İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Saç Kestirmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyanızda sizi mutlu eden, heyecanlandıran, kızdıran, üzen ve hayrete düşüren pek çok durum ya da olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hatta bu tür rüyalarınızın etkisinden uzun süre çıkamayabilir ve görmüş olduğunuz bu rüyayı kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz.

Rüyada Saç Kestirmek

İşte hayatınızda bu denli büyük bir etkiye sahip olan rüyalarınız aslında size oldukça farklı mesajlar veriyor olabilir. Hatta size hayatınızda rehberlik ederek yol gösteriyor olabiliyor. Bu sebeple rüyalarınızı, rüya yorumunda uzman ve yetkin olan kişiler ile paylaşmalı ve size verilen mesajı en doğru şekilde alarak hayatınızı bu şekilde şekillendirmelisiniz. Rüyalarınızda gördüğünüz her bir obje ya da olay farklı şekillerde yorumlanabileceğinden rüyalarınızı net bir şekilde hatırlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Saç Kestirmenin Anlamı

Her rüyanın olduğu gibi rüyada saç kestirmek durumunun da rüya içinde bir anlamı vardır. Rüyanızda saçınızı kestirdiğinizi gördüyseniz bu rüya sizin için bir uyarıcı olabilir ve size bir mesaj verebilir. O yüzden dikkatli olunmasında fayda vardır. Rüyada saç kestirdiğini gören birinin ömrünün kısalacağı ile ilgili kaynaklarda pek çok bilgi vardır. Bunun yanı sıra rüyanızda saçınızı kestirdiğinizi gördüyseniz yakın zamanda gideceğiniz bir yolculukla ilgili sorun yaşayabileceğinizi ve bu nedenle dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek isterim.

Rüyada Saçınızı Kesmenin Verdiği Mesaj

Her rüyanın bir mesajı olduğu gibi bir algı olsa da bu durum gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü bazı rüyalar mesaj verici gibi görünse bile aslında niyeti kişiyi huzursuz etmek olabilir. Ancak rüyada saç kestirmek mesaj veren rüyalar içerisinde yer alır. Bu ve buna benzer rüyaların genel olarak verdiği mesaj kişinin yaşamı, sağlığı ve yolculuğu ile ilgili olur. Bu sebeple bu veya buna benzer rüyalar gören kişiler kendileriyle ilgili oldukça dikkatli olmalıdır.

Rüyada Saçını Kısa Bir Şekilde Kestirmek

Rüyanızda rüyada saç kestirmek ve buna benzer eylemler içeren şeyler gördüyseniz dikkat etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Rüyanızda uzun ya da orta uzunlukta olan saçlarınızı kısa bir şekilde kestirdiyseniz kendi elinizle ve kendi hür iradenizle kendiniz için olumsuz sonuçlanabilecek bir iş içerisinde bulunduğunuz konusunda bu rüya size mesaj veriyor olabilir.

Rüyada Başka Birinin Saçını Kesmek

Rüyada kendiniz dışında tanıdığınız veya tanımadığınız pek çok kişiye görebilirsiniz. Eğer rüyada saç kestirmek eylemini siz bir yakınınıza yapıyorsanız kendi elinizle yapacağınız bir hatanın sonuçlarına saçını kestiğiniz yakınınız katlanabilir. Ancak eğer rüyada saçını kestiğiniz kişiye tanımıyorsanız bu rüya size yabancı birini bilmeden büyük bir sıkıntıdan kurtardığınız ya da kurtarabileceğiniz anlamlarına gelir. Bu tür rüyalar hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilir.

Rüyada Kesilen Saçın Rengi Rüyayı Etkiler mi?

Rüyada görülen olay ya da durumlar kadar görülen renklerde rüyanın farklı bir şekilde yorumlanmasını sağlar. Rüyalarda gördüğünüz renkler rüyayı tamamen değiştirebileceği için oldukça önemlidir. Eğer sizde rüyada saç kestirmek gibi bir şey gördüyseniz ve kesilen saçın rengini hatırlıyorsanız koyu tonlar olumsuz açık renkli saçlar ise olumlu davranılır. Ancak kırmızı renkli saç tehlike ve dikkat içeren bir renk olarak ifade edilir. Eğer sizde rüyalarınızdaki mesajları en doğru şekilde alıp rüyanız hakkında bilgi ve fikir sahibi olmak isterseniz cep telefonumdan 7/24 benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap