1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada telefonla konuşmak
Trendlerdeki Yazı

Rüyada telefonla konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak bir kişiden aslında güzel haberler alınacağına işaret etmektedir. Sık görülen rüya çeşitlerinden biri de rüyada telefonla konuşmak konulu rüyalardır. Bu rüyalar genel hatlarıyla olumlu olarak yorumlanır. Bu tarz bir rüya gören kişi, yakında hayırlı ve mutluluk verici bir haber alacaktır. Rüyada telefonla konuşmak konusunda tüm yorumlarımız yazımızın devamında.


Rüyada telefonla konuşmak tabiri nedir? sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz. Yine kişinin iş veya okul hayatında güzel gelişmeler olacağının habercisi olan bu tip rüyalar, sağlık sorunları olan kişiler için de yakında iyi haberin ve iyileşmenin işaretidir. Rüyada telefonla konuşmak eğer konuşulan kişi eski sevgili ise 2 farklı biçimde yorumlanır. Rüya sahibi yakında eski sevgilisinden bir haber alacak veya eski sevgilisi ile ilgili bir şey öğrenecektir. Rüyadaki ruh haline göre bu haberin olumlu mu olumsuz mu olduğu tespit edilebilir. Bu tip rüyaların bir diğer yorumlanma biçimi de, rüya sahibinin yakında yaşayacağı bir zorlukta, eski bir tanıdığın yardımı ile zorluğu aşacağı şeklindedir. Rüyada telefonla konuşmak ne manaya gelmektedir? Rüyada erkekle telefonda konuşmak nasıl yorumlanmalıdır? Rüyada telefon konuşması hakkında rüya tabircileri ne demektedir? Rüya tabiri konusunda çok başarılı olan Medyum Saliha Hoca bu yazımızda aklınızdaki sorulara cevap verdi. Merak ettiğiniz tüm cevaplar yazımızda sizlerle.

Rüyada telefonla konuşmak nedir?

Rüyada telefonla konuşmak hakkında birçok sorular sorulmakta ve insanlar rüya tabirleri içinde buna cevap aramaktadır. Medyum Saliha Hoca İslami rüya tabirleri içinde ve eski kaynaklara buna cevap bulamayan insanların modern rüya tabirleri konusunda ilk danıştığı rüya tabircileri arasında yer alır. Rüyada telefonla konuşmak hakkında kişiye göre rüya tabiri yapılması gerekmekle birlikte genel manada bir haber beklemek ve bu haberi almak şeklinde yorumlanır. Rüya tabirleri konusunda çalışmaları olan Medyum Saliha Hanım gerek tecrübeler gerekse de özel rüya bakımı ile bu rüya hakkında çok isabetli yorumlar yapmaktadır. Bazı kimseler için hayırlı ve güzel haberler manasına gelmekte bazı kimseler için de umulmadık bir para ve miras gibi meseleleri haber vermektedir.

Özellikle rüyada telefonla konuşan kimseler bunu sürekli sıklıkla yaşıyorlarsa ve rüyada konuştukları kişi onları istem dışı etkiliyorsa bunun size aşk büyüsü yapıldığı manasına geldiği de düşünülmektedir. Bu durumlarda medyum Saliha Hoca gibi tecrübeli bir medyuma rüyanızı tabir ettirmeniz ve mümkünse büyü bakımı yaptırmanız sizin için hayırlı olmaktadır. Bazen de bağlama büyüsü konusunda rüyalardan faydalanıldığı asla gözlerden kaçmaması gereken bir konudur. Medyum Saliha Hanım bunların haricindeki sizi mutlu eden ve sık görülmeyen rüyada telefonla konuşmak rüyalarının güzel haber alınacağına ve bu sayede maddi ve manevi rahatlığa kavuşulacağına işaret etmektedir. Rüyalar insanlar için birer hediyedir ve bu çok iyi ve doğru şekilde yorumlanmalıdır.

Rüyada telefonla kavga etmek

Rüyanızda telefonda biriyle kavga ettiğinizi gördüyseniz bu rüyanın yorumu olumlu olacaktır. Yani tersine yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüya; yakında bir yakınınızın katkısı ile heyecan ve mutluluk verecek olaylar yaşayacağınız anlamına gelir.

Diğer yandan bu rüyayı gören kişinin eline kısa bir süre içerisinde hiç beklemediği ve ummadığı bir yerden yüklü bir para gelir. Maddi feraha ermeye işaret eden bir rüyadır.

Rüyada birinin yüzüne telefon kapatmak

Rüyada telefonla konuşmak ve bu konuşma esnasında konuşulan kişinin yüzüne telefonu kapamak, etrafınızda size yararsız ve hatta zararı bulunan kişiler olduğunu haber verir. Siz fark etmeseniz de etrafınızda sizi kıskanan birileri vardır.

Bu rüya; yakın gelecekte, hayatınızda size zarar veren kişileri tespit edip, hayatınızdan uzaklaştıracağınız anlamına gelir. Rüya sahibi, yakın gelecekte, etrafındaki negatif enerjilerden arınacak ve huzurlu bir hayata geçiş yapacaktır.

Rüyada bir telefon numarası görmek

Telefon detayı içeren rüyalar çok çeşitlidir. Farklı semboller içerebildiğinden, sembollere dayalı olarak yorumlanması doğru olacaktır. Rüyada telefonla konuşmak sembollere göre olumlu veya olumsuz yorumlanabilir. Bu nedenle rüyalar alemine hakim biri tarafından yorumlanması en doğru sonuca ulaşılmasını sağlar. Rüyada bir telefon numarası görmek, numaranın içeriğine göre yorumlanmalıdır.

Kişi, bilmediği bir telefon numarası görmüşse, yakında hayırlı ve kendisine mutluluk getirecek yeni dostluklar edinecektir. Kişi eğer bildiği birinin telefon numarasını görmüşse, o kişiden çok yakında bir haber alacaktır. Anlam verilemeyen bir numara görülmüşse, rüya tabirlerinde rakamların açıklamalarına göre bir yorum yapılmalıdır.

Rüyada telefonun çaldığını duymak

Rüyada telefonla konuşmak sık görülen bir rüya olsa da, bazen sadece telefonun çaldığının duyulduğu rüyalar da görülebilir. Rüyada duyulan telefon sesi, rüya sahibinin yakında bir haber alacağına işaret eder. Bu rüyanın net bir biçimde yorumlanabilmesi için rüyada çalan telefonun nasıl çaldığının hatırlanması iyi olacaktır. Eğer telefonun çalışı kısa kısa ise bu rüya, çok kısa bir sürede ve yakında gelecek bir habere işaret eder.

Telefonun çalışları uzunsa, gelecek haberin biraz daha zamanı olduğu anlamına gelir. Gelecek haberin olumlu mu olumsuz mu olacağının anlaşılması için rüyayı görenin, rüya anında hissettikleri dikkate alınmalıdır. Rüyalar alemi ve tüm uzmanlık alanlarımda destek almak için cep telefonu numaramdan bana 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Rüyamda telefonla konuştum

Rüyada telefonla konuşmak genellikle haber niteliği taşır. Bu yüzden telefon ile konuştuğunu gören birisi iyi yada kötü bir haber alacağını bilmelidir. Ancak genellikle alınacak olan haber iyiye yorulur ve haberin iyi gelmesi beklenir. Rüyada telefonla konuşmak genellikle iş ya da okul hayatı ile ilgili bir haberin iletileceği anlamı taşımaktadır. Böyle bir durumda aynı zamanda kişilerin sağlık durumları hakkında da bilgi alacağı anlamı oluşmaktadır. Kısacası rüyasında telefon ile konuştuğu gören birisi iş, okul ya da sağlık durumuna ilişkin olarak bir haber alacak demektir.

Rüyada telefonla konuşmak kiminle konuşulduğunu da gösteriyor ise rüyanın yorum içeriği farklılaşır. Örneğin konuşulan kişi aile efradından birisi ise yorum farklı bir nitelik taşır, özel hayata dair birisi ise farklı bir nitelik taşır tanınmayan birisi ise çok daha farklı bir nitelik taşır.

Rüyada çalan telefonda numaranın görülmesi

Rüyada telefonla konuşmak ve çalan telefondaki numaranın görülmesi oldukça nadir görülen bir durumdur. Çünkü numaralar aslında kişinin hayatına dair belli sembolleri oluştururlar ve bu sembollerin bir araya getirdiği bir duruma dair haberin geleceğini gösterirler. Ancak rüyada telefonla konuşmak için çalan telefonda görülen numaranın kime ait olduğu biliniyor ise bu kişiden gelecek olan bir haber var demektir.

Örneğin annenizin, eşinizin ya da arkadaşınızın. Ancak gelecek olan bu haber her zaman sizinle ilgili olmayabilir. Bu haber büyük ve önemli bir haber olabilir ve sizi arayan kişi ile ilgilide olabilir. Ancak gelecek olan haberin sizinle ilgisiz olduğu anlamına da gelmez. Bunun için numara içerisinde yer alan rakamların sizin hayatınıza tekamülleri doğru yorumlanmalıdır ki bu da ancak uzman bir yorumcunun yapabileceği bir iştir.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak

Rüyasında ayrıldığı eski sevgilisiyle telefonda muhabbet ettiğini görmek çevresiyle şu sıralar anlaşmakta zorluk yaşanacağı anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin her ne zaman darda kalsa mutlaka imdadına birisinin yetişeceğini işaret ediyor. Rüyada sevgiliyle telefonda konuşmak çok geniş kapsamlı bir tabire muhtaçtır. Bu sebeple burada sadece bazı başlıklara değinebilmekteyiz. Daha ayrıntılı konular için bizzat arayarak Medyum Saliha Hoca’ya rüyanızı anlatarak tabir istemeniz daha uygun olacaktır. Rüyada sevgiliyle telefonda konuşmak konusunu ilk önce dini olarak ele alalım. Bir kişi rüyada sevgilisiyle konuşuyorsa ve bu sevgili de eğer ki Peygamberimiz ise o kişiye mübarek olsun denebilir. Zira kendisi ilk fırsatta kutsal topraklara çağrılmaktadır. Bu bir davet telefonu olarak da algılanabilmekte ve kurtuluşa da vesile olabilmektedir. Diğer yönden ise normal hayattaki yorumlarına gelelim. Bir kimse rüyada sevgiliyle telefonda konuşmak ile ilgili bir rüya görürse bunu ince eleyip sık dokumak gerekir. Birinci kısım normal bir rüyadır ki bu iyi haber demektir, özlem ve hasret manalarına gelir.

Uzaktaki elinizi ya da sevgilinizi çok özlediğiniz ve kavuşacağınıza işaret etmektedir. Diğer yandan ise sevgilisi olmayan birisi rüyada sevgiliyle telefonda konuşmak rüyasını görüyorsa burada büyü bakımı yapmakta fayda vardır. Zira bu durumlar büyü telkini olabilmekte ve aşk büyüsü olarak da bilinen büyünün etkisiyle yapılabilmektedir. Medyum Saliha bazı durumlarda papaz büyüsü gibi güçlü bir büyünün de kullanılarak kişinin etki altına kolay alınması için rüyalarına müdahale edilebildiğini ifade etmektedir. Böyle bir durumda ise büyü varsa bunun bağlama büyüsü mü yoksa başka bir işlem mi olduğunu anlamak için medyum Saliha gibi başarılı medyumların uyguladıkları kesin çözümler içeren bazı işlemler de bulunmaktadır. Her ne olursa olsun rüyalar konusunda mutlaka bir bilene danışmanızda fayda olduğunu medyum Saliha’ya danışan insanların gözlerindeki mutluluktan görmek bizim için çok büyük bir tecrübe olmuştu. Sizler de bu konuda hoca hanıma ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Rüyada telefon sapığıyla konuştuğunu görmek

Uyarıcı bir rüyadır. Çevrenizde size dost görünen düşmanların olduğunu ve bunlarda her an yakından temas halinde bulunduğunuzu işaret eder. Bu nedenle rüya sahibinin çevresindeki kişilerle iletişim halindeyken daha dikkatli olması gerektiğini ve onlarla her türlü sohbet etmemesi gerektiğine atıfta bulunur. Bunun yanı sıra ihanetin de habercisidir. Çevrenizde hiç de ummam diyeceğiniz kişi tarafından ihanete uğratılarak gerçekten de kötü bir haber alacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığınız kişinin telefon numarasını istemesi

Rüyasında sokakta yürürken veya bir yerde otururken birdenbire birisinin üstelik hayatınızda gördüğünüz birisinin sizi rahatsız ederek telefon numaranızı ısrarla istediğini görmeniz bekarsanız yakın bir zamanda evlenip çoluk çocuğa karışma vaktinizin çoktan geldiğine işaret sayılır. Ancak zaten hali hazırda evliyseniz bu durumda da yeni dostluklar hatta sağlam dostluklar elde edeceğine alamettir.

Rüyamda telefon gördüm

Rüya sahibinin işini düzene sokmasına alamettir. İşinde yükselişe geçme vaktinin geldiğine ve terfi edeceği dönemin yaklaştığına delalet ettiği gibi yine mirastan da pay alacağına işaret kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra yine rüyada telefon görmek uzun süredir beklediği haberin sonunda hayırla sonuçlanacağına ve bunun da rüyayı gören kişiyi sevinçten adeta havalara uçuracağı müjdeli bir haber olacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefon ahizesi görmek

Rüyasında yalnızca telefonun ahizesini gören kişi uzaklardan bir haber alacaktır şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin alacağı bu haberle hayatını planlayacağı ve kendisine son zamanlarda serkeş haline de bir dur diyeceğine ve avarelik dönemini ortadan kaldırmak için hayatına çekidüzen verme vaktinin geldiğine işaret etmektedir.

Rüyada telefon kılıfı görmek

Rüyasında pantolondaki telefon kılıfına telefonunu soktuğunu görmek ya da sadece telefon kılıfı görmek kişinin sır küpü birisi olmada son dönemlerde daha başarılı olacağına işaret etmektedir. Hatta bu nedenle yakın çevresindeki arkadaşları tarafından bu samimiyetine güvenilerek ona dertlerin açılması konusunda hiçbir şekilde endişe duyulmayacağına delalet eder. Rüyasında telefon kılıfı görenin ayrıca sözünün eri ve verdiği sözü yerine getiren bir kişilik özelliğini uzun süre daha koruyacağına delalet eder.

Rüyada cep telefonu ekranının kırıldığını görmek

Dostluğun husumete dönüşeceği bir rüyadır. Çevrenizdeki yakın arkadaşınız hatta yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen dostunuzla sizden kaynaklanacak bir kusur nedeniyle önce aranızın açılacağına ardından da birbirinize kin besleyecek düşman haline geleceğinize işaret eder. Bu nedenle dostluğun yerini tamamen husumete bırakacağı bir rüya olarak karşımıza çıkıyor.

Rüyada telefona mesaj geldiğini görmek

Rüya sahibinin giderek ailesine ve çevresine karşı ilgisiz birey haline geleceğine delalet etmektedir. Bu nedenle rüyayı görenin ailevi açıdan birtakım problemlerle karşı karşıya kalacağına ve de sorunun evlilik birlikteliğini dahi ortadan kaldıracak düzeye kadar çıkabilecek hal almasına işaret kabul edilir. İşte bu yüzden rüya sahibinin silkelenip kendine gelmesi gerekir.

Rüyada telefon hediye ettiğini görmek

Yardımlaşma duygusunun ve paylaşma duygusunun rüya sahibinin giderek güçleneceği duygular arasında geleceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada telefonunu hediye ettiği kimse eğer sürekli iletişim halinde olduğu çevresindeki bir kişiyse onunla sır paylaşacağına da delalet etmektedir.

Rüyada telefon şarj bataryası görmek

Çevrenizde sizinle mücadele halinde olan ve sizi amaçlarınızdan alıkoymak için sürekli çabalayan birilerinin olduğuna delalet eder. Bu kişi veya kişilerle kararlılığınızdan kesinlikle ödün vermeden mücadele etmenize ve direniş göstererek asla sizi hedeflerinizden ayırma amaçlarının gerçekleşmemesi adına kararlı olma anlamına gelir.

Rüyada telefonla konuşmanın psikolojik yorumu

Rüyasında telefonla konuşan kişinin günlük hayatında bire bir iletişim halinde olmaktan sürekli beri durduğu bunun yerine araya birtakım araçlar koyarak insanlarla iletişim kurmanın daha doğru adım olduğuna inandığı bilinçaltı psikolojik yansıması olarak karşımızda.

Bu yüzden bireyin insanlarla kitle iletişim araçlarını kullanarak değil de bire bir doğrudan doğruya görüşmesinin sosyal iletişimi güçlendirmesi açısından daha doğru adım olacağı anlamına geliyor. Bunun yanı sıra her anlamda gerçekten de çevresi tarafından sürekli olarak mücadeleci ruh halinden ödün vermediği için takdir edilen bir kişilik özelliği olarak karşımıza çıkar. Bu özellikleri dikkate alındığı zaman bireyin hedef odaklı yaşamına devam ettiğini de ortaya koyar.

Rüyada ölmüş biriyle telefonla konuşmak

Rüyada ölmüş biriyle telefonla konuşmak duygusal olarak farklı bir sürece gireceğinize işaret eder. Rüya sahibinin hayatından çıkardığı bazı kişilerle tekrar iletişime geçeceğine eğer ortada yanlış anlamadan dolayı kopukluk varsa bu kopuklukların giderilerek eskisi gibi iletişimlerine devam edeceğinin işaretidir. Bir diğer anlamı da kişinin şu anda hayatında ilişki içerisinde olduğu ailesi, partneri, arkadaş grubuyla ilişkilerinin daha da sağlamlaşacağına işaret eder.

Yani bu rüyayı gören kişi için insan ilişkileri bakımından hayatının en verimli zamanlarının başladığını söylememiz mümkündür. Bazı yorumlara göre de rüya sahibinin hayatında köklü değişikliklere gideceğine de işaret eder. Rüya sahibi bu köklü değişikliklerle birlikte daha huzurlu, daha kuvvetli bir hayatın sahibi olacaktır. Çevresindeki kişiler bu değişiklikleri yadsımayacak ve kişiye saygı duyacaktır.

Rüya sahibi de bu deneyimlerle birlikte daha vizyonu geniş çevresinde çok daha fazla saygı gören bir kimse haline gelecektir. Yani bu rüya biraz korkutucu bir rüya olarak görülse de hayırlı bir rüyadır ve kişinin gelişiminin olumlu bir yöne döneceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık biriyle telefonda konuşmak

Rüyada tanıdık biriyle telefonda konuşmak oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyada tanıdık kişi ile tartışılıyorsa kötü haber manasına da geldiği gibi genellikle de iyi ve güzel bir haber alınacağı şeklinde tabir edilmektedir. Medyum Saliha Hoca bu konuda en çok tercih edilen rüya tabircileri arasında yer almaktadır. Sebebi ise danışanlarının ve kendisine rüya tabirleri hakkında başvuran insanların olumlu tecrübeleridir. Medyum Saliha toplumun her kesiminden insana gerek büyü konusunda gerekse de astroloji konusunda hizmet veren bir medyumdur. Buna binaen de rüya tabiri hususundaki icazeti sayesinde rüya tabiri de yapmaktadır. Papaz büyüsü gibi büyüleri çözmekteki hüneri dünyaca bilinen medyum Saliha Hanım bunun yanında yaptığı isabetli rüya tabirleri ile de kendinden sıkça söz ettiren başarılı bir medyumdur.

Rüyada tanıdık biriyle telefonda konuşmak sıkıntılı bir süreçten geçen insanların rahatlayacağı ve huzura kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Bundan gaye ise işlerindeki bozuklukların geçeceği ve maddi yönden feraha çıkacağı günlerin yaklaşmış olmasıdır. Medyum Saliha Hoca aşk büyüsü gibi konularda da çokça tercih edilmesinin bir sebebi de rüya tabiri hususundaki isabetli yaklaşımları sayesinde insanlarda oluşturduğu güvendir. Medyumlar illaki rüya tabircisi olmak zorunda değildir. Her medyum burçlar hakkında bilgi sahibi olabilir ancak rüya tabiri konusunda icazet almalıdırlar. Bu sebeple de medyum Saliha Hanım el almış ve insanların rüya tabirleri konusunda da yardımcısı olmaya yıllardır devam etmiştir. Büyü konusunda ne kadar büyük başarı sahibi ise burçlar ve rüya tabirleri konusunda da o kadar büyük başarı sahibidir. Rüyada tanıdık biriyle telefonda konuşmak hakkında kişiye özel yaptığı rüya tabirleri oldukça başarılıdır ve insanların kendisine saygı ve sevgi beslemesine sebep olmaktadır.

Rüyada erkekle telefonda konuşmak

Rüyada erkekle telefonda konuşmak da çok hassas rüyalardan birisidir. Özellikle rüya tabirleri konusunda çalışmaları olan bir çok kimse bu tip bir rüyanın ayrıntılarına bakmamaktadır. Ancak medyum Saliha hoca modern rüya tabiri yöntemlerinin yanında kadim bir bakış açısı ile bu rüyayı yorumlamanın daha doğru olduğunu savunmakta ve yaptığı rüya tabirleri ile kanıtlamaktadır. Rüyada erkekle telefonda konuşmak bir çok yönden incelendiğinde hayırlı rüya olarak görülmekle birlikte bu rüya sıklıkla tekrar etmeye başladığında ve sizde de yataktan çıkmama halleri baş görmeye başladığında büyü olduğundan şüphelenilmektedir.

Özellikle de kara büyü olarak adlandırılan büyüler içindeki papaz büyüsü yöntemlerinin kullanıldığına işaret etmektedir. Ancak burada önemli husus ise bu büyüyü bozmak için aşk büyüsü mü yoksa çeşitli amaçlara hizmet etmek adına yapılan ve kişiye zaman içinde değişik zararlar vermesinden korkulan bir bağlama büyüsü mü olduğu iyi anlaşılmalıdır. Eğer ki büyü yoksa ve bakımlar temiz çıkıyorsa da bu kötü bir haber alınacağına belki de mahkemelere gidilmek zorunda kalınacağına işaret olabilir. Rüyada erkekle telefonda konuşmak eğer telefondaki kişi sizinle naif bir dille konuştu ise sıkıntıların aşılacağı ve sizin haklı davanızı kazanacağınız manasına gelir.

Sonu boşanma ile bitecek durumlarda bile sizin için hayır olduğunu ifade eder. Medyum Saliha Hoca özellikle büyücülük konusundaki bu yetenekleri sayesinde rüyalar içinde bulunan sırları çözme konusunda büyük başarı elde etmiştir. Her kötü rüya büyü olduğu anlamına gelmediği gibi her iyi rüya da güzellik ve şenlik manasına gelmemektedir. Bu konularda hem iyi bir rüya tabircisi hem de iyi bir medyum ile çalışmak sizin için faydalı olacaktır. Medyum Saliha Hoca bir çok danışanına yıllardır hizmet vermeye devam eden başarılı bir rüya yorumcusu ve uzman medyumlar arasında anılan biri isimdir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bugün öğlen biraz uyudum ve rüyamda telefonla konuşurken suratımda patladığını gördüm. Birden zıplayarak uyandım. Sanırım dün gördüğüm haberden dolayı bilinç altıma yerleşti. Tüm olay sanki gerçek gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir