İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Telefonla Konuşmak
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Telefonla Konuşmak

Sık görülen rüya çeşitlerinden biri de rüyada telefonla konuşmak konulu rüyalardır. Bu rüyalar genel hatlarıyla olumlu olarak yorumlanır. Bu tarz bir rüya gören kişi, yakında hayırlı ve mutluluk verici bir haber alacaktır.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak tabiri nedir? sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz. Yine kişinin iş veya okul hayatında güzel gelişmeler olacağının habercisi olan bu tip rüyalar, sağlık sorunları olan kişiler için de yakında iyi haberin ve iyileşmenin işaretidir.

Rüyada telefonla konuşmak eğer konuşulan kişi eski sevgili ise 2 farklı biçimde yorumlanır. Rüya sahibi yakında eski sevgilisinden bir haber alacak veya eski sevgilisi ile ilgili bir şey öğrenecektir. Rüyadaki ruh haline göre bu haberin olumlu mu olumsuz mu olduğu tespit edilebilir. Bu tip rüyaların bir diğer yorumlanma biçimi de, rüya sahibinin yakında yaşayacağı bir zorlukta, eski bir tanıdığın yardımı ile zorluğu aşacağı şeklindedir.

Rüyada Telefon Konuşmasında Kavga Etmek

Rüyanızda telefonda biriyle kavga ettiğinizi gördüyseniz bu rüyanın yorumu olumlu olacaktır. Yani tersine yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüya; yakında bir yakınınızın katkısı ile heyecan ve mutluluk verecek olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Diğer yandan bu rüyayı gören kişinin eline kısa bir süre içerisinde hiç beklemediği ve ummadığı bir yerden yüklü bir para gelir. Maddi feraha ermeye işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Birinin Yüzüne Telefon Kapatmak

Rüyada telefonla konuşmak ve bu konuşma esnasında konuşulan kişinin yüzüne telefonu kapamak, etrafınızda size yararsız ve hatta zararı bulunan kişiler olduğunu haber verir. Siz fark etmeseniz de etrafınızda sizi kıskanan birileri vardır. Bu rüya; yakın gelecekte, hayatınızda size zarar veren kişileri tespit edip, hayatınızdan uzaklaştıracağınız anlamına gelir. Rüya sahibi, yakın gelecekte, etrafındaki negatif enerjilerden arınacak ve huzurlu bir hayata geçiş yapacaktır.

Rüyada Bir Telefon Numarası Görmek

Telefon detayı içeren rüyalar çok çeşitlidir. Farklı semboller içerebildiğinden, sembollere dayalı olarak yorumlanması doğru olacaktır. Rüyada telefonla konuşmak sembollere göre olumlu veya olumsuz yorumlanabilir. Bu nedenle rüyalar alemine hakim biri tarafından yorumlanması en doğru sonuca ulaşılmasını sağlar. Rüyada bir telefon numarası görmek, numaranın içeriğine göre yorumlanmalıdır. Kişi, bilmediği bir telefon numarası görmüşse, yakında hayırlı ve kendisine mutluluk getirecek yeni dostluklar edinecektir. Kişi eğer bildiği birinin telefon numarasını görmüşse, o kişiden çok yakında bir haber alacaktır. Anlam verilemeyen bir numara görülmüşse, rüya tabirlerinde rakamların açıklamalarına göre bir yorum yapılmalıdır.

Rüyada Telefonun Çaldığını Duymak

Rüyada telefonla konuşmak sık görülen bir rüya olsa da, bazen sadece telefonun çaldığının duyulduğu rüyalar da görülebilir. Rüyada duyulan telefon sesi, rüya sahibinin yakında bir haber alacağına işaret eder. Bu rüyanın net bir biçimde yorumlanabilmesi için rüyada çalan telefonun nasıl çaldığının hatırlanması iyi olacaktır. Eğer telefonun çalışı kısa kısa ise bu rüya, çok kısa bir sürede ve yakında gelecek bir habere işaret eder.

Telefonun çalışları uzunsa, gelecek haberin biraz daha zamanı olduğu anlamına gelir. Gelecek haberin olumlu mu olumsuz mu olacağının anlaşılması için rüyayı görenin, rüya anında hissettikleri dikkate alınmalıdır. Rüyalar alemi ve tüm uzmanlık alanlarımda destek almak için cep telefonu numaramdan bana 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Rüyada Telefonla Konuştum

Rüyada telefonla konuşmak genellikle haber niteliği taşır. Bu yüzden telefon ile konuştuğunu gören birisi iyi yada kötü bir haber alacağını bilmelidir. Ancak genellikle alınacak olan haber iyiye yorulur ve haberin iyi gelmesi beklenir.

Rüyada telefonla konuşmak genellikle iş ya da okul hayatı ile ilgili bir haberin iletileceği anlamı taşımaktadır. Böyle bir durumda aynı zamanda kişilerin sağlık durumları hakkında da bilgi alacağı anlamı oluşmaktadır. Kısacası rüyasında telefon ile konuştuğu gören birisi iş, okul ya da sağlık durumuna ilişkin olarak bir haber alacak demektir.

Rüyada telefonla konuşmak kiminle konuşulduğunu da gösteriyor ise rüyanın yorum içeriği farklılaşır. Örneğin konuşulan kişi aile efradından birisi ise yorum farklı bir nitelik taşır, özel hayata dair birisi ise farklı bir nitelik taşır tanınmayan birisi ise çok daha farklı bir nitelik taşır.

Rüyada Çalan Telefonda Numaranın Görülmesi

Rüyada telefonla konuşmak ve çalan telefondaki numaranın görülmesi oldukça nadir görülen bir durumdur. Çünkü numaralar aslında kişinin hayatına dair belli sembolleri oluştururlar ve bu sembollerin bir araya getirdiği bir duruma dair haberin geleceğini gösterirler. Ancak rüyada telefonla konuşmak için çalan telefonda görülen numaranın kime ait olduğu biliniyor ise bu kişiden gelecek olan bir haber var demektir. Örneğin annenizin, eşinizin ya da arkadaşınızın. Ancak gelecek olan bu haber her zaman sizinle ilgili olmayabilir. Bu haber büyük ve önemli bir haber olabilir ve sizi arayan kişi ile ilgilide olabilir. Ancak gelecek olan haberin sizinle ilgisiz olduğu anlamına da gelmez. Bunun için numara içerisinde yer alan rakamların sizin hayatınıza tekamülleri doğru yorumlanmalıdır ki bu da ancak uzman bir yorumcunun yapabileceği bir iştir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bugün öğlen biraz uyudum ve rüyamda telefonla konuşurken suratımda patladığını gördüm. Birden zıplayarak uyandım. Sanırım dün gördüğüm haberden dolayı bilinç altıma yerleşti. Tüm olay sanki gerçek gibiydi.