İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Para Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek iyiye olduğu gibi kötüye de yorumlanabilir. İnsanlar tarafından sıkça görülen ve sorgulanan rüyada para görmek içinde pek çok anlamı barındırır. Bu anlamları rüyanızı nasıl gördüğünüze göre çıkarabilirsiniz.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek tabirini detaylıca incelediğimizde; rüya görenin bir derdi olacağına fakat bu sıkıntıları kolayca aşacağını gösterir. Bununla beraber rüyayı gören kişiye edilecek bir sözün onu büyük bir sıkıntıya sokacağını gösterir. Rüyada para görmek birçok anlama gelebilir. Bu rüyada para imgesini nasıl gördüğünüze göre değişebilir. Öncelikle parayı nasıl bir biçimde gördüğünüzü düşünün Rüyada bakır para görmek; güzel veya uğurlu bir iş olacağı anlamına gelir. Rüyada gümüş para görmek; güzel haberlere ve mutluluğa işarettir. Rüyada altın para görmek; sanılanın aksine; kıskançlığa ve dedikoduya yorulur. Rüyada kağıt para görmek hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yapamayız. Hem güzel bir haber alacağınıza, hem de bir süre sıkıntı yaşayıp bu sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada Para Almak

Eğer rüyanızda birinden para alıyorsanız bu sizin daha önceden yaptığınız bir iyiliğin size geri döneceğini gösterir. Rüyada para görmek tabirinin kötü olduğu kadar iyi yönleri de vardır. Yaptığınız bu iyilik karşısında şans ve para elde edersiniz

Rüyada Para Vermek

Rüyayı gören kişinin, başka birine iyiliğiniz dokunacağını gösterir. Bu kişiye olan yardımınız sayesinde onun bir sıkıntısını gidereceksiniz veya onun hayatındaki bir boşluğu dolduracaksınız. Rüyada para verdiğinizi görürseniz bu sizin de mutlu olacağınıza, sevineceğinize işaret eder. Ayrıca bilinçaltınızda ne kadar iyi yürekli bir insan olduğunuzu gösterir. Yaptığınız bu iyilikten dolayı siz de zenginliğe ve mutlu haberlere sahip olursunuz.

Rüyada Para Saklamak

Rüyada kişinin para sakladığını görmesi, başka birinin görmesini istemediği bir işin kendi kendine gerçekleşeceğini gösterir. Rüyasında para saklayan kişiler başkasının görmek istemediği işi, kendisinden başka kimse müdahale etmeden, gizli saklı bir şekilde halledeceğine işaret eder. Hedefine tamamen ulaşana kadar bu işi saklamayı başaracağına ve kimseye bahsetmeden bu işi halledeceğini gösterir. Öte yandan yaptığı bu gizli saklı işin, ileride başına bela olacağı, ortaya çıktıktan sonra geri dönüşü olmayan büyük sıkıntılara yol açacağını gösterir. Bu yüzden bu rüyayı gören kişiler dikkatli olmalıdır.

Rüyada Para Kaybetmek

Bu rüyayı gören kişinin daha önce olmasını istediği bir olay gerçekleşmemesine rağmen zamanla bu işin olacağına, kişinin büyük umutlarla bekleyip de elde edemediği şeylerin zamanla o kişiyi bulacağına, beklediği olayların gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Bu rüyayı kendi hayatınıza göre yorumlayabilirsiniz. Mesela sevgilinizden ayrıldıysanız ve sizi aramasını günlerce beklemişseniz ve aramamışsa, herhangi bir yerde karşılaşıp sohbet edebilir, ondan bir mesaj veya arama alabilirsiniz. Bu yüzden gördüğünüz bu rüyayı olumlu olarak yorabilirsiniz. Zamanında çok girmek istediğiniz bir iş veya çalışmak istediğiniz bir kurum varsa ve sizi reddetmişlerse, benzer bir iş bulabileceğinize veya daha güzel bir iş teklifi alacağınıza delalet etmektedir. Bunun dışında para kaybetmeyi, rüyayı gören kişinin geçici bir süre de olsa bir olaydan dolayı iç sıkıntısı yaşayacağı, sonra da bu sıkıntının hallolacağı anlamına gelir. Rüyalarınızı yorumlatmak için haftanın 7 günü 24 saat boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap