1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek tabiri nasıldır? Rüyasında sağlığa zararlı olan sigara maddesi içmenin tabiri nasıl açıklanır? Bu soruları araştıranlar için Rüyada sigara içmek konusunu detaylı şekilde açıklayan makalemiz yayındadır.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek tabiri şu şekilde açıklanır. Sigara bilindiği üzere zararlıdır ve rüyanızda sigara içtiğinizi gördüyseniz kendinizi hayırsız bir rüya görmüş gibi düşünebilirsiniz. Sanılanın aksine rüyada sigara içmek hayırlıdır. Gelin bunu birlikte inceleyelim. Rüyada sigara içmek cinsiyete göre farklı anlamlar taşımaktadır. Eğer bu rüyayı gören kişi erkekse sizi iyi haberler bekliyor olabilir. Rüyayı gören kadın ise ilerleyen zamanlarda bir takım üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Bekar bir kadınsanız biriyle parası için  izdivaç, gönül bağı yaşayabilirsiniz. Zengin hali vakti yerinde bir beyle evlenebilirsiniz. Rüyada sigara içmek genel itibari ile olumlu yorumlanır. Kişi çalışıyorsa umduğu, hayalini kurduğu kariyer basamaklarını hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tırmanacaktır. Rüyada sigara içmenin olumsuz tarafları da vardır. Şöyle ki ;kişi maneviyatını unutup dünya işlerine odaklanmıştır. Dünyasını düşünen kişi ilerleyen zamanlarda maneviyat boşluğuna düşecektir.Dini açıdan manevi yönünün zayıflaması kişiye uyarı niteliği taşır. Fakat maddi açıdan da gelirinin artacağına delalettir.

Rüyada Sigara Almak

Rüyayı gören kişi çalışıyor ise yeni bir makam, yeni bir pozisyona kavuşabilir. Rüya sahibi  yeni bir projeye adım atacaktır. Bu projeyle beraber eline geçen paralarla yeni yatırımlar yapar ve maddi açıdan feraha kavuşur. Bunun yanı sıra rüyada sigara almak sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir uyarı niteliği taşır. Bu aralar vücudunuza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecektir. Sigara almak yeni bir işle beraber yeni bir kısmet anlamı da taşımaktadır. Beklemediğiniz bir zamanda hayırlı bir kısmetle yeni bir izdivaca kavuşacağınız ,evlilik yolunda ilerleyeceğiniz anlamı taşımaktadır.

Rüyada Sigara Yakmak

Maalesef gam ,keder ve  üzüntülü günler sizi bekliyor olabilir. Rüyada sigara yakmak ,bu aralar yapacağınız herhangi bir girişim sizi beklenmedik olumsuz sonuçlara uğratabilir. Bununla birlikte çevrenizdeki insanları da girdiğiniz işler yüzünden hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Çevrenizdeki dostlarınız sizin üzülmenizi istemediği için aranız açılabilir.Bugünlerde insan ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Bununla beraber sigara söndürmek rahat günlerin sizi bekliyor olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek elinizden bir miktar paranın çıkacağına delalettir Rüyada sigara paketi almak ta rüyada sigara paketi görmek de hemen hemen aynı anlamları taşımaktadır. Hayırsız bir takım işlere girebilirsiniz. Elinizde olan parayı cebinizden çıkarabilirsiniz. Görüşeceğiniz kişiler ve işlerde temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Sigara Sarmak

Rüya sahibinin ağzının tadının bozulacağına işarettir. Rüya sahibini zorlu, keyifsiz  sorunlu günler bekliyordur. Rüyada tütün sarmak aile bireyleriyle aranızda sorunlar çıkacak ve canınızın sıkılacağına delalettir.

Rüyada Sigaraya Başlamak

Kişi çalışıyorsa kariyer basamaklarını hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tırmanacaktır. Yeni bir pozisyonla karşı karşıya gelmeniz an meselesidir. Zaten başarılı olan kişi kendini iyice geliştirerek mesleki anlamda her istediğine kavuşacaktır. Rüyada sigara içmenin olumsuz tarafları da vardır. Şöyle ki ; Kişi maneviyatını unutup dünya işlerine odaklanmış ,fakat maddi açıdan da gelirinin artacağına delalettir. Dini açıdan manevi yönünün zayıflaması kişiye uyarı niteliği taşır.

Rüyada Sigara Saklamak

Rüyayı gören kişi her zorluğun üstesinden gelmiştir. Zor günlerin ardından beklediği yeni işe kavuşacaktır. Hayatta  herkes tarafından saygı duyulan bir kişi olan rüya sahibi yeni ufuklara yelken açıyor demektir. İş anlamında beklediği refaha kavuşacaktır. Fakat bazı rüya yorumcularına göre rüyada sigara saklamak zor günlerin biraz daha süreceği anlamı taşımaktadır. Fakat rüya sahibinin çabası ile bu durum düzeltilecektir.

Rüyada Sigara Vermek

Bir başkasına sigara vermek o kişinin hayattan kendi başına tat almamasına ve evlenmek istediği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi mutlu bir yuva sıcaklığının özlemine hasrettir. Birlikte vakit geçireceği hayat arkadaşını beklediği aşikardır.

Rüyada Sigara Çalmak

Çalıştığınız projelerin geri planda kalması ile beraber ,rakiplerinizin sizin bir adım önünüze  geçeceğine delalettir. Size verilen sorumluluklarınızı es geçip gevşekliğe düşerek iş motivasyonunuzu etkileyeceksiniz. Bu süreçte işsiz kalabilirsiniz. Bununla beraber elinizden bir miktar para çıkacaktır. Aile fertlerinizle aranız açılacaktır.

Rüyayı gören kişi iş hayatında bir takım zorluk çektikten sonra yeniden şahlanacaktır. Bu zorlu süreç sona ermiştir ve rüya sahibi her şeye kolaylıkla kavuşacaktır. Kötü günlerin ardından beklediği huzur ve para kat kat dönecektir. Adeta hayata yeniden başlıyormuş gibi hissederek, her şeyin kıymetini daha iyi anlayıp , hayatına çeki düzen verecektir. Kötü günler geride kalacaktır.

Rüyada Sigara Atmak

Rüya sahibi elinden sigarayı attığını görürse işlerinin bozulacağı anlamı taşımaktadır. İşte bir takım sorunlarla karşılaşacaktır .Fakat bu sorunların üstesinden gelip en kısa zamanda yeniden düzelecektir. Çalışma ve gayretiyle gerek maddi gerek manevi anlamda eskisinden daha iyi olacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Sigara İzmaritleri Görmek

Rüyada sigara izmaritleri görmek; rüya sahibinin hayatında yaşanacak bazı değişimlere işarettir. Rüya sahibi çok yakın bir zaman içerisinde aykırı kararlar alabilir, taşınabilir, işini değiştirebilir ya da yeni arkadaşlıklar kurabilir. Rüya sahibinin çok sıradan, durağan olan hayatı birden değişebilir.

Bu değişimler olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. Eğer ki rüyada sigara izmaritlerini topladığınız görüyorsanız hayatınızda olumlu değişimler olacaktır. Sigara izmaritlerinin etrafa pis bir koku yaydığını görüp de bunları toplamak istiyorsanız; bu rüya bir kimsenin adına duyduğunuz rahatsızlığa işarettir. Eğer rüyanızda sigara izmaritler ile dolu bir kül tablası gördüyseniz; bu rüya dertlerinize işarettir. Dertlerinizden en yakın zamanda kurtulabilir, mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada sigara izmaritleri görmek gördüğünüz gibi çoğunlukla iyilikle yorumlanır. Bir diğer tabire göre ise bu rüyayı gören kişi hayatından çok bunalmış ve artık yeni kararlar alması gerektiğine inanmaktadır. Rüya sahibi atacağı yeni adımlar ile, alacağı yeni kararlar ile hayatında birçok değişiklik yapacak ancak sonunda bugünkü mutluluğunu arayacaktır.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Birçok insan normal hayatında sigara içmektedir ancak rüyalar alemi çok farklıdır. Rüyana sigara içerken yakalanmak çok önemli bir husustur. Bu rüya oldukça karmaşık bir rüyadır. Bu rüyayı görenle ertesi gün tövbe istiğfar ederlerse belki bir çare olur. Bu sebeplerden ötürü rüyada sigara içerken yakalanmak sonuç olarak hiç de iyi bir rüya ya da durum değildir. Bu rüya göründüğü kişiye hiç de hayır getirmemiştir. Hatta rüyada sigara içerken yakalanmak oldukça zor zamanlara işaret etmektedir. Bu süre zarfında eldeki verilere göre rüyada sigara içerken yakalanmak hakkında yorumlar yapılabilir.

Rüyada sigara içerken yakalanmak meselesi kendisine iyi davranan ve dost zannettiği bazı kimselerin artık rollerinden çıkarak ona kötü davranması ile kendini göstermektedir.  Bunun yanından insanların alkol ve sigara konusunda size her ne kadar yardım etmek istekleri ortaya çıksa da bunun için bir tedavi bulunması söz konusu değildir. Bazı durumlarda da rüyada sigara içerken yalanmak maddi ve manevi konularda büyük yıkımlar yaşanacağına işaret eder. Bunun için de ivedi bir şekilde ve hareket edilmeli ve gereken önlemler alınmalıdır. Rüyalar bazen olanları bazen de olacak olanlar yahut da olması muhtemel olayları inceler. Rüyada sigara içerken yakalanmak en büyük fobi gibi dursa da kişinin rüyaları neden gördüğü ve ne gibi bir amaçla bunu yaptığını tarif etmesi gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap