade eder? Rüyada tutulan oruç hakkında rüya yorumcuları ne demektedir? Medyum Saliha Hoca, yıllardır insanların gördükleri rüyalar hakkında rüya tabirleri yapmaktadır. Bu yazımızda da Medyum Saliha’nın rüyada oruç tutmak hakkında verdiği bilgilere ulaşarak sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Rüyada oruç tutmak meselesini yanıtlıyoruz. Rüya yorumları binlerce yıllık tarihi olan çok öze bir ilimdir. Bu sebeple de insanların sıkça başvurduğu ve iyi bir rüya tabircisi sayesinde bir çok olaya şahit olunan gizemlerdir. Medyum Saliha Hoca, bu yazımızda sizlerin er merak ettiği rüyalar arasında yer alan rüyada oruç tutmak hakkında bilgiler verdi. Bu rüya gerek İslami rüya tabirleri gerekse de bir çok farklı görüşler açısından benzer özellikler taşımaktadır. Rüyada oruç tutmak tek başına incelenecek bir rüya değildir. Zira rüyada oruç tutmak içindeki gelişmeler ile beraber incelenmesi ve ona göre rüya tabiri yapılması gereken rüyalardandır.

Rüya tabircileri özellikle görülen rüyaların gidişatı hakkında ayrıntılara, renklere ve nesnelere odaklanmaktadırlar. Medyum Saliha Hanım, bunun dışında manevi bir bakış bir sezi gücüne de rüya yorumu esnasında ihtiyaç olduğunu ifade etmektedir. Medyum Saliha, bu sebepten dolayı en güzel rüya tabirlerini yapabilecek çok az rüya tabircisi bulunduğunu da sözlerine eklemektedir. Diğer yandan rüyada oruç tutmak ferahlık, maddi kazanç, evlat ve sağlık olarak yorumlanabilir. Burada ortaya çıkan diğer bir kriter de rüyada oruç tutmak ne şekildedir ve yalanılan gelişmeler nelerdir? Bunlara bakılır ve rüya tabiri ona göre yön değiştirebilir.

Rüyada Oruç Tutmak ve Bozmak

Rüyada bizlere anlatılan olayın iyi anlaşılması gerekmektedir. Rüyada oruç tutmak konusu incelenirken baz ayrıntılara dikkat konusunda sözler söylemiştik. Medyum Saliha Hanım bu konulardan birisinin de rüyada oruç bozmak meselesi olduğunu dile getirmektedir. Çünkü rüyada oruç tutmak ve rüyada oruç tutmak ve bozmak farklı şeklerde yorumlanmaktadır. Bazı kimseler sebepsiz yere ayrıntıları söylemeyerek rüya tabirini olduğu gibi değil istedikleri gibi duymak isterler. Bu son derece yanlıştır. Medyum Saliha Hanım, yıllar boyunca bu tür olaylar ile karşılaşmış olsa da rüya tabiri yöntemleri bunlara mahal vermeyecek derecede güçlü yöntemlerdir.

Rüyada oruç tutmak ve bozmak konusunda yapılacak rüya tabiri bize iki farklı şekilde yorum imkanı sunmaktadır. Birincisi rüyada oruç tutmak ve bozmak kasıtlı mı yapıldı sorusudur. Eğer rüyada bilerek oruç bozmak durumu varsa bu kişinin başına bir takım sıkıntılar geleceği, hakkında gıybet ve dedikodu eden birileri olduğu, bu sebepten ötürü de maddi manevi zarar görebileceği ifade edilebilir. Diğer yönden rüyada oruç tutmak ve bozmak eğer kasti olarak olmadıysa yani rüya gören kişi orucunu istemeden bozduysa bu ise iyi manalara gelir. Bu kişiye Allah ummadığı bazı kapılar açacak demektedir. Rüyada oruç tutmak ve bozmak eğer ki bilinmeden bozulduysa rüya tabircileri açısından çok güzel şekillerde tabir edilirler.

Rüyada Oruç Tutmayı Unutmak

Normal hayatımızda nasıl oruç tutuyorsak ve neler hissediyorsak rüyamızda da aynı hisleri yaşamaktayız. Bu sebepten dolayı rüyalar bizlere çok ilginç gelmektedir. Medyum Saliha hoca yazımızın ana konusu olan rüyada oruç tutmak da bunun gibidir der. Rüyamızda aynı oruç tuttuğumuz zamanki hisleri bizzat yaşamaktayız. Bunun yanında rüyada oruç tutmayı unutmak da normal zamanda bizlere neler hissettiriyorsa rüyada da aynısını hissettirmektedir. Hocamız bu sebeple insanların rüya yorumları kişiye özel yapılmalıdır der.

Rüyada oruç tutmayı unutmak bir çok farklı eklerde tabir edilebilir. Bazı kişiler için büyük bir ferahlama ve sevinçli bir haber alma manasına gelir. Bazı kimseler için yapılan rüya yorumları yakında bir düğün olacağını haber verir. Medyum Saliha Hoca bu sebepten ötürü her insanın ayrı şeklerde incelenmesinin doğru olacağını bildirmektedir.

Yanlı ve genç insanlar için rüyada oruç tutmayı unutmak farklı manalar taşır. İslami rüya tabiri ya da diğer rüya tabirleri bu konularda bir çok şey yazmıştır. Medyum Saliha Hanım’da yıllarca buna benzer rüya tabirleri konusunda çalışmaları olan biridir. Rüyada oruç tutmayı unutmak bazen olumsuz rüya olarak görülse de önemli olan rüyanın gidişatıdır. Rüya görmek ve yorumlamak tek başına bir olguyu değil geneli değerlendirmek manasında gelmelidir.

Rüyada Başkasının Oruç Tuttuğunu Görmek

Medyum Saliha Hoca rüyaların dilinden iyi anlamak gerektiğini bizlere her fırsatta dile getirmektedir. Çünkü hocamıza başvuran sayısız insan bir çare arayan ve onun için rüya tabircileri ile çalışmak isteye kimselerdir. Bazen bir rüya bir çok derdi sona erdirecek müjdeler verebilir. Medyum Saliha’da rüyada başkasının oruç tuttuğunu görmek hakkında bu şeklerde yorumlar yapmıştır. Rüya tabiri ilmi çok derin bir ilimdir. Rüyada başkasının oruç tuttuğunu görmek de bu ilim deryasında bir zerredir. Ancak bir zercik bile insan hayatını tamamen değiştirebilir. Rüyada oruç tutmak hakkında yapılan rüya yorumları bizlere bir çok şey anlatmaktadır.

Fakat rüyada başkasının oruç tuttuğunu görmek konusu da bizler için çok fazla konuyu açıklamaktadır. Bunlar birbirlerine benzeseler de farklı değerlendirilmesi gereken rüya tabirleri olarak bilinmelidir. Bu rüya seyahat anlamı taşıdığı gibi bir amaca ulaşmak için çok büyük gayret sarf edeceğiniz şeklinde de yorumlanabilir. Medyum Saliha Hoca insanların rüyada başkasının oruç tuttuğunu görmek konusunda olumsuz düşünceleri olduğunu dile getiriyor.

Oysa bu tip bir rüya içindeki bazı özel durumlara göre olumlu ya da olumsuz tabir edilebilir. Hocamız rüyada başkasını oruç tuttuğunu görmek hakkında olumsuzlukların da çok tehlikeli olduğunu, ailenin parçalanmasına gidecek haberler bile içerebildiğini de sözlerine eklemektedir. BU durum da göz önüne alınarak rüya tabircileri bir rüya konusunda sizlere haber vereceği zaman neden iyice incelemeleri gerektiğinin nedenleri aslınca bir rüyanın hem olumlu hem de olumsuz olabileceği düşüncesinden de kaynaklı olabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap